8
  • bunny
    #8
    Grafika nem rossz, de főleg hangulatos. Játék tílus szerintem inkább Tomb Raider-es csak kevésbé szabadon mászkálható a világ. Aki csípi a TR jellegű mászós, ugrálós, rejtek keresős stílust meg a star wars világát, tetszeni fog neki a játék.
  • Zombee
    #7
    Persze, mert olyan népharag indult az EA irányába, hogy kénytelenek voltak a megjelenésre kigyomlálni. :)
  • Zoliz
    #6
    A cikkírónak már az se számít mit ír kapja a pénzt.

    Az Indexen is az hazudták a Battlefront 2-t a lootboxok tették tönkre amikor alig volt benne, mivel direkt kiszedték.
  • Zombee
    #5
    Na ezt mégis hogy...?
  • wraithLord
    #4
    Miért, a KotOR-ok hogy néztek ki? Mégis rohadt jó játékok voltak.
    Sohasem a grafika a lényeg. De "ha már más nincs, legalább az legyen jó" - elven persze az is számíthat... :D

    Ok, ez a játékstílus nekem nem fekszik (japán h&s akció + Prince of Persia stílusó ugrálás/mászás/falonrohangálás), de megvalósítás és sztori szintjén fasza.
  • ugh
    #3
    Mindenkitol azt hallani hogy jo csak olyan semmilyen otlettelen jellegtelen emlitesre se meltoan nez ki, hogy ilyet meg nem lattam.
    Nem csunya, nem is szep , nem is atlagos hanem a legrosszabb.
    Semmilyen.
  • bunny
    #2
    Nyilván battlefront, csak hát ugye elírás ... amúgy a játék tényleg nem rossz, először BF2 jellegű scriptelt interaktív mozinak tűnt, de aztán javult a helyzet. Persze nem egy Far Cry openworld, de legalább nem teljesen alagút mint a BF2. Az egy rohadt szép, hangulatos de iszonyú primitív játék lett, A Fallen Order már lényegesen jobb lett. De hangulatban mindkettő top.
  • szabaka
    #1
    A DiCE-féle Battlefieldek ugyan nem voltak rosszak, de leginkább a loot box botrányok miatt emlékszünk rájuk.
    Melyik Battlefieldről van szó?
    Vagy a Battlefront-ról beszél a szerző?