8
  • tom_pika
    #8
    Mobil hívást?...
  • ugh
    #7
    Nem csak ez a gond.
    Pc-n normalis blockerek vannak es a browser nem probalja eroazakkal a pofajaba nyomni pl azt a kibaszott sztar worszt fost amit itt a cikkben.

    Mit reklamoz amugy?
    Legyen on is dzsedi?
    Faszba..
  • Borg
    #6
    Ez megint mekkora kutatás... Mégis mit nem jobb PC-ről intézni?
  • zola2000
    #5
    Mivel az AliExpress kínai lehet ez is kulturális dolog hogy a cégek csak egy "kiegészítő izének" vagy fő felületnek tekintik e a mobilappot.

    A pixiv nevű japán illusztrációs oldal pc verziója nekem annyira nem jön be, a mobil appja meg kb függőséget okoz főleg tableten, a hasonló amerikai oldal a deviantart meg kb pont fordítva: pc böngészőben jó, a mobilappja szerintem gagyi (az új femináci cenzor-szabályzata miatt meg már mindenképp gagyi : )
  • zola2000
    #4
    Mivel az AliExpress kínai lehet ez is kulturális dolog hogy a cégek csak egy "kiegészítő izének" vagy fő platformnak tekintik e a mobilappot.

    A pixiv nevű japán illusztrációs oldal pc verziója nekem annyira nem jön be, a mobil appja meg kb függőséget okoz főleg tableten, a hasonló amerikai oldal a deviantart meg kb pont fordítva: pc böngészőben jó, a mobilappja szerintem gagyi.
  • zola2000
    #3
    Vagy mobilon kell bejelölni hogy "asztali webhely kérése"

    Eddig a legjobb vásárló mobilappja az AliExpressnek van, talán még a pc verziónál is jobb, az összes többi platform esetén a pc a nyerő.
  • TokraFan
    #2
    "Jobb PC-ről intézni az online vásárlásokat"

    Egyértelmű...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.11.24. 01:58:44
  • Palinko
    #1
    Ezt már én is észrevettem. Volt olyan hogy valamit telefonon láttam meg de aztán PC-n ellenőriztem. Vagy épp PC-n láttam meg de még nem született meg a döntés és telefonon vásároltam meg mikor már eldöntöttem, de olyanba nem mennék bele hogy csak telefonon vásároljam először, rendes PC-s utánajárás nélkül.