9
  • ugh
    #9
    Mert mi meg a nyugatiak nem ezt csinaljuk.
    Aaaa dehogy.
  • csicso82
    #8
    A Yandex-et az oroszok, gondolom ciril betűs találatban vagy Oroszországgal kapcsolatos releváns találatokban jobb, ez olyan, hogy Kínában pedig a Baidu az ász.
    A GOOGLE keresőjét használom én is, mert nincs jobb. Próbáltam már a Duck-Duck-Go-t de halvány nagyon, hogy megtudnak e rólam bármit azt pedig pont leszarom.
  • csicso82
    #7
    Tehát: valaki jelzi, hogy a link "kalóz" valami hivatalos szervnek, a hivatalos szerv ezt kivizsgálja, majd ha döntött, szól a szolgáltatónak, hogy törölje, akinek van erre 6 órája.
    Ez folyamat nekem egy hetes programnak tűnik.
  • Tinman #6
    De ki használ google, meg yandex keresőt? Ez valami vicc? ^^
  • Tetsuo
    #5
    Mindenki így csinálja és nincs új a nap alatt.
  • end3
    #4
    "a szélsőséges vagy annak minősített tartalmakat"
  • nlght
    #3
    Ha az orosz kormány keményen üldözné a warezt akkor nagyon gyorsan lázadások törnének ki arrafelé.
    Csóri oroszok pénzének az értéke 2014 óta a felére esett, már így is elég zabosak, a netes termékek az egyik "drog", ami segít nekik kiereszteni a gőzt és menekülést nyújt a valóságtól.
  • Merwenus
    #2
    Nem kell, olvasd el a cikket, csak a keresőből kell törölni a kalóz linkeket, az hogy orosz oldalakon mi szerepel nem tér ki, az ott marad, ha eddig ismert olyan oldalt, utána is használni fogja.
  • gombabácsi
    #1
    szegény oroszok, elő kell fizetniük a netflixre, ha filmeket akarnak nézni :D