6
  • ostoros
    #6
    Igazából az a "baj" a filmmel, hogy alapvetően a rendező az első fejezet után feladta a könyv elolvasását, mert számára "túl fasiszta" volt, és inkább megpróbálta kigúnyolni a könyvet a szatírájával. És a meglepő, hogy ennek ellenére átviláglik a könyv értéke a filmen.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2019.12.09. 19:11:54
  • NEXUS6
    #5
    Én simán nevezném kultikusnak, sőt látnokinak. Csak nézd meg Amerika film után következő 10 évének történelmét. 0911, háború a sivatagban, háború ami vég nélküli győzelemmel folytatódik, a társadalom militarizálása...

    Aki látta ezt a filmet 97-ben, és értő szemmel nézte, annak hihetetlen volt, hogy a világ hogy lemásol egy filmet, amit szatírának, gyak figyelmeztetésnek szántak.
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2019.12.08. 15:00:25
  • Zoliz
    #4
    De, mert a katonák voltak a náci polgárok vagy a rovarok már nem tudom és ma is erről szól a világ. Az biztos nagyon lehetett benne irtani.
  • Ellaberin
    #3
    Volt egy stratégiai meg egy fps. Az utóbbi nekem nagyon bejött és régóta vártam egy folytatást, sajnos nem ezt.
    A másik szívfájdalmam, hogy az fps-t nem sikerült újabb vason elindítanom pedig szívesen végig nyomnám, de akár egy remastert is. Sok sokkal rosszabb játék kapott már új bőrt/motort, ez is megérne egyet.
    Persze nagyon lehúzták anno, ha jól emlékszem, pedig a környezetemben szinte mindenkinek bejött.
  • AnuluWork #2
    Már volt belőle egy játék. Nem is volt rossz!
  • t_robert
    #1
    kultikusnak azért nem mondanám.....