10
  • dyra
    #10
    Én meg pont arra gondolok, hogy a Mátrix fog bukni. 20 éve még új volt a téma amit feldolgozott azóta meg már kb a könyökén jön ki mindenkinek. Ráadásnak a harmadik része az mi volt? Még a második elment viszont az első rész kétségkívül nagyon jó volt. Nincs ennek a filmnek akkora (visszamaradt) rajongótábora mint pl a Star Wars-nak.

    John Wick merőben más film. Más a nézőcsoportja is. Hülyeség egy időben bemutatni az biztos pont a főszereplő miatt. De a hangzatos címadás nem biztos, hogy szerencsés volt.
    Utoljára szerkesztette: dyra, 2019.12.14. 15:49:54
  • zetortraktor
    #9
    Naná, hogy nem fogja, hiszen eleve nem fogják ellene indítani, majd beteszik egy másik időpontban - bár nyilván egy John Wick sosem hoz annyi pénzt, mint egy Mátrix. A gond az, hogy Hollywood attól is retteg, hogy egy színész két filmjét egymáshoz közel mutassák be, így nem csak pár héttel fogják eltolni, hanem minimum fél évvel.
  • ostoros
    #8
    Ezt te csak hallucináltad szerintem.
  • dyra
    #7
    A John Wick-et biztosan nem nyírja ki.
  • VolJin
    #6
    Sorry, de akkor nem értetted a filmet. A mátrix egy másik mátrixban volt Zion városával együtt, és az derült ki a trilógiából, hogy semmiféle megváltás nem történt...
  • NEXUS6
    #5
    Tényleg? A JW4-et kinyírni? Az valszeg még azon a címen sem fog bekerülni a filmtörténelembe, ha abban az évben más filmet nem is mutatnak be!
    Szerintem.
    XD
  • BrockSamson
    #3
    A Matrixot en szemely szerint csak trilogiakent tudom ertekelni, mert igy teljes a messias tortenete. Viszont ez is a bajom a folytatassal, miszerint egy kerek tortenetet volt, amiben megtortent az emberiseg megvaltasa, mikent karjak ezt folytatni ugy, hogy nem ervenytelenitik az elozmenyt?
  • zetortraktor
    #2
    Igen, valószínűleg senkit nem fog érdekelni, tuti bukta lesz. Erős meglátás!
  • dyra
    #1
    A Mátrixal? Az nem nyír ki semmit, az első rész után a többit már kár volt leforgatni.