4
  • Atisz #4
    Algoritmusok, persze.

    Állami felügyeletet azonnal, 10 republikánusok, 10 demokraták által delegált felügyeleti taggal.
    Nevetséges ez a ballib médiaterror és hírszelektálás, amit Zuckerberg immár ezredjére is az algoritmusokra fog. Na és persze szívesen megnézném annak "tíz veterán újságírónak" a pedigréjét, életútját is.
  • bunny
    #3
    Sajnos nincs jó megoldás, az se jó hogy fakenews árad mindenhonnan de az se jó, hogy cenzúráznak. Barátom pl. 24 órás ban-t kapott, mert a FB úgy minősítette az egyik hozzászólását hogy provokatív vagy mi a tököm. De engem is zárt már ki az egy hetes accountomból pedig nem is postoltam semmit, és csak igazolvány fotóval engedett vissza.
    De én örülök neki, tényleg. Annyira várom már, amikor ez a fosrakás fészbúk eltűnik a francba. Az egész internetet tönkre tette. Csak sajnos a példát már felépítette, nem fogják engedni odafent hogy egy ilyen jó kis eszköz a tömegkontrollra ne legyen a kezükben, ha nem FB lesz más.
  • Sydra
    #1
    Oké, innentől nem minősülnek platformnak. Minden megjelenő hírért perelhetők.