1734
banner
  • Plata
    Rockstar Games launcher mindenképp kell.Anélkül nem indul el.
  • Danecay
    Igen úgy gondoltam. Telepítés után is kell a Steam vagy akkor már elég a Rockstar Games Launcher. Elég utóbbit Offline módban futtatni?
  • Montanosz
    story modban persze
  • Danecay
    Sziasztok!

Offline játékra van lehetőség? Tesóm is kipróbálná vagy játszana vele de kizárólag offline. Korábban is volt rá példa, hogy az én Steam-es játékommal játszott Offline bejelentkezve az én profilommal, de nem tudom, hogy a Rockstar Games Launcherrel van e erre lehetőség. Még nekem sincs meg a játék, most akarom megvenni csak gondoltam előtte érdeklődök :)
  • Montanosz
    kinguin,hrk,gamivo most 35€
  • Montanosz
    max gépi lenne, amugy vagy 10 év mire lesz rendes magyarítás :-D
  • Plata
    Nem is hallottam róla.
  • jozsoka
    Sziasztok.Tudtok magyarosításról ehez a játékhoz?Angol nyelvtudásom nincs és így elég sanszos a játék.Köszi
  • Plata
    Azok már bentvoltak eddig is állítólag.
    Sőt még a Pc-s változat előtt is.
  • PiszkosFred
    Hivatalos forrásból PC-re jelenleg nem nagyon. Szürkezónás piacokon is 40-45 körül mozog az ára. Flash dealt kell keresni, akkor lehet, hogy a készlet erejéig lemegy az ára valahol.
  • jozsoka
    Szia. Hol lehet megvenni ennyiért?
  • nono28
    Szia!

Hol lehet megvenni 35 euróért?
  • Caliph
    állítólag adathalászok az új naturalist dlcben találtak housingra utaló jeleket,saját ház berendezés stb...
    én még mindig csak a kampányt tolom,de rohadtul élvezem a sátrazást a vadonban,múlkor elkapott egy vihar villámmal mindennel beültem a sátorba és csak néztem a vihart vagy 10 percig :D

de az erdő közepén egy rönkháznak is meglehet majd a feelingje,ropogó tűzzel a kandallóban a havas hegyvidéken :)

egy ilyen amúgyis bakancslistás irl,ausztriában vagy szlovákiában ,vagy akár erdélyben :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.07. 13:49:38
  • Plata
    Megnéztem magyar boltban,tényleg olcsóbb konzolos.
    De nem csodálom,jön a következő konzol generáció,jövőre már úgy néz ki a rockstar játékai sem kapnak frissítést Ps4 és Xbox x-en,csak PC-n és új konzolokon.
  • Montanosz
    35€ pc-re konzolra is annyi
  • Plata
    Miért drágább?
  • JonasSandor
    Pc-re mért sokkal drágább mint konzolon?
  • Láma!
    Sziasztok!

Ma próbáltuk ki haverral az online részt, temp posse-ban voltunk, csináltunk küldiket, viszont mindegyik után (ami nem valamilyen verseny volt más játékosokkal hanem npc adta) hiába irta ki hogy mission passed, nem kaptuk meg a reward-ot, a térképről eltünt a többi küldetést jelző ikon és kis idő után crash-elt is.
    Van valakinek ilyen tapasztalata még? Esetleg megoldás?
  • Plata
    Én az online részét szeretem,sajnos azonban nagyon zűrös.
    Ma is békésen szerettem volna játszani,de többször is lövöldözésbe keveredtem és menekülnöm kellett agresszív játékosoktól.
    De a táborom ma nagyon szép helyen volt,vízparton.

És még vad is volt bőven,így párat le puffantottam hogy menjen a biznisz.

Majd elmentem összegyűjteni a környékbeli gyűjthető cuccokat,már a városban és a tábor környékén is végeztem mikor kicsit messzebb merészkedtem.Aminek rossz vége lett,mert megtámadtak ásás közben,de sikerült elmenekülni.Épp csak megálltam kajálni és feltölteni az életerőm meg egyebet mire megtalált egy másik csapat és újra menekülnöm kellett.Közeli fast travel pontot elértem és elhúztam a moonshine shack-ba,ahol először leültem a bárban egy kicsit pihenni.

Majd miután megnyugodtam úgy gondoltam kicsit bulizok,így hát felcsaptam zenésznek és beálltam a bandába zenélni.

Túl jól sikerült a buli és úgy berúgtam hogy a ruhámat is le rókáztam,úgyhogy el kellett mennem a mosodába.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.01. 00:10:39
  • Caliph
    egyetértek,én nemrég vettem meg,3. chapternél tartok,és élvezem a storyt ,van hogy csak táborozok meg vadászgatok,az első legendaryt is tegnap este lőttem...
    már megérte,az online meg olyan amilyen,gta után nem fog tudni meglepni se felidegelni :)
  • PunkZoli
    Nem hogy könnyebb ezzel a térképpel, csak ezzel szabad!!
  • Plata
    Most a collector érdekesebb mert random esnek a cuccok.
    Konzolon még jobb mert oda érkeztek új gyűjteni valók,fosszíliák meg mit tudom én mik.
    Ha ismered a collector térképet még könnyebb,itt megtalálod,csak olvasd el tárgyaknál a leírást,mert sok cucc még csak konzolon van ott PC-n nincs be rakva még.Elvileg szeptemberben Pc-re is jön majd.
  • PunkZoli
    A single 10/10 nálam is, viszont a multi nagyon nehezen indul be, majdnem letettem róla én is. A gyűjtögetés viszont eléggé elkapott.
  • Plata
    Eddig sosem támadtak meg útközben banditák,de most sokan jöttek.
    Az hogy a végállomásnál banditák támadják az eladót,megszokott,mert az benne volt eddig is.
    De hogy útközben letámadjanak új.Jah és a szekerem is bugos volt,100 hordós eladásom volt,a szekér meg tök üres volt.
    Moonshiner eladás közben meg idióták betámadtak,nem NPC-k,azok már rég békén hagynak.Most is ott volt az úton egy csapat ügynök,de csak annyit mondtak hogy húzzak a picsába mert dolguk van.
    Én el is indultam de betámadtak játékosok,az ügynökök meg ledurrantották őket.
    Olyan kár hogy nincs cset a játékban,ezeket most jól kiröhögtem volna.
  • PiszkosFred
    Eddig is volt, hogy NPC-k jöttek utánad local delivery közben (igaz ritkán), sőt, velem megesett, hogy a célpontnál/leadási helyen megint ki kellett takarítani a banditákat, egy fuvar alatt immáron kétszer.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.07.31. 10:21:38
  • Plata
    Ez már nem érvényes,már a helyi kivitel is veszélyes,az új update megkeverte azt is.
    Már NPC-k is támadnak szállítás közben.
  • Scooter
    Ahogy mondod. A single miatt kell megvenni ezt a játékot. Én pl. a multit telibe**arom. Rühellem a játékok multi részeit. Talán majd 1x belenézek, de annyira nem érdekelnek az idióta multis ökösködések. Ennél a játéknál erre pont nem lett volna szükség. Egy western játék mindig is single lesz.
  • PunkZoli
    Nekem lehet szerencsém volt, de soha nem baszta szét a gamem senki.
    Olyan volt, hogy megtámadták a trade kocsim, de ha helyit viszel nem támadhatnak meg se.
    Volt, hogy páran oda jöttek, hogy segítenek ... na persze... kiléptem, mert tuti csak megtámadtak volna. Ha nem így lett volna partiba hívnak.

• PiszkosFred
    Amirol Plata irt az #1705 -ben, az az Online resze es nagyjabol tenyleg ez a helyzet - bar, ahogy irtuk korabban, van akinek ennyire nincs rossz tapasztalata, es van, akinek igen.

Viszont a single player resze miatt szerintem kotelezo vetel, az zsenialis es annyira nem bugos (mar) a PC-s port sem.
  • Plata
    Te ugye ismersz már rég.
    Figy ha teheted PC-n kerüld el a francba.
    Ha van konzolod arra vedd meg.
    Ma kb 4-5 órát játszottam.Modderek miatt kétszer crashelt a játék,valahogy nem szereti ha teleportálgatnak vagy reptetnek.
    Azt még elviseli ha az idő megőrül és pár másodpercig tart egy nap.De ha lovastól repülők vagy elteleportálnak a térkép másik felére valami trágya pincébe azt nem komálja.
    Nem mondhatnám hogy nyugis órák lettek volna,el voltam az tény,vadászgattam és piát főztem,az új role nem érdekel ami most jött a DLC-vel,mert egy nagy baromság.De most nagyon sok a játékos,csöppet sem barátságosak,minden hülye lő mindenre ami csak mozog.Csak a táborodban vagy biztonságban.
    Nyugisan nem lehetett játszani mert pár perc után mindig menekülni kellett.
    Hiába voltam defenzív,az annyi mint halottnak a csók.Ugyanúgy betámadnak,csak meg kötözni nem tudnak.
    Sok a bug is most,moonshiner shack ami egy illegális szeszfőzde,megint bőven nyomja a bugokat.
    De még a trader eladás is veszélyesebb lett sokkal,most már a közeli eladás sem biztonságos mint eddig,az új DLC-vel abba is belenyúltak.Már közeli eladásnál is jönnek játékosok támadni és szétrombolni az árud,de már lovas NPC-k is megtámadnak útközben.Na és trader is bugos helyenként.
    Ha modder és retardált játékosok nem piszkálnak akkor nem rossz,bár ma nem túl sok időm volt nyugis játékra,el akartam menni pecázni Lake Don Julio-ra,annak is az lett a vége hogy piros IGN-es játékosok betámadtak,Flat iron lake-en meg kikapcsolódásképpen loptam csónakot hogy fel menjek Lannahechee river-re vele és felszökjek egy gőzösre,amiről majd fényképezek madarakat.De az sem jött össze,valami rohadt modder vagy mi kilőtt a hajóról,nem hiszem hogy tisztességes játékos lett volna,a part többszáz méterre volt.Na meg a hajón voltam fent,part felől védett helyen voltam.
    Amúgy marha jó játék,bár az Online része PC-n a sok modder miatt néha eszetlenül rossz,sajnos tartalom is elég kevés,hét hónap után előálltak egy hülye DLC-vel ami kb nulla.Inkább baromság kategória.Már nagyon zúgolódott a nép hogy nincs semmi tartalom és valami szarral kiakarták szúrni a szemüket,ez ilyen nesze semmi DLC.
    Következő DLC kb ugyanilyen nulla lesz,halloweenre jön a zombis,amire magasról tojok,rühellem az összes zombis hülye játékot.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.31. 01:12:55
  • lammaer
    Jöhetne már belőle free trial vagy free weekend vmikor... érdekelne de próba nélkül nem veszem meg...
  • MarkBlade
    egy aktív társasággal 4-6 hónap a jelenlegi kontent kimaxolása ez azért gáz. Pedig annyi lehetőség lenne benne.. nem értem mi ez a hozzá állás részükről? Ez egy fejőstehén csak rángatni kellene a csöcsét..
  • Plata
    Az új szakma egy nagy nulla.
    Inkább fárasztó mint jó.
    Content nem jön kb halloweenig,akkor jön valami zombis mód.
    Csak az megint nem nekem való,rühellem a zombis szarokat.
    Piroslámpás sosem fog jönni,az RDR sokkal prűdebb mint GTA.
    Bankrablás meg vonatrablás nem lenne rossz,de a jelenlegi bankrablás is egy hülye vicc.
  • MarkBlade
    megnéztem ezt az új szakmát.. hát elég lenyugtató állatokat nézegetni.. :) kicsit pörgethetnék a contentet.. mert így kinyírják a játékot. Ez az új szakma sem dob semmit rajta.. szerintem.. Bankrablás? Piroslámpás ház? Vonatrablás? Egy csomó minden hiányzik.. :(
  • Montanosz
    ezeket miért nem tiltják ki?
  • PiszkosFred
    Megegyszer, nem azt mondom, hogy nincsenek (hiszen vannak), de en eddig nem talalkoztam annyival, hogy a RDO-tol elvegye a kedvem. A GTAO-hoz kepest nagyon szegenyes tartalom es a online story missionokon kivul az osszes, idovel unalmassa valo repetitiv egyeb feladatok (meg random csapattal is) mar igen, igaz, addig belerak az ember jo sok orat.
  • Plata
    Csak pár kép.

Az elsőn látszik hogy bemenekülök táborba,mert valaki oda spawnolt egy rahedli egyforma NPC-t.Rózsaszínnel jelölt gyökért meg is támadták.
    Második képen az látszik hogy valaki felrobbant,harmadikon hogy valaki összerántja a játékosokat köztük engem is lovastól egy helyre,utána megölt minket robbanással.Negyedik meg egy érdekes üzi.De van még sok.Második képen az is látszik,hogy épp csak felmentem a játékba már ez fogadott.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.27. 11:36:50
  • Plata
    Nekem van jó pár screenshotom modderről meg egyebekről.
    Volt szerencsém már eventeken is modderhez,volt amelyik nem ártott nekem csak csalt,de volt aki peca eventen mindenkit megölt.
    Az hogy trader eventen modder kinyírja az összes támadót nem nagyon zavart,bár mivel szinte mindet ő ölte meg sok jutalmat nem kaptam,de megkaptam a supplyt a táborhoz,amit megőriztünk.
    Peca eventen mikor ránk spawnoltak jaguárok,vagy felgyulladtunk az biztos nem véletlen,nem tom mocsárba mi a frászt keresett volna egy csorda jaguár.
    Elborult hülyékkel is rendszeresen találkozom,az a jó hogy a legtöbb fogyatékos.
    Általában az agresszív játékosok pont olyan hülyék amennyire agresszívek.
    Amikor megpróbálnak táborból kilőni és Crisp ledurrantja őket,vagy felgyújtják saját magukat,az poén.
    Legutóbb pont ilyen tüzeskedő barmokat fogtam ki,de a táborom füves területen volt,a tábor nem fogott tüzet de a száraz fű igen,ezek a barmok meg megégtek.

Ezt láttátok?
    Link.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.27. 11:21:19
  • MarkBlade
    nekem sem volt tapasztalatom ilyenekben szerencsére. Most megint visszanézek ha jön az új outlaw pass meg szakma.. kicsit foglalkozhatnának többet a játékkal..
  • PiszkosFred
    Hat, en elvoltam rengeteg orat az Onlineban, de csak ketszer talalkoztam modderrel. Egyszer dinamittal felrobbantott lovastul egyutt, es egyszer alam rakott valami targyat, amely folyamatosan sebzett (mint a tabortuz a GTAO-ban).

Teljesen elborult jatekosok is elkerultek szerencsere, talan ketszer kotottek belem osszesen, akkor is St. Dennis varosban, ahol mindig van ra esely a nagysaga miatt. A defensive mod hasznos tud lenni :)