6
  • Kelta
    #6
    Tsalád....
  • bmw
    #5
    Mar be kene fejezni....
  • kalapos01
    #4
    Mellesleg engem annyira lenyűgözött, hogy milyen műgonddal és alapossággal készítik elő a kaszkadőr jeleneteket, hogy komolyan elkezdett érdekelni. Az biztos, hogy azokat megéri megnézni, hogy mit hoztak össze, hogy mennyire látványosak lettek. A többit nem tudom. Azokról az tud nyilatkozni, aki nézi is a sorozatot, szóval majdnem mindenki.

    És ez is az oka a sorozat sikerének, hogy egyszerűen van street cred-je, a nézők elismerik a mögötte lévő durva melót.

    Ez múltkor volt linkelve. Miért nincs kaszkadőr Oscar? A többire pedig ezek után kerestem rá. Ott a második videó, ahol megcsinálhatták volna CGI-módszerrel a kocsik repülőből való kidobását, de inkább kidobtak pár valódi kocsit, hogy ejtőernyős operatőrökkel vegyék fel.



  • kalapos01
    #3
    Ő is tudja pontosan, csak manapság az a menő vagy modoros, ha így írják be, hogy "én nem nézem" - mert akkor biztos, hogy kap is rá választ, és érezni fogja, hogy az embereket érdekli az, amit kommentelt. afféle commentbaitről van szó.
  • wraithLord
    #2
    Attól, hogy egy nagy baromság, még nagyjából mindenkit érdekel. :D Elég kemény bevételeket produkálnak a részei.
  • subotal
    #1
    Ez még érdekel valakit?!