18
Blair Witch-játék a Layers of Fear-csapattól
  • Anonymusxx
    #18
    Nálam is volt ilyen, bekapcsoltam a Vsync -et, és kikapcsoltam az fps limitet, és és megoldódott.

    Amúgy egész jó game, az otherword mehet a faszba, szerintük alsóközépkategóriás hígfos a játék..
  • Edorn
    #17
    Nálam olyan, mintha Vsync nem lenne bekapcsolva... "Csíkoz" a képernyő, mármint elcsúszkál, vagy mi...

    Alapból ki volt kapcsolva a Vsync, viszont a videokártyában a bővített szinkronizálás, ami erre lene megoldás, be van kapcsolva. De semmi. Bekapcsoltam a játékban is a Vsync-et, de semmi javulás.

    Másnál is előfordult ez? Van rá megoldás? Google-el nem találtam semmit rá.

    SAPPHIRE RX580 4GB videokártya, steam-es játék.
  • grebber
    #16
    Humblen Bundleba került 10.18 euros rész.. a többi szar eladásával kicsit lehet belőle faragni..várok olcsóbb megoldásra
  • grebber
    #15
    Januárban dobozos kiadást kap a Blair Witch
  • Bokafix2
    #14
    Miért nem lehet full HD-nál nagyobb felbontást beállítani?
  • grebber
    #13
    Végig is vittem. Majd következő szabadnapon kezdem is el megint
    Készül a magyarítása!
  • grebber
    #12
    Semmi bugos volt csak boxon. Restartotam gépem továbbment. Jó game! Csak rövid nagyon
  • Anonymusxx
    #11
    szerk:semmi, más videón világosabb,
  • Anonymusxx
    #10
    Elég szarnak tűnik, belenéztem egy végigjátszásba, kb nem látni semmit.
  • grebber
    #9
    Számomra eddig hatalmas csalódás a game :(
    Már a legelején nem tudok továbbjutni nincs semmi támpont baszott sötét erdő azt semmit nem tudok csinálni csak körbe körbe megyek mindezt 1 órája...
  • grebber
    #8
    Az első értékelések
  • grebber
    #7
    GC 2019: Blair Witch - amikor kialszanak a fények
  • grebber
    #6
    Blair Witch - séta az erdőben
  • grebber
    #5
    10 percig mozog a Blair Witch
  • grebber
    #4
    Blair Witch - újabb részleteket kaptunk a játékmenetről
  • grebber
    #3
    Blair Witch - Exclusive E3 2019 Gameplay

  • grebber
    #2
    E3 2019 - megvan a Blair Witch játék gépigénye, és újabb jeleneteket is láthattunk belőle
  • grebber
    #1
    E3 2019: Blair Witch-játék a Layers of Fear-csapattól

    Ha valami, az biztosan meglepett bennünket a Microsoft E3-as konferenciáján, hogy játék készül a Blair Witch alapján. A fejlesztést ráadásul a Layers of Fear-sorozatot is jegyző Bloober Team végzi.
    A Microsoft E3-as konferenciáján mutatkozott be a Bloober Team legújabb fejlesztése, a Blair Witch. A játék története 1996-ban játszódik, és a korábbi rendőrtisztet, Ellist alakítjuk majd benne, aki egy eltűnt kisfiú után kutat a Black Hills Forestben. A horrorjáték belső nézetet használ, és a trailer alapján még egy kis outlastes kamerázás is lesz benne.

    A megjelenés augusztus 30-án várható PC-re és Xbox One-ra.

    E3 2019 Reveal Trailer



    Info Gamekapocs
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.06.10. 10:16:14