11
  • Mat666
    #11
    Ezzel még egyet is értek de ettől függetlenül még mindig igaz amit írtam sokszor olyan emberek kritizálnak okoskodnak akik soha semmit nem mernek fel vállalni el vállalni de mindig mindent jobban tudnak.
  • Cefet
    #10
    +1
    Sajnos ezt is oktatják: Nem baj, ha nem értesz hozzá, csak tudd, hogy kinek kell szólni...
    Aztán meg megy a vakaródzás, ha a számok mást mutatnak.
    Utoljára szerkesztette: Cefet, 2019.10.22. 21:04:02
  • Macropus Rufus
    #9
    Nem a kirúgás a probléma. Nem azért szokták szidni őket. Ostoros vázolta, hogy mi a bibi.
  • M2 #8
    A robot munkatárs oké, de a robotfőnök?
  • ostoros
    #7
    Túl sok kontraszelektált, semmihez nem értő, illetve lusta vagy hülye lesz főnök ahhoz, hogy ezt ennyivel lerendezzük.
  • Mat666
    #6
    Akkor ítéld meg a főnöködet ha voltál már a helyébe. Az a helyzet hogy a főnők az mindig a szemét mocsok rabszolga hajcsár stb.. a melós meg a hős áldozat csak ez nem igaz!
    Én voltam már mindhárom melós, vállalkozó, és kis főnők egy multinál. És igen ha olyan pozícióba vagy ,hogy te vagy az akinek ki kell rúgnia valakit vagy te vagy az akinek szólnia fegyelmeznie kell valakit akkor te leszel a szemét mocsok stb. De ezt egy melós nem tudja mert a felelőséget stresszt nem vállalja de az aki igen azt leszólja.
  • Macropus Rufus
    #5
    van egy mondás: ha kíváncsi vagy egy ember igazi énjére, adjál neki hatalmat.
  • Macropus Rufus
    #4
    "A dolgozók jobban bíznak egy robotban, mint a főnökükben "
    mert a gépek (még) nem baszták át, nem használták ki stb...
  • leeloodallas
    #3
    Ezért sokat tettek a főnökök. Egészen elképesztő, hogy milyen kevés ember képes emberként viselkedni, amikor akárcsak egyetlen beosztottja is lesz.
  • Szefmester
    #2
    Egy embernél én is jobban bíznék a gépben, ez nem kérdés. Sőt bárki akinek volt valaha hülye főnöke az így döntene.
  • gombabácsi
    #1
    mintha már lennének komolyabb AI-k... :)