12
  • jocking
    #12
    Max Payne 3? A világ szara, konkrétan rosszabb, mint a gta5. Nem is nevezném játéknak, inkább mintha egy filmet nézne az ember. Kb. 1 órát bírtam vele "játszani" és abból olyan 50 perc csak elnyomhatatlan átvezető volt.
  • jocking
    #11
    Nem a port volt a rossz, hanem maga a játék. A garázsrendszer egy kalap szar, a történet befejezése után meg kurva unalmas, nincs mit csinálni, halott az egész bazi nagy map.
  • Blage7
    #10
    Érdekes, hogy külföldi fórumokon is mindenki szidja a Vice City híres, mini helikopteres küldetését. :D
    Nekem az irányítással nem különösebben volt bajom, aztán hogy rájöttem a nyerő taktikára (rotorral megölni az embereket, aztán kényelmesen lepakolni a bombákat), utána minden újrajátszásnál elsőre sikerült az a misszió.
    A Max Payne 3 kapcsán egyetértek, az LA Noire-t még nem próbáltam, de most a Complete Edition elég jó árban van, lehet beruházok rá.
  • Kissssss0 #8
    milyen második rész? :DDD még az elsőt se láttuk.... smh.
  • ugh
    #7
    Az eger sokkal finomabb mozgasokra alkalmas mint a kontroller.
    Egyszeruen szarul volt (az is) megirva .
  • ugh
    #6
    Pl. Hogy ht smt-s gepeken a masodik mag helyett a masodik szalat terhelte az az ostoba konzolszemet.
    Es hogy mai napig a kuldetesek elotti tovabb nyomhatatlan okadek cutscenek elott van az autosave.
    Ez az rdr2-ben is igy volt.
    Tragya amit a rockstar csinal jatekgyartas cimen.
    De lefizetik a fohulyeket a sajtoban, aztan azt a felszopast masolja a sok kicsi, mert hat az olvaso bazis nem oszinte velemenyt akar hanem azt a velemenyt akarja visszaolvasni amit a sajatjakent a fejebe vertek mar elotte.
    Utoljára szerkesztette: ugh, 2019.09.25. 19:44:59
  • jocking
    #4
    Ha azok csinálják, akik a gta5-öt is elkövették, akkor meg pláne ne, semmire, egyáltalán.
  • jocking
    #3
    Nyugodta a f@szára húzhatja a cockstar-os banda a fosszar kovbojos szemetüket. :)
  • Relixo
    #2
    Ha egy konzolos szutyok átirat lesz(ahogy mostanában szokták) akkor inkább ne jöjjön....