2918
banner
  • drop
    #161
    egyébként kérdés hogy van online-ba 3 szakma mindet ki lehet tolni vagy választani kell mindenkép?
  • Plata
    #162
    Volna egy kérdésem,szóval én meg venném a játékot,de nekem dobozosan kellene,szerintetek jönni fog dobozosan is valamikor?
    Nem akarom dvd-ről fel telepíteni,mert nincs is dvd olvasó a gépemben,de szeretem a dobozos játékokat.
    GTA V is dobozosan van meg,igaz azt sem dvd-.ről raktam fel,hanem social clubról,de nagyon szép doboza van meg térképek és egyéb marhaságok hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.10.11. 12:27:30
  • Montanosz
    #163
    konzolokra kijött dobozosan is, akkor pc-re is kifog sztem
  • Alexease
    #164
    Steam-re decemberre igertek, valszeg/talan akkor lesz dobozos is.
    A dobozosbol engem a konyv erdekelne. Letoltottem a konzoloshoz adot konyvet PDF-ben (majd' 200 oldal, igenyes, reszletes, sok-sok segitseggel), de azert konyvkent, foleg a PC-s jo lenne. De turelmetlen vagyok, vagyis elorendeltem (meg olcsobb is:D). Csak a konyvm miatt azert nem vennem meg; a dobozos alap verzio tuti +20E lesz, foleg konyvvel +25E. Majd talan valakitol megveszem akonyvet kulon:D
  • PiszkosFred
    #165
    Amazonon (és a többi nagyobb boltban) szokott lenni olyan kiadás, amely csak az extrákat tartalmazza, a játékot nem, hátha most is lesz ilyen. (a sok ostoba egyébként az ilyenek megjelenésekor szokott nagyobb hisztit levágni a kommentekben, hogy "ennyi pénzért meg a játék sincs benne? :) )
  • Voltan
    #166
    Az a könyv sztem max a collectors változatban volt benne, a sima dobozoshoz nem járt.
  • lonvard
    #167
    Most fogtam fel, hogy ez egy 150 gigás cucc lesz. Azt hittem a Cod lesz annyi, és azon röhögtetek. Hát én most sírok inkább. :D
  • Plata
    #168
    Az még nem is annyira gáz.
    Hanem majd az lesz a gáz ha social clubról le akarod szedni és hozza a szokásos formáját.
    Vagyis majd 8-10 kb-al engedi leszedni.
    GTA V-höz is egy napig tartott a frissítés leszedése.
    Mert olyan szar volt a rocksztár szervere.
  • Ironman2
    #169
    Nem érdemes az első nap nekiugrani a letöltésnek.
  • Plata
    #170
    Én nem fogok,nekem szíp dobozos kell.Megvárom azt.
    De tudom hogy milyen rohadt gáz a social club-os letöltés.
    Vacak párszáz megás frissítéssel képes órákat vacakolni.
    Steamről a TESO 100+ gigája hamarabb lejön mint a GTA V 800 megás frissítése.
    De az első nagy frissítést egy napig szedtem.Ugyanis csak 8 kb-al engedte szedni és állandóan megszakadt a kapcsolat a rockstar szervereivel.
    Nem kicsit volt bosszantó.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.10.11. 16:33:18
  • PiszkosFred
    #171
    Hat, elso nap en sem a letoltessel akarok foglalkozni, remelem hogy lesz preload :)
  • Alexease
    #172
    Koszi, majd korbenezek!
  • Alexease
    #173
    Igen, azert irtam, hogy valszeg a +25E-resben lesz benne. Annyira azert nem kell:)
  • Voltan
    #174
    Ahogy láttam, abba sem. Az csak pár online extrát tartalmaz a másik verzához képest.
  • Alexease
    #175
    Kozben raneztem, es valoban, a leiras alapjan az is csak digital extras. Akkor a valodi dobozos egy felhavi fizetes lesz;DDD
  • Dency
    #176
  • Ironman2
    #177
    Az jó lenne,bár akkor is lehalhatnak simán a szerverek :)

    A dobozos verziót hogyan lehet elképzelni egy 150 gigás játékkal? Tömörítve van dvd lemezeken,vagy blue-rayen jön ki? A GTA5 7 lemezen van,és kicsomagolva is 86 giga nálam a játék mappája,na most ennek majdnem a duplája lesz a RDR2.
    Vagy úgy mint a dobozos steames játékoknál,nincs benne lemez,csak egy kulcs.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.10.12. 13:16:40
  • Plata
    #178
    Szerintem dobozosban lesz egy kulcs plusz könyv és egyéb dolgok.
    Már ha egyáltalán lesz.
    Nekem dobozosan kellene.Ez a baj,mert lehet nem is lesz.
    Bár ha konzolosoknak van dobozos,akkor Pc-re mért ne?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.10.12. 13:29:24
  • PiszkosFred
    #179
    Persze, lehalhatnak. Sot, jovo heten fejemre eshet egy muhold, vagy megerkezhetnek a foldonkivuliek, elomaszhat a csatornabol egy huszmeteres krokodil es megehet, stbstb :)

    Sok PC-s evek ota varja a RDR2 bejelenteset es megjeleneset. Nyilvan frusztralo es nem kevesbe bosszanto ha beszar az adott jatek mogotti technika es a letoltes csak csordogal, de konyorgom, az a plusz 1-2 nap tenyleg szamit? Nem beszelve arrol, hogy a premier hetkoznapra esik, masnap melo, iskola, kinek mi...

    A vicc az, hogy mindenki ismeri azt az altalanos es orokervenyu szabalyt, hogy milliok altal vart jatekot a premier napjan (rosszabb esetben a premier heteben) ne akarj kiprobalni, se jatszani, a sajat es az idegrendszered erdekeben. Es megis, mindenki ott lesz a startnal, es... :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.12. 13:39:56
  • Ironman2
    #180
    A GTA5-el is voltak gondok az első héten :)
  • Voltan
    #181
    Azért mert konzolon Blue Ray lemezen van a játék, PC-re ez nem igazán lenne rentábilis, tekintve, hogy a kutyának nincs Blue Ray lejátszója PC-n. Max. olyan dobozos verzió lehetséges, amiben van egy kulcs, aztán kész. A könyvet meg felejtsd el, mert az egyik kiadás része sem volt, különálló kiadvány.
  • totyak
    #182
    Én azt gondolom, hogy egyáltalán nem lesz dobozos kiadás. Valószínűleg már bejelentették volna, ha jönne, de mindenhol csak a digitális beszerzés van reklámozva. Én már a GTA V-nél is meglepődtem, hogy még vannak lemezek.

    Egyébként egyetértek veled, nekem is hiányozna a dobozos kiadás és nekem is tökéletesen megfelelne, hogy lemez helyett egy letöltő kulcs legyen a dobozban. Mondjuk mutatóba betehetnek egy lemezt is, akár üresen is :D Igazából a GTA-ért rajongok nagyon és hogy mi lesz most a RDR2-vel, az jól fogja mutatni, hogy mit várhatunk majd az új GTA-tól.
  • Alexease
    #183
    Ha az a konyv itthon is megjelenne kulon, az tetszene. Persze angolul, magyar eselytelen. letoltosben megvan, 354 oldal, eleg reszletes.

    Ez meg semmi extra, csak 15 perc lovaglas a havas hegyekbol, le az ejszakai varosba.

  • Alexease
    #184
    Szakal- es hajnovesztes timelaps:D
  • Ironman2
    #185
    Na már ezért is megérte a húszezret hogy ekkora szakállam legyen.
  • jarlaxxe
    #186
    Többek közt ezért nem bírtam végigjátszani...
  • PiszkosFred
    #187
    Most melyik rdr2-es konyvrol van szo? Kulon valami art, vagy guide, vagy mi? Van egy linked hozza esetleg?
  • drop
    #188
    ez az azt hiszem
  • lonvard
    #189
    Csak sírva könyörgöm, ne kelljen nyomni lovagláskor a W-t, mint a hülye Assassin-Witcher lovazás közben, illetve lehessen egérrel nézelődni, nem úgy mint a hülye Assassin-Witcher lovacskázás közben! Mount & Blade-ben ott a jó példa, ha jól emlékszem Kingdom COme-ban is ugyanez van, hogy egyszer megnyomjuk a W-t, üget, 2x megnyomjuk, vágtat. Ennyi. A kengyel az nem gázpedál.
  • Montanosz
    #190
    sose felejtem el amikor az egyik haver tegnap átküldte a linkjét hogy töltsem le :-D

    file:///C:/Download/games/guide_RDR2.pdf
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2019.10.12. 18:51:15
  • Alexease
    #191
    De ha tudnad olvasni, akkor meg fel lenne haborodva, hogy felnyomtad a gepet:D
  • Alexease
    #192
    Valami bemutato videoban lattam (de a konyvben is benne van), hogy be lehet allitani fixre (ki-be kapcs) a gombot hozza.
  • lonvard
    #193
    Köszi megnyugtattál.
  • gregoryan
    #194
    Most hallottam, nem tudom, nektek biztos ismert dolog már, de aki összszedte az 52 kártyalapot GTA V onlineban, az pl a Red Dead Onlineban megkapja a Collector " engedélyt" ami 15 Gold Bar-t ér ingyen. legalábbis konzolon ez volt,remélem tovább viszik ezt PC re vagy épphogy nem platform specifikus hanem social Club account specifikus. De jópofa!
  • Mike at home
    #195
    jaja, aztán megy amerre lát :)
  • Mike at home
    #196
    amúgy ez még olcsó is. tavaly a spec 27k volt az ultimate 32
  • gregoryan
    #197
    mert mint látjátok a Launcherben, lesz ez még drágább 15-15€ val.. szal fel fog gurulni. Gondolom 22-e után vagy az előrendelés periódus után.
  • Alexease
    #198
    Red Dead Redemption 2 (Real) Guns
  • molnibalage83
    #199
    Ha ez a videó tetszik, akkor ajánlom a US Army fegyver evolúcióját szintén tőle.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.15. 16:52:12
  • drop
    #200
    játékba lévö katalogus lehet nézni