17
  • duke
    #17
    Olyan opcio is kellett volna a szavazasnal, hogy: "Direkt nem neztem meg, mert a 2. resz alapjan nem erdekelt."
  • kropotkin
    #16
    A Farkasok szövetsége azért nem volt zs kategória.
  • Zombee
    #15
    Igazából el se tűnt. Csak nem igazán szerepelt B kategóriás filmeknél komolyabban soha. Folyamatosan jönnek ki DVD-re filmjei.
  • Ender Wiggin #14
    Én örülök Dacascos visszatérésének. Szinte minden filmjét szerettem, amiben ő volt a főszereplő, nem csak a gonosz ellenfél.
  • ostoros
    #13
    Értem én, csak az index meg politikán kívüli híreknél annyi erőfeszítést sem tesz, hogy a wikipediát megnézze. Alibi újságírás ez, minden oldalon.
  • Zombee
    #12
    Balesetek néha vannak. De nézz csak meg egy ellenzékkel kapcsolatos cikket, legalja írástudatlan blog színvonalú és stílusú gyalázkodó. Ekkora kaliberű oldalnál szégyen, ami ott folyik.
  • ostoros
    #11
    Hááát... volt egy hír, leégett a szomszéd városban egy régi műemlék jellegű épület.
    Az origó és a helyi internetes lap hozott le részletesebb cikket, az indexé nulla volt. A többi sem volt jobb.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2019.05.24. 15:59:11
  • Zombee
    #10
    Egy dolgot nem értek, miért jó Marc Dacascos-t újra A-listás színészek között látni? Mikor látta őt bárki is korábban A-listás színészek között? Jó, szerepel a Marlon Brando/Val Kilmer féle Dr. Moreau szigete stáblistáján, meg volt filmje Charlie és Martin Sheen-nel (amikor épp ők leszálló ágban voltak), de azért no... Igazi Zs kategóriás sztár, amivel nincs is semmi gond amúgy.
  • Zombee
    #9
    Egyébként nekem jobban bejött, mint a 2. rész. De lehet csak máshogy álltam hozzá. Az elsőnek ugye volt konkrét sztorija, ezt az alvilági világot nem érintették jobban a kelleténél. Aztán a másodikban rámentek erre, valahogy nem jött át, sztori mintha nem is lett volna. A 3. részben tanultak ebből, és a lényeg a nonstop akció és a kellően magas body count, a körítés inkább vicces. Semmi több nem akar lenni, csak egy szórakoztató vérfürdő.
  • Zombee
    #8
    Nana! Olvastál mostanában origo.hu-n bármit? A filmes, tudományos rovatai bulvárosan elmennek, de a belföldi messzire kerülendő, ami színvonal ott van, ahhoz képest az SG.hu filmes hírei Pulitzer-díjas remekművek. Pedig ezek is kritikán aluliak.
  • ninet99
    #7
    mégegy megfigyelés, szerintem a világ összes hirportála közül itt van a legtöbb ganyé szenny egykupacba. nulla hirérték, nulla tartalom. Megfigyeltétek már hogy kivétel nékül minden valamire való cikkük kijelentése feltételes módú. FelrobbanHAT, győzHET, itt minden LEHET, semmiért nem vállalnak felelősséget. gratula az összes szerkesztőnek
  • ninet99
    #6
    annyiból jó elolvasni a kritikát, hogy ha leszarozzák a filmet tuti egy minőségi fasza film, ugyanigy az összes szar filmre azt irják hogy csillagos 5ös. Soha nem nézném meg ezt a málna dijas szart, de kiváncsi voltam mit irnak itt :D hát nem tévedtem
  • Kelta
    #5
    1. rész elment
    2. már paródiának is röhejes volt
    3 ? nem is akarom látni
  • ostoros
    #4
    Mindig az kérdezi ezt, aki a saját problémáiról akar beszélni. Csak bátran, öntsd ki a szíved!
    :)
  • Zombee
    #3
    Neked se lehetett könnyű gyermekkorod. Akarsz róla beszélni?
  • Montanosz
    #2
    én talán félig birtam megnézni, akkor hagytam abba amikor kereken számolva 37-t lőtt egy töltéssel és 3 méterről 11 géppisztolyos nem találta el mert legugolt meg efféle, ja hogy egy kutya miatt több mint 100 embert öltek meg az meg vicc kategória,szal mérges vagyok mert elraboltak tőlem 30 percet semmire
  • csicso82
    #1
    Bírom Keanu Reeves-t, de már a második részre sem nagyon voltam kíváncsi, megnéztem, ezt nem biztos, hogy meg fogom.