19
  • esztyopa
    #19
    A perspektíva -szédítő !
    Már baromira zavart,hogy az ajtónyitóval pittyenteni kell.Fárasztó,és időigényes.
    Viszont alkoholszondaként is használható ! Ha a tulaj négykézláb megy a kocsihoz,nem engedi beszállni.
    Innen csak egy lépés az egyedi hónaljszag-azonosító , vagy a fülméret-felismerő,stb.
    Ime a 21.század észbontó tecnikai áttörése !

    Utoljára szerkesztette: esztyopa, 2019.09.09. 11:13:57
  • Szefmester
    #18
    Hmm.. ha sportcipőről alkalmira váltok, vagy bakancsra már más a járásom, ha esetleg viszek szatyrokat is a kezemben megint változik. Mobilvinyó van a zsebemben? Alap hogy még rezgésmentesebben járok... Lesántultam? Vagy csak simán beteg vagyok? Detto. Rohadtul wc-re kell mennem? :D

    Mennyi mennyi eset ami eltérést okozhat.
  • ostoros
    #17
    Vagyis a tolvajnak mindössze utánoznia kell a járásodat...
  • passatgt
    #16
    Szerintem itt inkább arra kell gondolni, hogy mondjuk a telefonod nálad van és odamész a kocsihoz, akkor automatán kinyílik. Viszont ha nem ismeri fel a járásod, akkor előveszed a telefont és authentikálod makad(ujjlenyomat, faceid akármi) és akkor nyílik ki. Ha 95%-ban automatán kinyílik, az elég jó. Ha telefont ellopják akkor meg hiába sétál oda az autóhoz a tolvaj, nem fogja tudni kinyitni.
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2019.09.02. 13:56:07
  • Myers
    #15
    Lehet ezt fokozni. Ha csak 95%-ot tud a technika, akkor zsebre kell vágni a kulcsot, és akkor majd a csípőjének a ringását is elemzi. :)

    Egyébként meg mi van, ha rohanok a kocsihoz? Lesz benne egy rohanás profil is?
  • Archenemy
    #14
    Baszki megelőztél ezzel a poénnal, pedig mikor rákattintottam, pont valami ilyesmit akartam írni :D
  • VolJin
    #13
    Rakjanak bele íriszszkennert is, és akkor
    "A nézését meg a járását..."
    Utoljára szerkesztette: VolJin, 2019.09.02. 10:01:53
  • PLaci #12
    Aki lesántul, az meg buszozzon.....
  • ostoros
    #11
    Gondolom akkor ha részegen közelítesz a kocsid felé, az automatikusan elmenekül előled, ha pedig sarokba szorítod, akkor ajtózár be... :D
  • NEOreg3
    #10
    "Your scientists were so preoccupied with whether or not they could, they didn’t stop to think if they should."
  • Ender Wiggin #9
    Az is fasza, hogy míg a világ egyik fele azon dolgozik, hogy ilyen baromságokat találjon ki, addig a másik fele meg az önvezető autómegosztáson... El kéne dönteni, hogy akkor melyik legyen (egyik sem, ha engem kérdeznének).
  • CairoJack
    #8
    Édes f*om mi lesz itt még??
    Ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam. És ha kölcsönadom valakinek a kocsit, akkor hiba adom neki oda a kulcsot, nem fogja tudni használni, vagy mi?
    " 12 tesztszemély próbálta ki több mint ezer alkalommal a technikát és az esetek 95 százalékában működött az eljárás." - ez édes kevés. 100% kell működnie a technológiának.
    Plusz nem látom, hogy ez mitől lenne jobb, mint a mostani technológiák.
    Ez csak arra jó, hogy bonyolítsa az életet, és drágítsa a technológiát, egy teljesen értelmetlen és felesleges funkció.
  • barret
    #7
    Na most érdekelne egy tolókocsis véleménye!
  • FL Zoli
    #6
    Mikor melóban kifordul a bokád, s végre beülnél a kocsidba hogy hazamenj...

    VW plays:*sad trombone*
  • duke
    #5
    Nagy tevedesben vagytok, alapvetoen fogja novelni a biztonsagot. Mert barki kialakithat maganak egy egyedi jarast, amit csak O tud.


    Remelhetoleg mashol is elterjed majd az azonositas ezen modja, bankokban, ettermek, reptereken, hivatalokban barhol.
    Utoljára szerkesztette: duke, 2019.08.31. 13:08:13
  • molnibalage83
    #4
    Egészen elképesztő, hogy milyen ökörségeket képesek egyesek kitalálni...
  • Macropus Rufus
    #3
    ez is törhető lesz. Annak kellene letörni a kezét aki ezt a kulcs nélküli f@szságot kitalálta.
  • NEXUS6
    #2
    XD
  • syn7h37ic
    #1
    Kis Grófó lájkolja ezt