3
  • felemelő
    #3
    Mert szokás szerint tök hülyék a jogalkotók és nem nőttek fel addig, hogy szakemberek véleményét is kikérjék.

    Ugye azokra a kukikra amik a session létrehozásához kellenek és csak az adott weblap kliens oldali adattárolásához tartoznak nem kellett volna ilyen hozzájárulás, azok nem veszélyesek.

    És akkor a jelenlegi 98%-os rákérdezés (ami ugye vicc) visszaeshetett volna a töredékére, ami már valóban felveti az odafigyelést, ez a lap miért kérdez és a többi miért nem.
  • kékherceg
    #2
    Engem viszont az idegesít, hogy egy csomó oldalon csak kínszenvedés árán tudom kiszedni, hogy 300 kereskedő oldallal megosszák az aktivitásomat.
  • Celeborn
    #1
    Hú de szuper. Eddig is utáltam, hogy minden oldal siránkozik, hogy engedélyezzem a sütiket. Ezért is használom az I don't care about cookies bővítményt, hogy ne is lássam ezeket a kérdéseket. Értem én, hogy ezzel minket akarnak védeni, de egyrészről az idegeimre megy, másfelől, ha nem engedélyezem a cookie-kat, akkor egyes oldalakat egyáltalán nem lehet megnézni, vagy csak részlegesen működnek. Tehát tök mindegy, hogy az oldal felteszi-e a kérdést, ha úgyis igennel kell válaszolni. A legtöbb ember meg azt se tudja mi ez, csak plusz egy kérdés amit csípőből jóváhagy.