10
  • t_robert
    #10
    azért 8 perc alatt még jut idő egy fosásra... :) amúgy úgy tudom a napszél sebessége kisebb, mint a fénysebesség.... a nap környezetében 300-800 Km/sec. a föld körüli átlag 400 km/sec..... tehát látjuk a villanást a megtörténte után 8 perccel marad még időnk párat fosni... úgy 4,5 napig.... :)
  • t_robert
    #9
    hát tuti, hogy nm rakétát használnak... azzal nehéz 100 fényévre utazni.... :)
  • t_robert
    #8
    üzenjünk gyorsan az ott lakóknak.
    Panorámás telket vennék stop... úgy kb. fél hektárt stop. kérem az ajánlatokat stop. átutalással fizetek stop... várom szíves válaszukat stop.....
    talán 200 év múlva válaszolnak... :)
  • Nemzsidó
    #7
    Na mi van? Nem volt pénzetek telket venni a Holdon, most meg az exobolygókat is lehúzzátok, mert az egyikőtök fázna, a másiknak meg melege lenne... és szerintetek nem lehet oda eljutni... ma még... :)
  • Cyberdog
    #6
    Meg ha jól tudom a napkitörések is olyan hatalmasak lehetnek, hogy ha ilyen történne a mi napunkkal, még bef*sni sem maradna időnk ijedtünkbe.
  • VolJin
    #5
    A törpe csillagok nem stabilak, mert a magtól a felszínig folyamatos bennük a konvekció, így rendszeresen produkálnak intenzitás növekedést. A kötött keringés a másik buktató...
  • JonasSandor
    #4
    Ez baromság a napos oldalon meleg lehet állandó világosság a másikon kurva hideg és sötét ebbe mi a jó?
  • barret
    #3
    Viszont lehet felvenni pénzeket a kutatásra :D Mi kell még?
  • Tinman #2
    100 fényév. A büdös életben ember ide nem teszi a lábát.
  • grebber
    #1
    Amilyen lassan fejlödik az űrtechno még évtizedekig csak a nézelödés marad nekünk egy deka ilyen bolygón se vetjük meg a lábunkat.

    Nem értem a sok földönkívülieket se akik segítettek minket. Kitenyésztettek és segítettek minket mindenben ,de a legfontosabbat a saját repcsi technológiájukat meg szartak odaadni :( Pedig befosás az milyen lehet mivel ezek már több ezer éve repkednek...