10
  • molnibalage83
    #10
    Igen.
  • wraithLord
    #9
    Hát gondolom az "M. N." Shyamalan keresztneve(i), "R.S." Ridley Scott, "N.B." Neill Blomkamp.
  • Zdegarth
    #8
    Hadd kerdezzek valamit, gondolom nem volt idod, vagy helyed arra hogy kiird ezeket, meg egyebkent is faraszto lehet egymas utan billentyuket nyomkodni, de nagy segitseg lenne ha dekodolnad ezeket:
    M.N
    R.S
    NB
    R.S (gondolom ez ugyanaz mint az elso, bar ki tudja...)
    Koszonettel:
    Zdegarth
  • molnibalage83
    #7
    Persze, mert esélye sincs rontani. A két bukta film után nem bíz rá a jelek szerint semmit. Nem semmi komolyat. Semmit. Mármint egész estés kategóriában.

    Ilyen szempontból pislogok, hogy pl. M.N. Shalamayanra ki az, aki még bárki bármit rábíz...

    R.S.-ot meg a bukta ellenére is, mert amiket csinált, az maradandó. A The Martian az, ami tetszett neked? Mert nekem több jó és legalább néhány OK film is volt. A két NB film mindegyike bűnszar volt. Sajnos. Egy időben még az Alien franchise-t is rá akarták bízni. Mondjuk amit R.S művelt vele, azok után már mindegy. A Prometheus nem lett volna rossz, ha a következő rész nem tette volna tönkre az egészet...

    Ez van...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.25. 16:54:15
  • gombabácsi
    #6
    amúgy a kisfilmjeiket is érdemes nézni, vagy közöttük pár ütős:
    https://www.youtube.com/user/OatsStudios/videos
  • gombabácsi
    #5
    szerintem átlagon felüli volt a többi filmje is. főleg scifiben. én is sokkal többet vártam tőlük, de így is jó azért.
  • molnibalage83
    #3
    A D9 óta nem készített értelmes filmet a csóka. Egyfilmes tehetség.
  • gombabácsi
    #2
    a D9 legalább 9 oscart érdemelne...
  • wraithLord
    #1
    Biztos Copley lesz a humanoid szörny (hangja). :D Várom, én bírtam mindegyik filmjét. A Chappie kicsit érdekes volt, de nem volt rossz, és Blomkamp stílusával főleg élvezhető.