17
  • ostoros
    #17
    Ebben van valami, de ÚGYIS viszik a telefonjukat is.
  • ostoros
    #16
    Nah, 12-20 ezerért már nagyon frankó hangzásúak vannak. Afölött csak placebó.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2020.01.12. 15:40:58
  • M2 #15
    Nem hülye, csak botfülű. Az anyagiakat tekintve nagy áldás. Nálam sajnos 50 ezernél kezdődnek a hallgatható cuccok.
  • Tinman #14
    Pl. sporthoz felesleges telefon. Egy normális óra kell + bt fülhallgató.
  • ostoros
    #13
    Lehet, hogy csak én vagyok a hülye, de a vezetékes is jó ezer forintért, vagy kevesebbért szerintem... Semmi nem indokolja a vezeték nélküli techet, ha amúgy is nálad a telefon...
  • Tinman #12
    Sapkával télen nem jó a régi, iszonyatosan zavaró vele a dörzsölő hang, ami a füles és a sapka között keletkezik. Nyáron továbbra is a régit használom. De azért nice try.
  • M2 #11
    Marketing hatására lecserélted az eddigi tökéletes eszközöd egy új, szarabbra, sokkal drágábban. Akár Apple cuccot is vehettél volna ennyi erővel.
    Utoljára szerkesztette: M2, 2020.01.10. 21:13:13
  • M2 #10
    Ha szó nélkül cserélik újra, akkor semmi gond.
    Prémium =/= sose romlik el.
  • M2 #9
    Nem. Ez az amelyik félmillió és vöröses felizzás után lerobbantja a fejedet.
  • Tinman #8
    Az 50 ezer nem jó ár egy sima airpods-ért, a pro-ért a 90k meg főleg nem. Főleg úgy nem, hogy dettó olyan gondokkal küzd, mint egy 2 pálcás gagyi. Teljesen elkeveredett az apple szokás szerint. Mondjuk az 1000$-os állvány, meg a 20 milliós forintos macpro után, én már csak röhögni járok a cuccaik alá...
  • passatgt
    #7
    Airpods mondjuk pont jó áron van, többi gyártó(samsung meg hasonlók) sem olcsóbbak, sőt...
  • Tinman #6
    Teljesen igazad van. Ennyiért ez elfogadhatatlan és pont.

    Amúgy nincsenek csodák... ezeket is ugyan úgy Kínában szórják össze azokon a gyártósorokon, azokból az alkatrészekből, amiből az összes többit. Itt persze jobb minőségű alkatrészeket használnak, meg rányomnak egy alma logót és kifizeted a termék valódi értékének min. hatszorosát. Viccnek jó.
  • Tinman #5
    1 év wow.

    Cirka 2.5 éve használok egy 12.000 Ft-ról leakciózott !2.000 Ft!-os Awei BT fülhallgatót, amit 2 naponta viszek sportoláshoz. A büdös életben semmi baja nem volt, pedig úszott az már izzadságban, esőben, hóban, szélben.

    "Most" rendeltem (tegnap meg is jött) egy Xiaomi Redmi Airdots TWS BT-os fülest, mert a fenti cucc sapkával nem az igazi futás közben (nagyon benyomja a fülembe a sapka) és lefogadom, hogy legalább 1.5 évet ez is elmegy gond nélkül. Ezeket a 90 ezres apple szarokat megindokolni józan ésszel bajosan lehet...
  • Macropus Rufus
    #4
    Lehet velem van a gond, de egy prémium kategóriás eszköz esetében azért a pár hónap mint használhatóság kibaszotúl nincs rendben. (vagy ezek a fülesek csak árban prémium amúgy egy low budged a hw benne).
    Az, hogy neked meg nincs baj vele igazából nem releváns az ügyben, mert a szerviz vélhetően sokkal jobb rálátással bír a dologra mint te a szubjektív nézőpontodból. Ha ők azt mondják, hogy a trend növekvő, akkor az úgy is van -> szarok a fülesek, ami - mint feljebb már írtam - egy 80k eszköztől nem elfogadható. Egyáltalán nem. Bár am. ez simán illik az alma összes cuccára, egyik sem az a technológia ami indokolná az irreális árait.
    Azért nem kell minden áron védeni a mundér becsület ;)
    Utoljára szerkesztette: Macropus Rufus, 2020.01.10. 10:33:08
  • monk00
    #3
    pakeszke, passatgt látszik hogy még sosem használtatok hosszútávon airpodsot. Nekem az 1 generációs van, amit több mint 1 éve használok, és nincs rá semmi panaszom. Ezt is megfogják oldani. Nem is értem miért írnak olyanok véleményt akik nem is használják a füleseket, csak valami olcsó vacakot...
  • passatgt
    #2
    igen, az airpods-on kívül még egyetlen bluetooth-os fej/fülhallgató sem romlott el soha :)
  • pakeszke
    #1
    ez az a 80e -s szutyok ami kinyirja a hallast?
    koszi inkabb hasznalom a 8e -be kerulo kekfogas fejhallgatot...
    erdekes az eddig meg nem kurodott el egyszer sem...