10
  • Zoliz
    #1
    Emiatt csak pár évvel később mehetek/mehetünk/mehetnek a Marsra, pedig adnék érte pár milliárdot ha lenne. Na majd Mészáros lesz az első marsjáró lény mert gazdag.
  • quatlander
    #2
    El sem jutna a Marsig, nem bírná addig lebetonoztatni az utat.
    Utoljára szerkesztette: quatlander, 2019.11.25. 08:54:37
  • M2 #3
    Én dobnám össze a Lölöke utazását, ha viszi a cimboráját is!
  • A1274815
    #4
    De jól tudtok offolgatni előttem szólók. Csak nem kínos egy újabb SpaceX rakéta robbanás nektek? Vagy esetleg olyanok vagytok mint a viccbeli Móricka?
  • BruceZ
    #5
    Miért lenne kínos? A törésálló üveg, na az tényleg kínos :D
  • llax
    #6
    Ez mióta rakéta? :) Még hajtóművek sem voltak alatta.
    Az eléggé kezdetleges módszerekkel, nomád körülmények kötött gyártott tartály nem bírta ki a nyomáspróbát. Már a következő verzió is sokkal kifinomultabb módon készül (mert készül, szintén 2 példányban), ráadásul még az is bőven tesztverzió lesz.

    Kínos az lenne, ha éles küldetésen történne baleset, de az igazán kínos az Amos-6 balesete volt (az abszolút elkerülhető eset).
    A különböző teszteken történő balesetek csak hátráltatják a terveiket, de inkább ott történjenek meg (személyi sérülés nélkül)...
  • Szefmester
    #7
    Egy kétszemélyes napkörülire még oké, de a Marsot nem kéne szétbaszni egyből... Akkor inkább a Vénusz vagy a Jupiter legyen a célállomás...
    Vagy legyenek ők az második és harmadik ember a napon... (É-Korea volt az első.. XD )
  • Tetsuo
    #8
    Talán megvalósul az álmotok. Szíjjártóék második magyarnak embert akarnak küldeni a világűrbe. :-D
  • NEXUS6
    #9
    Szerintem ez a cím már foglalt. ;)
    Sőt Simonyi Károly nem csak a második, hanem a hamadik magyar is volt egy személyben az űrben. XD
    Mindezt ráadásul saját pénzből, de ezt nem is írtam ide.
  • Tetsuo
    #10
    Nevezzük inkább Charles Simonyinak, úgy a helyes. ;-)