2891
banner
  • Caliph
    #2891
    az már epilógus,mondhatni lezárás. érdemes végigvinni
  • Plata
    #2890
    Sztoriban nem tudom hogy van,mert a sztorit a mai napig nem tudtam végig vinni.
    És ha toltam is csak főküldetéseket.
    Jelenleg a mittomén miben vagyok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután Artúr feldobta a pacskert és egy tanyán éldegélünk John-al talán.
    :
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.15. 13:55:09
  • Caliph
    #2889
    igen,úgy is. de távcsővel messziről egyszerűbb amig nyugodtak,akkor kinézed az áldozatot és lehet menni.
    sőt őz nagyságú állatot pl meg is lasszózhatod lóról aztán leszállva magadhoz húzva késsel lehet végezni vele ami szintén perfekt bőrt ad :D de persze egyszerűbb fejbelőni :D
  • Plata
    #2888
    Csak távcsővel?
    Nekem úgy rémlik simán megcélozva is kiírja.
  • Caliph
    #2887
    távcsővel ránézel messziről irja mi az és hogy milyen a bőr. aztán idővel majd rááll a szemed
  • coolpet
    #2886
    Meg is van :)

    Már csak a mókusok, mosómedvék vadászatában kellene kicsit jobbnak lennem.
    Valamint a térkép oké hogy mutatja, hogy hol vannak az állatok, de ki tudja megkülönböztetni őket, az őzféléket, ha egyszer nem írja :)
  • Caliph
    #2885
    igen,meg fog jelenni idővel újra
  • coolpet
    #2884
    Köszi!

    Az upgrade is megvan, már csak bőröket kell szerezni.
    A White Arabian pacit is megtaláltam, de megöltek a farkasok.
    Utána hiába kerestem, campeltem vagy mentem le Watsons cabinig és vissza, nem volt ott.
    Fog még respawnolni?

    Köszi!
  • xFreex
    #2883
    Hentes nem tünik el csak mászkál a táborban. A tarisznya fejlesztéséhez kell venni a táborba bőrmüves szerszámokat és vannak egyéb előfeltételek. pl fejleszd a tábor gyógyszeres vagonját 2-szer.

    Core-ok nálam ha lehet mindig maxon vannak, mert pl a dead eye csík lemerülésekor még a core-t is használja lövöldözésre. Lényegében annyival több van ha maxon van.

    Ökölharcnál az "R" -el védekezel.

    O'Discroll ellenséges banda. Találkozni fogsz velük párszor. Vannak random események ahol ott vannak illetve néha betámadnak, vagy találsz kis tábort is amiben lézengenek, de lesz küldetés is ahol összecsapsz velük és megritkítod soraikat.
  • coolpet
    #2882
    Köszi, ez sokat segített, közben rájöttem erre arra.
    Horseshoes Overlookban vagyok már egy ideje, de a hentes eltűnt.
    Crafting asztal működik, majd megnézem.

    A Core-ok gond ha lemerülnek? Csak annyi, hogy lassabban töltődik vissza a stat?

    Ha kézi párbaj van, hogy a fenébe lehet védekezni? :)

    A TAB keréken közben észrevettem, hogy a 3 felső cucc aza 3 fő stathoz tartozik, és a nálam levő cuccok közöt görgővell tudok váltani.
    Az R-es váltást az itemek között azt tudom.

    Még valami: Az O'Discroll-ok hogy a fenébe van hogy csak néha jönnek vagy 5-6-an és lőnek? Van valami területük?

    Köszi!

  • Caliph
    #2881
    a szellemcsíkok azok nyomok. jobb alsó sarokban irja is hogy pl nyúl,farkas stb,ha követed,előbb utóbb találkozol azzal aki hagyta lesznek majd küldik ahol pl embert kell igy követni stb
    ha megnyomod rá a q betűt akkor dead módon kívül is lehet látni és követni,de előbb utóbb így elveszted és ismét frissíteni kell dead eye módban

    Hosea medvéje asszem legendary,később ha visszamész akkor dead eye módban sárga buborékokkal jelöli a nyomát aztán a szellemcsíkot követve előbb utóbb megtalálható. erős jószág,nagy kaliberű puska kell hozzá ( bolt action rifle pl) és fejre célozz. dead eye is segít.
    később lesz majd egy térképed ami jelöli a legendás állatok helyét,ezeket levadászod,aztán keress egy trappert(térképen állat mancs jelöli) és neki eladva a legendás cuccokat fel lehet oldani jól kinéző outfiteket(asszem több minden is kell majd még hozzájuk,de írja)

    tatyót a második fejezettől lehet fejleszteni,amikor a folyó menti táborba költöztök valentines mellé. a táborban a pearson nevű csávót keresd,ő a hentes,írja hogy melyik upgradehez milyen bőrre lesz szükség. általában perfect bőrök kellenek,szóval tisztán kell vadásznod a megfelelő puskával. pl egy mókusra ne shotgunnal lőj,mert kilyuggatja,arra íj kell,és gyártanod hozzá small game arrowot. őzre jó a távcsöves is,de tisztán fejlövéssel kell kilönőd. a bőr minőségét irja a jobb alsó sarokban amennyiben becélzod a célpontot vagy távcsővel ránézel. 3 csillag a perfect. ha megfelelő fegyverrel megfelelően vadászod le,akkor perfect is marad a bőr.(legendás állatot nem tudod elrontani,ha shotgunnal lyuggatod ki akkor is teljes értékű marad )
    ennél a csávónál tudsz vadászott állatot,húst is adományozni,ami növeli a tábor kaja szintjét. sok szájat kell etetni :) cserébe lesz pörkölt a bográcsban ami feltolja a statokat :)

    Tab keréken nem tudsz rárakni semmit,minden adott hozzá. több kerék is van,az első a fegyveres,a második a személyes a harmadik a lovadhoz tartozik. ha megnyomod a tabot,felül irja is hogy R betűvel tudsz váltani. az item wheelen ugyanúgy lehet navigálni mint a fegyveresen,E és Q betűvel választhatod ki a kaják közül melyiket szeretnéd megenni. így lehet váltani a flaskák között is,a lovas keréken pedig a lóhoz tartozó flaskák vannak.

    utsó. ami a lovadra story módban eltűnik ha meghalsz. legendás állatok bőre is el fog tűnni,de elvileg az automatikusan a trapperhez kerül mintha elvitted volna. ez netes info,még sose teszteltem,szal ha legendás állatot öltél akkor az a biztos ha életben maradsz és elkerülöd a bajt amig a trapperhez nem érsz. legendás állaton kívül kb minden más értéktelen,egy rakás állat van a pályán,lősz másikat.

    ha megnyomod a B betűt azzal megnyitod a táskádat. itt elérhetsz mindent ami nálad van,felvett jegyzetek,levelek,térképek,tatyóban lévő kaják italok növények minden...

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.13. 00:58:03
  • coolpet
    #2880
    Sziasztok!

    Elkezdtem vele játszani, és hát lennének kérdéseim :)

    Első, hogy a deadeye bekapcsoláskor, amikor nem vagyok harcban látok 'szellem' csíkokat.
    Azok mit jelentenek?

    Más: A Hosea medve vadászós küldijében megölt a medve. Visszamentem, mégegyszer megölt.
    Harmadszor már nem volt ott. annak annyi?

    Még más: Hogy lehet a tatyót fejleszteni, mert állat nyúzáskor azt mondja tele vagyok szórjak ki pár cuccot. Pedig szoktam sütni, eladni.

    Továbbá: Hogy lehet a TAB kerékre cuccokat rátenni, ha pl sült húst szeretnék?

    Még más: ha meghalok, eltűnik a lovamról a loot, medvebőr stb. Visszamegyek ahol a lovam volt, vagy ahol meghaltam, de a környéken nincsenek. Ezek elvesznek?

    Köszi!
  • Caliph
    #2879
    és 50 dollár ha jól látom,18000jó magyar forint,20 ha dollár= euro lesz a váltás :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.08. 10:03:35
  • lwb
    #2878
    A rockstar mentségére legyen mondva: ők sose mondták, hogy remake lesz. De ez akkor is csalódás, mert ez egy nagy nulla. Megkapják plusz pénzért a ps tulajok is azt, amit az xboxosok ingyen megkaptak eddig. Hurrá.
  • Anonymusxx
    #2877
    Hát nagy csalódás, már hónapok óta hiteget a sajtó is hogy vannak jelek hogy jön valami, nyílván arra gondol kb mindenki hogy remake, erre meg ez a fos...
  • lwb
    #2876
    Ez egyébként egy vicc. Ugyanazt lehet majd játszani, amit xbox one-on már most is lehet a backwards compatibility miatt. Ps5 meg talán kap egy olyan 4k update-et, mint ami már ma is van a series x-en.
    Megint a pc-sekkel lett kicseszve.
  • Anonymusxx
    #2875
    valeszeg nem lesz remaster, csak port ps4-re, és switchre... ma jött ki a trailer róla, a 2xannyi a dislike mint a like ez is elmond mindent...

    mindegy a switches játékot könnyű emulálni, legalább ingyen lesz.



    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2023.08.07. 18:45:09
  • josi
    #2874
    Nézd meg ezt hogy hogyan működik Solo lobby Nem változtat semmit a játék mappájában.

    Plata: Igazad van, gta-ban már felesleges trükközni :)
  • Caliph
    #2873
    jó,csak mert rdoban is megvan az összes szakma és nem kevés napi küldöt kellett csinálni az aranyért hogy meglegyen,aztán még nerfelték is,ha kapok egy banánt sajnálnám azért egy kicsit :D
  • Plata
    #2872
    GTA-ban már nem kell,már elég régen lehet privát sessionban bármit csinálni.
    Már nincs korlátozás hogy bizonyos dolgok csak publicban végezhetők.
    Mostmár bármit lehet invite onlyban.
    Sőt már ládázás is egyszerűbb lett,mert nem kell neked dolgozni a raktárak feltöltésével,a melósok megoldják.
  • josi
    #2871
    Nyugodtan használhatod, ez csak egy tűzfalprogram. Gta5- rdro én is használom ezeket évek óta.
  • Caliph
    #2870
    köszi. ezzel nem kockáztatok banánt? ugye teljes mod tilalom van,ami persze a moddereken nem látszik...
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.04. 19:42:37
  • josi
    #2869
    Lehet úgyis, de egy idő múlva megint teszi be az embereket. Van egy másik módszer, ezzel mindig egyedül leszel: Solo lobby
  • Caliph
    #2868
    kedvet kaptam egy kicsit az onlinehoz,ez a felfüggesztem task managerben 10 másodpercre aztán újra elindítom dologgal lehet single sessiont csinálni? vagy úgy is lesznek modderek? igazából csak lovagolnék egyet,de ha sok a modder lehet singleben fogom megtenni :D
  • Anonymusxx
    #2867
    https://www.pcguru.hu/hirek/ujabb-jel-utal-a-red-dead-redemption-felujitasara-rockstar-games-weboldal-western-remake-remaster-vadnyugat/81207
  • Plata
    #2866
    Nem fognak,az RDR2-t elengedték.
    Annyi modder van hogy a játék játszhatatlan,az eventeken is modderek vannak.
    Csakis olyan küldetésben vagy biztonságban ami üres sessionba rak.
    Gyakorlatilag már bármit megtehetnek a modderek,brutális dolgokat raknak be a játékba.
  • Caliph
    #2865
    rakhatnának zárt lobbit a red dead onlineba,nekem már az is bőven jó lenne. mint a gta online,invite only,friend only,solo,vagy klán only,és mindent lehessen csinálni benne természetesen...
    tökre felmennék,de irjátok hogy a modderek szétbarmolnak eladást minden,nincs kedvem időt ölni bele,hogy aztán bukjak mindent....

    ha rámjön,akkor kampányban lovagolok egy kicsit,megálltam Valentine mellett,az egyik legfeelingesebb tábor ott van a víz szélén :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.07.08. 12:52:35
  • Anonymusxx
    #2864
    https://gepigeny.hu/hir/ket-korabbi-jatek-ujrakiadasat-erositette-meg-a-take-two-6372

    A napi remasteres hír megint megvót :)

    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2023.07.08. 12:10:22
  • Anonymusxx
    #2863
    https://hu.ign.com/red-dead-redemption/87788/news/meglepoen-hamar-megkaphatjuk-a-red-dead-redemption-felujitott-valtozatat
  • Plata
    #2862
    De ez kamu vót.
  • Anonymusxx
    #2861
    https://www.pcguru.hu/hirek/ujabb-jel-utal-arra-hogy-keszul-a-red-dead-redemption-felujitasa/80797
  • Anonymusxx
    #2860
    https://www.pcguru.hu/hirek/erkezhet-a-red-dead-redemption-felujitasa-rockstar-games-besorolas-/80727
  • Plata
    #2858
    Én nem szoktam Rp szerveren játszani,de úgy tudom külön szoktak feltenni neki játékot,mert az is módosított és ha a játék észreveszi az gubanc.
  • Norbertboy
    #2858
    Fasza...
  • Plata
    #2857
    Red dead szervereit már régóta a modderek uralják.
    GTA Online-nak nincs vége jövőhéten új DLc és ott még lehet privátba menni,RDR-ben sosem volt privát.
    Na és készülj fel mert a GTA 6 online szerverei is olyanok lesznek mint az 5 szerverei,vagyis modderek mindenhol.
  • Caliph
    #2856
    rp szeró elvileg hivatalosan engedélyezett. kérdés hogy mennyire veszik komolyan a magyarítás vagy warez mentéses részt,mert rohadt sok a modder,és játszhatatlan a játék online,és ezt is telibeszarják,ahogy a gta 5 ben is.
    mondjuk már nagyon kevesen játszanak vele,már mindenki várja a 6ot,meg nem hiába vezették be a solo sessiont meg closed crew és friend sessiont is ahol minden lehet csinálni nyugisan,nem akartak már a modderekkel szórakozni.
    Azt nem tudom red deadben van e ilyen,már rég toltam online,inkább a storyt kezdtem újra csinálni
    gtaban én is mentem pár cayo pericot,változttatak ott is,már nem lehet leütni a heavyt,meg a hullákat is észreveszik lehetetlen szögből. bár a fő célpontot így is könnyű kihozni,mert fél méterrel el tudsz sétálni az őr mögött,de amúgy meg három falon át észreveszi a hullát :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.06.06. 09:28:42
  • Plata
    #2855
    Nem,kipróbálhatod ha akarod,ha az RDR2 vagy GTA V meglátja hogy a gépeden vannak maradékok warez játékból olyan szépen kapsz 20 év bannt mint a huzat.
    De ha teszel fel magyarítást és nem vigyázol vele,azért is megkapod.
    Mikor még GTA V aránylag új volt és sokan vették,tele volt karácsony utána net rinyával mert próbálták magyarítani és úgy fel menni online,vagy volt neki warez és nem pucolta le rendesen és az ajándékba kapott eredeti úgy bannolta érte mint a fene. :D
    Ha játszani akarsz RP szerveren és nem akarsz bannt,akkor felteszel egy játékot az egyik meghajtóra és módosítod hogy játsz RP szerón,majd felteszed a játékot másik meghajtóra és azzal mész eredetire játszani,ha modokat akarsz kipróbáln ugyanezt kell csinálni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.06. 06:41:37
  • Plata
    #2853
    Esetleg nézel a neten valami mentett játékot?
  • Norbertboy
    #2853
    Ez nem kamu? Ilyent még soha nem hallottam...
  • Plata
    #2852
    Kénytelen vagy újra kezdeni.