10
  • Robertoo88
    #10
    Nem értem itthon miért Xiaomi Mi 9T néven érkezett, bár ez még csak a kisebb gond lenne, mivel a Mi 9T csak a sima K20, nem pedig a Pro változat, így hardveresen is a gyengébbet kaptuk meg.
  • kvp
    #9
    "Én a felbontást nem értem annyira. Ekkora tepsiket lehet manapság venni, mindegyik faxa képernyővel, és mindnek ilyen elbaxxott felbontású a kijelzője"

    Alapvetoen csak parfele dpi-s oled keszul. Ezek gurigaban allnak elo, amit utanna a vezerloelektronika csatlakoztatasa elott meretre vagnak. Igy a dpi (tehat a pixelek merete) meghatarozza, hogy az adott anyagbol mekkora felbontas milyen meretu lesz. Forditva is igaz, az is adott, hogy mekkora meret mekkora felbontast jelent. Ezert nem lehet 3-4 inches oled kijelot kapni emberi felbontassal, mert jelenleg az olcson kapthato pixelmeret a tepsikhez igazodik es azokon probalja az 1080p (full hd) felbontast vagy valami ahhoz hasonlot hozni. Ez utanna a keszulek magassagabol mar adja a masik felbontast.
  • Sir Cryalot
    #8
    Ez nyerserő felütés a hír címében dolog a prohardverről jött ide.
    Sxóval #5 - re válaszolok, most #4 re neg csak akartam az imént.
  • Sir Cryalot
    #7
    Valószínűleg valami szenzordolog lesz, de más alapelven.
  • Mentol
    #6
    Én a felbontást nem értem annyira. Ekkora tepsiket lehet manapság venni, mindegyik faxa képernyővel, és mindnek ilyen elbaxxott felbontású a kijelzője.
  • quatlander
    #5
    Lesz olyan kütyü hír ami nem lesz annyira BRUTÁLIS?
  • mortep
    #4
    Előlapi kamera jelenleg 3 elérhető módon rendezhető el: 1. széles kávában, 2. notch vagy dot, 3. előugró alkatrészben.

    Szerintem következő lépés az lesz, hogy a kijelző mögé teszik, mint az ujjlenyomatolvasót, a közelségi érzékelóvel és a többi kütyüvel együtt. Lehet ezután a hosszú akkuidőre koncentrálni. Sokkal fontosabb lenne, mint a hajíthatóság. Khm, akarom mondani, hajlíthatóság.
    Utoljára szerkesztette: mortep, 2019.05.29. 21:37:13
  • Sir Cryalot
    #3
    "a hagyományos jack-dugót is megtaláljuk."

    + mellé Dirac Sensaround ami elképesztően letaglózóan jó és nem is tudom eléggé méltatni.
  • Sir Cryalot
    #2
    Aki eltalálja a következő menő perifériát az előugró kamerán túl arra vélhetőleg könnyen rászakad pár milliárd.
  • Ender Wiggin #1
    És mint a többi Redmi akkora a sugárzása, hogy fel lehet forralni vele a vizet...