9
  • Zombee
    #9
    Akkor inkább úgy mondom, a filozófiát kihagynám belőle, tőlem az távol áll.
  • NEXUS6
    #8
    Bocs nekem nem jött át, hogy a ST-t most negatív, vagy pozitív példának hoztad fel. XD
    Én mondjuk végig néztem majd az összes sorozatot, de a szeksszel, intrikákkal jobban el vannak foglalva, mint a tudománnyal, amit amúgy jól hangzó teknohalandzsával helyettesítenek.

    Az Interstellarban megpróbáltak valami igazi sci-fi szintre emelkedni, ami azért becsülendő. Mondjuk egy Lem fémjelezte szintig azért sajna nem sikerült.
  • Yagami
    #7
    Na de na...Zombee, te azért nem vagy agyhalott ahogy az évek során láttam.
    Miért, szerinted mi az istenről szól az egész minket körülvevő univerzum, ha nem a létezésről?
    Mire szeretnél választ kapni egy sci-fi-ben? Általában azért a legtöbb meg van tömve tudományos dolgokkal is, még ha nem is részleteiben.
    Egy Star Trek az Star Trek (based on fiction of course), ettől még van létjogosultsága egy Interstellar-nak is, pláne azzal az üzenettel, amiről tényleg szól/hat/ az egész létezés.
    Utoljára szerkesztette: Yagami, 2019.08.23. 11:21:06
  • Ellaberin
    #6
    Nyugodtam megnézheted, amit körbe akart magyarázni az pont nem sikerült neki. :D
    Ellenben a képi, hangbeli hatások nagyon jól sikerültek, bár sztem egy kicsit hosszú lett. De ez a saját meglátásom.
  • Zombee
    #5
    Pont emiatt nem vagyok hajlandó az Interstellart sem megnézni. Egy sci-fitől nem a létezés értelmére és hasonló sületlenségekre akarok választ kapni, az messze nem a tudomány területe.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #4
    Egy elég komoly audiovizuális élmény volt, emiatt már megérte elmenni megnézni..
  • NEXUS6
    #3
    Hát hasonló a véleményem az Interstellarról, ami annyira akart mondani valamit olyan erőltetetten, hogy a zuniverzum legnagyobb ereje a szeretet, hogy az erőlködésnek egy hangos artikulált fingás lett a vége. De egy nagyon jó fingás! XD

    Én inkább attól félek ezzel a mostani produkciózással kapcsolatban, hogy csinálnak egy látványos másfél órás akciózuhatagot, aminek sefülesefarka.
    De nekem se legyen igazam. :)
  • KoLaMan
    #2
    Ne legyen igazam, de érzésem szerint igazi művészi, unalmas bő két óra lesz ebből, hatalmas kritikai sikerrel, és Oscar jelölésekkel. Amolyan Interstellar életérzést adó mű, amit majd illik lesz dicsérni.
  • NEXUS6
    #1
    Várós, igazi HC sci-finek néz ki! XD

    Sajnos pont ezért valszeg bukta lesz. :(