36
Postal 4: No Regerts
  • Plata
    #36
    Kár,a kettőben nagyon vicces volt.
  • Dency
    #35
    Nincs, szerintem örültek ha összekalapálják az alap játékot(ami még mindig nem sikerült), nem hogy még multi is legyen.
  • Plata
    #34
    Srácok a negyedik részhez van multi?
  • JonasSandor
    #33
    De steamen meg nagyon pozitív XDXDXD
  • Dency
    #32
    Ja oké.

    Metacritic 31/100
    IGN 2.5/10

    Hát igen, nem túl bíztató
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2022.04.23. 10:06:36
  • kjhun
    #31
    Mindkettőhöz. :)
  • Anonymusxx
    #30
    nem, mert a Platának írta azt a részét
  • Dency
    #29
    Szerintem a postal 4- hez kérdezte ezeket nem a 2- höz.
  • Anonymusxx
    #28
    Nem próbáltam:
    http://zombiemulator.blogspot.com/p/postal-2-magyaritasok.html

  • izmos29 #27
    így van, csak kínai és angol felirat van.
  • JonasSandor
    #26
    Megmondták hogy nem lesz szinkron.
  • Plata
    #25
    Nem láttam.
    Csak kínai meg angol van benne.
    Szöveg sincs magyarul.
  • kjhun
    #24
    v1.0 és REPACK változat? Miben lett jobb, a v0.1/0.3.x verziókhoz képest? (20+ GB se kevés méret manapság.)

    Plata: Gondolom, magyar szinkron és felirat, az nincs benne, a GOG-os verzióban.
  • izmos29 #23
    Tegnap megszereztem...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemhivatalos forrasbol
    ...a jatekot. Haaat van meg mit heggeszteni sajna.
  • Plata
    #22
    Postal 2 ingyenes a GoG-on.
  • Dency
    #21
    Teljesítményt tudták végre optimalizálni ? Mikor próbáltam iszonyat fps droppok voltak 1080 ti-al.
  • JonasSandor
    #20
    Ezt jó lassan aktiválódott nem tudom mi történhetett. De a lényeg, hogy itt van megjelent azt lehet tolni végre 10 év után.
  • JonasSandor
    #19
    Ez gyenge lett nagyon.
  • JonasSandor
    #18
    Kéne akkor hobbiként magyar szinkron hozzá.
  • Plata
    #17
    Ganxta a Chrome Gold-ban volt,na meg a Codename: Panzers-ben.
    A Chrome is nagyon jó volt.
  • sntnldavid #16
    Bakonyi Gábor volt Postal Dude magyar hangja.
  • Ironman2
    #15
    GAnxta Zoli volt,ha jól emlékszem.
  • JonasSandor
    #14
    Igen sajnos még feliratot sem kap, hogy rohadjanak meg.
  • Plata
    #13
    Gondolom ez sem fog magyarul megjelenni.
    A második részt szerintem a magyar szinkron tette olyan jóvá.
    A sok hülye fergeteges beszólás meg poén.
  • JonasSandor
    #12
    Április 20-án megjelenés. Készüljetek.
  • Dency
    #11
    Újra elővettem a gamet megnézni hogy haladnak vele több mint 1 év után. Húúh hát nem sok minden van még mindig, teljesítmény még mindig a béke segge alatt sok helyen 60 fps és az alá is beesik,sok ház még mindig üres, rengeteg hang effekt a postal 2-ből van, tárgyakat nem lehet felvenni csak ha ráállsz. Egyedüli pozitívum talán a harcrendszerben lehet.
    Ez szerintem még mindig kevés több mint 1 év után, sajnálatos...
  • MerlinW
    #10
    Ez ilyen, "kéne egy kis pénz, van egy címünk a fiókban amit el lehet adni, üssünk össze valamit olcsón" dolognak tűnik nekem eddig.
  • Loál János #9
    Wow, ez tényleg meglepi. htx
  • Dency
    #8
    Még azért fejleszthették volna legalább bétáig kiadás előtt, ez az alpha igen korai, beállítások egy része is foghíjas.
  • Plata
    #7
    És azt se felejtsük el hogy a második részen sokat dobott az a fergeteges szinkron is.
    Iszonyatosan jó volt a dumája.
    Gondolom ez nem lesz szinkronosan,angolt meg úgysem értem,főleg a hülyeségeket.
  • Ironman2
    #6
    Azért az Unreal motor hatalmasat fejlődött azóta,ez meg még úgy néz ki mint a 2.rész.
  • Plata
    #5
    A játékot újra azok fejlesztik akik a másodikat is.
    Olyan játékot akarnak mint amilyen a kettő is volt,mert a három bukás volt és utálták.
    Azért adják ki early acces-ban mert szeretnék a játékot úgy alakítani ahogy a játékosok szeretnék.
    Várják a játékosok visszajelzéseit és az alapján alakítják a játékot.
    A játékot úgy is végig lehet játszani hogy nem rosszalkodsz,hanem törvényesen keresel pénzt.
  • Ryder62
    #4
    Hát ez tényleg a semmiből jött. Semmi marketing nincs mögötte? No, mindegy, szerintem én megveszem. A videókból itélve a 2 hangulatát hozza. Újra belsőnézetes. 15€ meg nem vészes ár érte.
  • RED BULL F
    #3
    Tegnap futottam vele egy gyors kört, de első ránézésre pontosan olyannak tűnt, mint amilyennek a képeken és a videókon is: mint ha a Postal 2 egy fan remake-je lenne. Nagy baj nincs vele, ha sikerül kicsit csiszolni rajta és fejleszteni a második részhez képest, de nem véletlenül virít az alpha build felirat a bal felső sarokban. Aki meg akarja venni számoljon ezzel. Jelenlegi formájában leginkább azoknak ajánlanám, akik elsősorban támogatni szeretnék a stúdiót. Játékot itt még ne nagyon keressetek.
  • JonasSandor
    #2
    Derült égből villámcsapásként jött.
  • Dency
    #1
    Megjelent a postal c. játék folytatása Postal 4: No regerts néven. A játék elérhető steamen early accessben. Volt erről szó hogy meg fog jelenni? Mert én semmit nem hallottam róla, aztán hirtelen itt termett. :)


    Steam link
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.10.14. 22:18:53