33
GoW5
A Gears of War széria 5. része
  • grebber
    #33
    Brit Top 10 (dobozos)


    FIFA 20
    Ghost Recon: Breakpoint
    Mario Kart 8 Deluxe
    Gears 5
    GRID
    Minecraft
    The Legend of Zelda: Link's Awakening
    Borderlands 3
    Grand Theft Auto V
    Sea of Thieves

    Szóval 300ft-os game pass ide 300ft-os game pass oda azért sokan veszik atom drágán is.
  • caps lock
    #32
    Na ezt is befejeztem. Jó volt, tetszett, tömény akció. Egyedül néha elég nehéz tud lenni, mert hiába vannak spéci fejlesztések a drónhoz az újratöltési idő miatt nem lehet csak erre építeni. Se a karakter, se a fegyverek nem fejleszthetők, ezért ha csak esztelenül lövöldözöl biztos otthagyod a fogad. Tervezni kell és improvizálni. Szépen megágyaztak a folytatáshoz is, mindenképpen várom.
  • JonasSandor
    #31
    Aha az jó feltéve ha bő 2 és fél óránként nem jutok el a következő act-re.
  • grebber
    #30
    Act IV Chapter 2 a vége!
  • JonasSandor
    #29
    Ja értem hát majd meglátom, és hány fejezetes összesen?
  • laszlodomokos
    #28
    Hali!
    PC-n a gugulás (crouch)(X) nekem nem működik.
    Bug vagy nálam van valami gond?
  • caps lock
    #27
    A másodiktól kapsz egy viszonylag nagy területet, ott sok mellékes van. Csak a drón fejlesztése miatt érdemes csinálni őket mert mindig találni alapanyagot, de amúgy nem is igazi küldetések csak pár elhagyott állomás tele mutánsokkal.
  • JonasSandor
    #26
    Én nem találkoztam a csapter 1-ben mellékküldivel.
  • grebber
    #25
    Amilyennek akarod, mert vannak mellékküldetések + fel akarod-e térképezni az egész mindenséget.

    Nekem pár mellékküldivel 11.5 óra volt
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.10.01. 04:33:59
  • JonasSandor
    #24
    Nálam csak laggol mint állat de csak a szar táp miatt. Milyen hosszú egyébként?
  • JonasSandor
    #23
    Nektek se jelzi az fps adatokat meg egyebet?
  • Gascan #22
    nekem szinte 5-10 percenkent kifagy G502es hibakoddal ... legujabb radeon driver van fent

    eleg gaz mert mar a 2. chapter vegen vagyok ...

    Gears 4 se futott sokkal jobban sajnos
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2019.09.28. 21:27:21
  • caps lock
    #21
    Nem hittem volna hogy ennyire tetszeni fog, remek szórakozást nyújt és a gépigénye is baráti.
  • kirol
    #20
    Én is TV-n játszom, nekem se megy a HDR.
    Nem tudok bekapcsolni....

    Más játékban jó a HDR.
  • grebber
    #19
    "A Gears 5 a kritikusok szerint egy igencsak jó játék lett, ez pedig a népszerűségén is meglátszott: a Microsoft hivatalos visszajelzése alapján ez a program vonzotta a legtöbb felhasználót a debütálása utáni héten ebben a generációban Xbox-on, a Gears of War 4 első hetének játékosszámára pedig nagyjából ráduplázott.
    Mindez azonban nem látszik meg az eladásokon, legalábbis ami az Egyesült Királyság fizikai példányait illeti. A legfrissebb adatok szerint a Gears of War 4 4,5-ször, a Gears of War 3 pedig (az Xbox 360 népszerűségének a csúcsán, a digitális eladások betörése előtt) húszszor olyan jól fogyott, mint a Gears 5. Sokan úgy gondolják, hogy a jelenség mögött az Xbox Game Pass áll, hiszen ennek hála egy dollárért bárki kipróbálhatta, sőt, végig is vihette a The Coalition alkotását."

    Azért most sajnálom őket. Pl alapból nem kúrtam volna bele a game pass-ba - de ha 30$-os kezdő áron adom már ezerszer előrébb vannak pénzügyileg. És ha a 30$-os áron kevés fogyna idővel még mindig ott a game pass ,de erre az időre full árasra tettem volna a helyükbe...
    Ez kb az epic store szidroma szórjuk a pénzt nem kell az van bőven belőle...
  • grebber
    #18
    Óriásit megy a Gears 5 az Xbox Game Passben
  • sanya200
    #17
    PC-n tolja valaki hdr-el? Mert hiába kötöm rá a hdr tv-met (samsung Q6FN). Az options-be be se kapcsolja hiába nyomok rá. A Windows alatt is be van kapcsolva a Windows HD color alatt. Bár nem tudom másnál az hogy müködik nálam úgy néz ki mintha egy erős szürke filtert raktam volna a képernyőre. Minden film ami hdr-es az is így néz ki PC-n. De ha tv-n youtubozok ott meg jó a hdr meg ps4-én is.
  • grebber
    #16
    Gears 5 - XP boostot és extra valutát kap mindenki a szerver gondok miatt
  • grebber
    #15
  • grebber
    #14
    Ja lol ,hogy ez volt a főellenség. Akkor nincs 20 óra. Vége van!A felszedhető dolgok szokás szerint jól el vannak dugva. 70% lett csak meg. Haverral majd nekiállunk coopba legnehezebb szinten úgy még faszább lesz.

    Grafika az elég vegyes. A game első fele a havas részekkel fasza aztán ez a vörös sivatagos rész szerintem bödület gyenge. Mondjuk lehet ez a geci vörös nyom a latba mert pl egy normális homokos rész pl metro vagy mad max szebbek ezen a téren.
    New Game + jó lenne ha volna a kis robotnak a fejlesztései megmaradnának majdnem fullos lett .....
    300ft-os game passban baszki parádés. Sajnálom a ms-ot hogy moslék sok pénztől elesik :(
  • grebber
    #13
    GEARS 5 Benchmark
  • grebber
    #12
    Nem mondtak nagyot a közel 20 órával... Reggel 7-től tolom + tegnap nyitástól és még nem látom a végét. Kiléptem mert foci van,de nem is gond kell a pihi reggel óta egy kibaszott nagy monszta amúgy is felkúrta agyam 1 órája szoptam nem tudod átvinni mindig valami gépi ai-t elkap azt game over :(
  • grebber
    #11
    A felén már túl vagyok
  • Tinman #10
    Aki !végig!tolja majd a single-t, az jelezze már itt... thx!
  • Darkman86
    #9
    Üdv! Aki próbálta már a játékot, mi a véleménye? (főleg a PC verzió érdekelne)
  • grebber
    #8
    A Metacriticen jelenleg 33 teszt alapján 85-ös pontszámon áll az Xbox One-os változat, míg a PC-s 8 értékelés után 82 pontot tud felmutatni. Íme a nagyobb oldalak pontszámai:

    USgamer - 3/5
    IGN US - 8.8/10
    Gamespot - 7/10
    GamesBeat - 90/100
    Game Informer - 8.5/10
    GamesRadar+ - 4/5
    EGM - 4/5
    COGconnected - 87/100
    CGMagazine - 6.5/10
    Xbox Achievements - 90%
    Gaming Trend - 90/100
    Press Start - 9/10
    Attack of the Fanboy - 4/5
    Shacknews - 9/10
    Screen Rant - 4.5/5
    God is a Geek - 10/10
  • grebber
    #7
    Gears 5 - bemutatkozik az Operations
  • grebber
    #6
    Megérkezett a Gears 5 utolsó előzetese


  • grebber
    #5
    Gears 5 - Dave Bautista is játszható karakter lesz
  • grebber
    #4
    Negyedórán át pörög a Gears 5
  • grebber
    #3
    Módosított Unreal Engine-nel jön a Gears 5
  • grebber
    #2
    Pc-n is és xboxon is előtölthető a játék!
  • grebber
    #1
    2018 nyarán a Microsoft bejelentette a Gears of War 5-öt, a Gears Tactics névre hallgató körökre osztott taktikai játékot, valamint a Gears Pop! játékot.
    A Gears of War 4-ben megismert Kait, Del és JD ismét visszatérnek. Az előző rész tragédiáját követően az ezúttal főszerepet játszó Kaitnek szembesülnie kell édesanyja nyakláncának titkaival, s azzal, hogy miféle szálak kötik őt a locusthoz.




    A Gears of War franchise-ra mindig egyfajta grafikai mérceként lehetett tekinteni az Xbox-konzolok kapcsán, és ugyan az eddigi részek is viszonylag stabilan futottak, az új rész minden eddigi optimalizációs törekvést felül fog múlni.
    A The Coalition stúdió vezetője, Rod Fergusson a Wirednek adott nyilatkozatában elmondta, hogy a Gears of War 5...bocsánat, Gears 5 fejlesztése során a konzolok esetében a 60 fps és a 4K lett megcélozva, míg PC-n biztosítani kívánják a játékosoknak, hogy a fix 120 fps se legyen elérhetetlen számukra.
    „A célunk mindig a 60 fps volt, és úgy hisszük – a hátunk mögött mindennel, amit eddig készítettünk, illetve a sok tapasztalattal, amit a Gears 4 és annak optimalizációja kapcsán szereztünk –, pontosan ezt fogjuk nyújtani most is, csak 4K felbontáson. Még meglehetősen korai erről beszélni, de általában 120 fps-t tudunk elérni. Nyilvánvaló, hogy sokat számít az, hogy milyen hardvert használsz, de a játék képes lesz arra, hogy elérje ezt a magasságot, olyan hardverrel, ami képes ezt kipörgetni."
    A korábbi részekhez mérten lényeges előrelépésre számíthatunk optimalizáció tekintetében. „Az, hogy a játékot teljesen az alapoktól kezdve építjük fel PC-re, komoly előnyt jelent, mivel a játékosok képesek lesznek kihasználni a különböző PC-s optimalizálási beállításokat"




    Gears 5 Steam oldala

    Most akciós a game pass így aki most befizet 300ft-ért végigtolhatja (vagy 600ft/2 hónap kinek mit dob fel az ms oldala) ezt a remek játékot

    info: Gamekapocs