14
  • zetortraktor
    #14
    Én azt hittem, hogy az csak legenda, hogy bárki rákattint az efféle klikkvadász "how should have ended", meg "what's wrong" meg "movie mistakes" meg "ending expolained" videókra.
  • ostoros
    #13
    How Game of Thrones Should Have Ended
    https://www.youtube.com/watch?v=G0mncEl4nVU
  • Ender Wiggin #12
    de őt ki is nyírták :-)
    ros meg osha meghal, de arya meg sansa nem? hol van az igazság? :-D
  • ostoros
    #11
    A Wheel of Time sajnos olyannyira frankó, hogy azt sajnos csak alulmúlni lehet, überelni nem. De azért remélem megteszik amit lehet.
  • ostoros
    #10
    Sansát még értem, Aryát nem. Nekem Daneris sokkal irritálóbb volt.
  • nlght
    #9
    Ritka a grandiózus kaland/fantasy sorozat, igényes látványvilággal, fordulatos sztorival. Ezért a nagy népszerűség. Igazából a GoT előtt nem volt egy sem ilyen költségvetéssel. Nézd meg az ellenpéldát, mit csináltak a The Sword of Truth (by Terry Goodkind) könyvadaptációval, olyan lett mint a Xena, vagy még rosszabb (20 évvel a Xena után nem tudták hozni azt a minőséget sem).

    Sok stúdió sorozatgyártás alatt azt érti hogy költséghatékonyan alkalmazzunk néhány szereplőt, a sztori lehetőleg kevés helyszínen játszódjon és töltsük ki a játékidőt filler dialógusokkal, és nyújtsuk a semmi sztorit amíg lehet. Na ez az amit az igényesebb ember már nem emészt meg, viszont milliók szívesen kanalazzák ezt a fajta fost.

    Remélem a Wheel of Time adaptációt nem basszák el amazonék. Az legalább befejezett sztori, csak adjanak rá elég pénzt és időt.
  • kalapos01
    #8
    Jó volt az első két évad, a harmadik is elment, de tényleg van, aki maradt a végéig? Elismerésem, bár nem nagyon értem, mert elég sok helyen lehetett olvasni, hogy pocsék lett. Vagy ez ilyen sok légy nem tévedhet effektus?
  • Ender Wiggin #7
    mert sansával egyött a legellenszenvesebb karakter volt...(számomra)
  • ostoros
    #6
    Miért?
  • Ender Wiggin #5
    Inkább Ariát ütötte volna kő Cersei helyett...
  • qqricoo
    #4


    addig is amíg nem lesz Martin féle hivatalos, a fenti fanfikcíós elég korrelktül megoldotta a lezárást


    Utoljára szerkesztette: qqricoo, 2019.06.19. 13:45:58
  • Prof William
    #3
    De jó! Meg tudunk többet a White Walkerekről, akik egy kész vicc voltak az utolsó évadban? Ha ők lettek volna az igazi ellenfél még talán érdekelt is volna a dolog.
  • stemplar
    #2
    Tehát téged nem érdekel, ezért feltételezed, hogy senki mást sem fog... a gyártók szerencséjére, csak 1 vagy a 7 milliárdból.
  • molnibalage83
    #1
    Hááááááááááát...
    A fő sorozat lezárása miatt kb. a kutyát nem fogja érdekelni. Engem még akkor sem érdekelne, ha normálisabb lezárást kapott volt a GoT főszála...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.06.19. 10:25:27