11
  • Okisz
    #11
    Neki méltó. Ha így érzi, hát érezze. Ezért vagyunk különbözőek.
  • Zombee
    #10
    A méltó elég barokkos túlzás.
  • Kaslerka #8
    Álljon itt akkor egy ellenvélemény is. Nekem a 2 után ez tényleg folytatásnak tünt és nekem méltó volt az 1-hez és a 2-höz.
  • Zombee
    #7
    Nem azért zakózott, mert rosszul sikerült? De. Részben. Ha jól sikerült volna, az további nézőket vitt volna be. Én is csak Schwarzenegger és önmagában a Terminator széria (1-2. része...) miatt mentem el, amúgy előre lehetett látni az előzetesekből is, hogy ez megint nem az a Terminator lesz, amire várunk. És az első előzetesnél hol volt még a mozis vágás vége. Ez máshogy vágva se lett volna sokkal jobb.
  • xyl
    #6
    Visszatérve az eredeti témára: James Cameronnal sokan nem szívesen dolgoznak együtt.
    Pl:
    Mary Elizabeth Mastrantonio - The Abyss (A Mélység titka) - Nem vagyunk állatok!
    Ed Harris (The Abyss) - Dühében megütötte Cameront
    Titanic: Húsz éve zokogunk a Titanicon (index cikk) A rendező, James Cameron jóval többet akart, mint egy sima szerelmi drámát csinálni, és hogy ezt elérje, senkit nem kímélt. Tüdőgyulladások, hugyúti fertőzések, törött bordák, állkapcsok és egy kirúgott szem volt a forgatás mérlege.
    Lehet még találni hasonlókat...
  • wraithLord
    #5
    Szerintem max. a Genysis volt rossz (bár igazából még így is sokkal jobban sikerült, mint pl. a SW folytatások), a többi elment. A Salvation nekem még tetszett is, főleg azért, mert végre a háborúval foglalkozott, amit eddig csak bevágásokban mutogattak.

    Ezt nem láttam, mert annyira nem érdekelt, de olvasgatva, hogy másoknak mi a véleménye róla... Hát nem is tudom...

    ----
    @tomboy013 #4
    Valahol olvastam, hogy a T-1000 meg a T-X valami biológiai anyagból lévő gubóba voltak csomagolva az elküldéskor. Ez is új fejlesztés volt, mint jóval korábban az élő szövet bevonat a beszivárgó T-800-asoknál.
    (De igazából nem tudjuk, miért kell a küldendő cuccra élő szövet, az is magyarázat lehet, hogy a mimetic polyalloy, amiből a T-1000 teljes teste és a T-X bevonata volt, utánozni tudja az élő szövetnek azt a tulajdonságát, ami lehetővé teszi, hogy kibírja az időben való küldözgetést... :D Nekem ez jobban tetszik, ha már utánozni tud dolgokat az a folyékony fém. Viszont az előző a "hivatalos" magyarázat.)
  • tomboy013
    #4
    Spoiler-ezni fogok:
    Hát nem tudom, nekem ez sem lóg ki a sorból a katasztrófális próbálkozások közül. Beraktak egy 150 magas kiscsajt nagy vezéregyéniségnek aki attól lett keményebb, hogy összefonták a haját. Annyira hiteltelen egy karakter volt, hogy már csak emiatt is egy kaka a film.
    Az első 2 perc jó volt mert léptek egy drasztikusat amire szerintem senkise számított. Az is tetszett ahogy bemutatták, hogy bukkan Connor-ékra a REV-9 folyton. De itt nagyjából vége is a bulinak.
    Ott a REV-9-es modell aki ugye újabb mint a REV-7-esek és a 9-es nem csinál olyan mozdulatokat mint a 7-es a jövőben, hogy egy csomó csáp messzire kilövell. Ugye 3 másodperc alatt nyírhatott volna ki ezzel mindenkit... Logikus, hogy egy visszabutított újabb modell-t küldenek vissza az időben elintézni a legfontosabb feladatot....
    Az is marha logikus, hogy a T-800-as beáll szőnyeg árusnak ahelyett, hogy a Skynet megalakulásában segédkezne miután elvégezte elsődleges feladatát.
    Meg a régi nóta: Hogy az Istenbe jön vissza a REV-9 ha csak élő szövettel bevont fém vázat tudnak visszaküldeni? Mondjuk itt a T-1000 is megbukott a 2-ben.
    A CGI is elég gázos volt sok helyen. A T2-ben sokkal pazarabb volt a valós makettek meg bábok (de a Megváltásban is) használata mint ez a csillivilli förtelem.
    Szóval, nem.... nem lett ez magasan jobb mint a 2 utáni részek. Sőt van ahol bénább mint a 3. vagy a 4. Sarah Connor sem mentette meg attól, hogy egy szr legyen a film sajnos.
  • kalapos01
    #3
    Amcsik? Messze Amerikában nézték meg a legtöbben a filmet. Hatszor annyi amerikai látta, mint ahány abból az országból, ahol a második legtöbben nézték. Itthon is méretes bukta volt.
  • Kelta
    #1
    amcsik hülyék, messze jobb film mint bármelyik a 2. után..