8
  • trabantos82
    #8
    Bírnám ha kiderülne, hogy Snoke valójában csak Sidious félresikerült klónja volt.
  • Zombee
    #7
    A plakátot elnézve Sidious nem annyira hulla. Snoke meg... a 2 film alatt annyira jelentéktelen volt, a halálában is ez lepett meg, hogy nem értettem, egyáltalán minek szerepelt.
  • Cyberdog
    #6
    Van még valamicske remény. Fanfilmesek körében vannak Legends hívők. S mostanában mozgolódni is kezdtek mert t*kük tele a Disney ámokfutásával.

    Talán valamelyik fanfilmes bevállalja a Thrawn trilógiát. Már volt szerencsém egy-két Mara Jade filmhez, Igaz az egyik 99-s film volt, de a másik azt hiszem 2017-s.

    De találkoztam olyan alkotásokkal is amelyek a szürke jedikkel foglalkoztak.

    A Legend SW univerzum 1000x érdekesebb még mindig, mint a Disney-Abrams preferálta SW univerzum.
  • wraithLord
    #5
    :D


    De most komolyan. Palpi is halott, Snoke is halott. Miért nem Snoke-ot hozzák vissza, hogy mégsem halt meg? Rá kíváncsi lennék - ha az Ep8 nem történt volna meg.
    Palpatine lezárt dolog (tudom, a Legends-ben nem az...), Snoke-ot Johnson univerzális randomgenerátora kiírta a sztoriból... XD Igazán kaphatna még egy esélyt szegény, ha már ennyire erőlködik, hogy 40 méteres hologramot csináltatott magának. :D
  • Prof William
    #4
    Én mondom meg volt ez az egész bundázva annak idején Vödör Nagyúrral. Úgy tett mintha ledobta volna Palpit, de az akna alja jól ki volt párnázva + be volt készítve némi tűzijáték, szóval Luke totál elhitte az egészet.
  • Cyberdog
    #3
    Azért az egész poszter beállítás tekintetében erősen hajaz a Jedi Visszatér poszterére, de ha jól emlékszem ezt a fajta észrevételt a Sithek bosszúja is megkapta.

    A plakát sablon, csak a karaktereken változtattak...

    Rey és Luke áll egymással szemben...
    - Rey!
    - Igen?
    - Én vagyok az apád!
    Rey meglepetten bámul Luke-ra majd felkiált
    - Igeeeeen!


    Utoljára szerkesztette: Cyberdog, 2019.08.26. 03:53:26
  • wraithLord
    #2
    Palpival a háttérben azért annyira mégsem jó ez a plakát...
  • gombabácsi
    #1
    the rise of sátánmikiegér