11
  • Ender Wiggin #11
    A bevétel generálásnak a kulcsa, hogy a kiadásokat alacsonyan tartsák. Az nem jött össze (plusz marketingre elment vagy 60-70 millió). A forgatókönyv meg pocsék volt, nézhető, de tök zavaros film lett, nem csoda, hogy bukott. Majd a Disney folytatja, ha akarja...
  • fotolit
    #10
    Valami a marketingnél mehetett félre, mert olyan mértékben hidegen hagyott a trailere, hogy az nálam tényleg ritka. Erre mikor már lecsengett a mozi-ideje, megnéztem én is "éppen-nincs-más" alapon és TE JÓ ÉG! Hogy ez mennyire szerethető egy film volt! Ezt sokkal jobban meg kellett volna tolni, mert tényleg nagyon kedves kis film.
  • Cloud87
    #9
    A Fox-nak nem sok köze lesz az esetleges folytatáshoz, de ezt egy mozis hírekkel foglalkozó oldalnak tudnia kéne.
  • cateran
    #8
    Pedig szvsz ez eleg jol sikerult adaptacio volt...(messze jobb, mint a GitS)
  • BaliBoy
    #7
    B+, ha már egyszer úgy indultak neki, hogy több rész lesz. akkor forgassák már le a többit!
    Ezt annyira gyűlölöm, belekezdenek egy történetbe, amit az első résszel nem fejeznek be, de mivel nem lett óriási kasszasiker, ezért hagyják a francba a többit.
    Aranyiránytű, Az utolsó léghajlító, The dark tower... és még hosszan lehetne sorolni...
    Utoljára szerkesztette: BaliBoy, 2019.07.31. 19:13:01
  • nlght
    #6
    Nagyon köcsög Hollywood, mert ez csak a kb. 3 hétnyi mozibevétel és így is plusszos befektetés volt, de van még 2 faktor amit figyelembe kell venni:
    1. Ez csak pár hétnyi mozijegybevétel. Erre rájönne még DVD/Bluray, TV csatornák és a stream siteok bevétele, ami a köv években még sokat fog hozni a konyhára.
    2. Adózási/könyvelési trükkök. Hollywood mesterien ért ahhoz, hogy nullszaldósra vagy veszteségesre hozzon ki egy filmet papíron, miközben zsebre rakják a nagy pénzt, adózni nem szeretnek.
  • zetortraktor
    #5
    Augusztusban majd jöhet a Tarantino, a Good Boys és a Ready or Not, meg a The Kitchen (de az képregény), a többit nem nagyon ismerem.

    Abban a hónapban sajnos peched van, mert nem lesz "remake... feldolgozás". Azt hiszem.
    Utoljára szerkesztette: zetortraktor, 2019.07.31. 13:11:05
  • zetortraktor
    #4
    Nem mintha baj lenne azzal, ami nem eredeti, de a júliusiak nem nagyon érdekeltek (Szupercella 3, Pókember 2, Kis Kedvencek 2, Apró hazugságok 2), szóval ezúttal én is eredetiket néztem. A Midsommar nyilván a legjobb, de azt nem ajánlom, mert nem fiataloknak szól, elég durva. a Stuber fasza, a 25 km/h, az már korábban megvolt, és természetesen remek. Az Anna azt hittem, hogy szar lesz, de teljesen vállalható, a Yao-nál elfogult vagyok és naná, hogy bejött, de azt nem biztos, hogy ajánlanám. Egyedül a Poms-szaé szívtam, azt hittem, az jó lesz, de elég gyenge. Ilyen szereplőkkel, hogy szúrhatták el...
  • zetortraktor
    #3
    Nyenyenyenye. Csak a hiszti. Attól, hogy ilyeneket nézel, még nem kell sírnod. Nézhetsz mást is. Te döntesz így.

    Júliusban például 16 hazai mozis bemutató volt. Abból egyetlen " feldolgozás...remake...". Volt 4 folytatás és 1 mangaadaptáció. Válogass a maradék 10-ből.

    4.
    Pajzán kíváncsiság (Curiosa | 2019 | 107p | 16) Vertigo Média

    11.
    Szerelem második látásra (Mon inconnue | 2019 | 117p | 12 | szinkronizált) Hungaricom
    Übergáz (Stuber | 2019 | 93p | 16 | szinkronizált | VP) Fórum Hungary

    18.
    Anna (Anna | 2019 | 119p | 18 | szinkronizált) Freeman Film
    Fehér éjszakák (Midsommar | 2019 | 147p | 18 | szinkronizált) ADS Service
    Senki többet (The Prince of Everything | 2018 | 98p | 12) Magyarhangya
    Yao utazása (Yao | 2018 | 103p | 6 ) Mozinet

    25.
    25 km/h - Féktelen száguldás (25 km/h | 2018 | 116p | 16)| szinkronizált) ADS Service
    Esküvő a topon (Top End Wedding | 2019 | 113p | 16 | szinkronizált) Cirko Film
    Pompon klub (Poms | 2019 | 90p | 12 | szinkronizált) Freeman Film
  • Relixo
    #2
    feldolgozás...remake...feldolgozás...remake... ja meg a bugyuta,vicces szuperhősösdi!
    Gratulálok jó az irány. :))
  • Prof William
    #1
    Pedig ez volt a legjobb feldolgozás, amit ebből a témából láttam. Remélem lesz folytatása.