10
Postal 4: No Regerts
  • MerlinW
    Ez ilyen, "kéne egy kis pénz, van egy címünk a fiókban amit el lehet adni, üssünk össze valamit olcsón" dolognak tűnik nekem eddig.
  • Loál János
    Wow, ez tényleg meglepi. htx
  • Dency
    Még azért fejleszthették volna legalább bétáig kiadás előtt, ez az alpha igen korai, beállítások egy része is foghíjas.
  • Plata
    És azt se felejtsük el hogy a második részen sokat dobott az a fergeteges szinkron is.
    Iszonyatosan jó volt a dumája.
    Gondolom ez nem lesz szinkronosan,angolt meg úgysem értem,főleg a hülyeségeket.
  • Ironman2
    Azért az Unreal motor hatalmasat fejlődött azóta,ez meg még úgy néz ki mint a 2.rész.
  • Plata
    A játékot újra azok fejlesztik akik a másodikat is.
    Olyan játékot akarnak mint amilyen a kettő is volt,mert a három bukás volt és utálták.
    Azért adják ki early acces-ban mert szeretnék a játékot úgy alakítani ahogy a játékosok szeretnék.
    Várják a játékosok visszajelzéseit és az alapján alakítják a játékot.
    A játékot úgy is végig lehet játszani hogy nem rosszalkodsz,hanem törvényesen keresel pénzt.
  • Ryder62
    Hát ez tényleg a semmiből jött. Semmi marketing nincs mögötte? No, mindegy, szerintem én megveszem. A videókból itélve a 2 hangulatát hozza. Újra belsőnézetes. 15€ meg nem vészes ár érte.
  • RED BULL F
    Tegnap futottam vele egy gyors kört, de első ránézésre pontosan olyannak tűnt, mint amilyennek a képeken és a videókon is: mint ha a Postal 2 egy fan remake-je lenne. Nagy baj nincs vele, ha sikerül kicsit csiszolni rajta és fejleszteni a második részhez képest, de nem véletlenül virít az alpha build felirat a bal felső sarokban. Aki meg akarja venni számoljon ezzel. Jelenlegi formájában leginkább azoknak ajánlanám, akik elsősorban támogatni szeretnék a stúdiót. Játékot itt még ne nagyon keressetek.
  • JonasSandor
    Derült égből villámcsapásként jött.
  • Dency
    Megjelent a postal c. játék folytatása Postal 4: No regerts néven. A játék elérhető steamen early accessben. Volt erről szó hogy meg fog jelenni? Mert én semmit nem hallottam róla, aztán hirtelen itt termett. :)

Steam link
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.10.14. 22:18:53