7
  • AcsMarci
    #7
    Ezzel az a gond, hogy ez már nem közösségi közlekedés, hanem taxizás. Azt szeretnéd, hogy legyen a hőmérséklet amit te megkívánsz vagy legyen csendben a sofőr? Ülj át egy taxiba és fizesd ki az Uber-es ár 4-5*-ét. Ha közösségi közlekedésben akarsz részt venni, akkor számolj rá, hogy nem fog minden kívánságod teljesülni, ugyanis ez nem erről szól. Ha meg mégis, akkor tényleg vonatkozzanak ugyan azok a szabályok az Uberre és a sofőreire mint a taxisokra és a taxiscégekre.
  • ostoros
    #6
    Hát én sem...
    Vagy mi van akkor, ha a sofőr nem akar beszélgetni, de te meg akarsz? Fizetsz a sofőrnek felárat?
  • Tetsuo
    #5
    Ugyanez fordítva sem várható el. Vagyis, állandóan beszélgessek a sofőrrel, mert ő nem egy automata? Én sem, tehát ha akarom beszélgetek, ha akarom meg megkérem hogy fogja be.
    Nem is értem, ezért hogy lehetne plusz pénzt kérni.
  • ostoros
    #4
    Mert nem vagy egy antiszociális állat? :)
    Mindenesetre ezért pénzt fizetni elég beteges...
  • dzsagon
    #3
    A faszért kéne beszélgetnem egy idegennel?
  • ostoros
    #2
    Jól értem, hogy van akinek az a jó, ha a másik embert gépként kezeljük, mintha csak egy szaros automata lenne, és ezért még külön fizetnének is? Remek.
  • Tetsuo
    #1
    Nem világos számomra, hogy az egyszerű szolgáltatás esetén miért ne kérhetném meg a sofőrt, hogy fogja be? Annak ellenére is tolja a szöveget, mert nem a prémiumot fizettem? :-O