13
  • harmi2009
    #13
    Az is van, természetesen. :)
    https://www.youtube.com/watch?v=HVmXrLnreIg
  • zetortraktor
    #12
  • zetortraktor
    #11
    Na, jönnek Cannes-ból az első The Lighthouse-kritikák, Ebben is eléggé kiemelik Pattinsont. Meg persze Defoe-t is.
  • esztyopa
    #10
    Végre !
    Ismét úgy érzem,hogy érdemes élni !
    De nem kéne már - csak a változatosság kedvéért- a denevér helyett...repülő kutyát bedobni? /Az nagyobb,és ijesztőbb./
  • Dynamic
    #9
    "szögletes áll: pipa!"
    Értem én, hogy szembe kell menni az általános vélekedéssel, de egy szögletes áll kurv@ kevés. Érdekes, hogy a cikkíró prekoncepció alapján ítéli meg a karaktert (nyilván a szögletes áll is egy ilyen "elvárás"), viszont minden más tekintetben mintha soha nem látott volna Batman rajzfilmet vagy a képregényt, mert akkor eszébe sem kéne jutnia, hogy ez az ember Bruce Wayne. Persze tudom én, hogy majd megszokjuk (bárkit meg lehet épeszű keretek között), de ettől még nem mondjuk már első körben, hogy tökéletes választás.
  • Yagami
    #8
    Ja, végül is lehetne bagoly is, az is éjszaka vadászik...mik mennek a ti agyatokban néha :D
  • Yagami
    #7
    Batman baszd meg még 100 év múlva is lesz...kurva unalmas már ez a Nolan-óta tartó nyáladzás róla.
  • zetortraktor
    #6
    Jó színész, és választásnak mindenképp jónak tűnik, bár azt elismerem, hogy sokakkal ellentétben nem vagyok Alkonyat-néző, így abban nem tudom, hogy milyen volt. De akármilyen is, elég sok idő eltelt azóta, és elég jól választott szerepeket magának.

    (Egyébként érdekes látni, hogy a Twilightosok közül páran, mint Stewart vagy Kendrick is hova kinőtték magukat, abszolút elismert színészek lettek. De látszik, hogy a stigmát a kényregények nézői közül nem tudják levetni magukról.)
  • tilato
    #5
    Na ne.....
  • ostoros
    #3
    Denevér, vámpír (csillámfaszláma) egy kutya, sötétben akciózik mindkettő. :)
  • wraithLord
    #2
    Ő ilyen George Clooney kategória, talán egy kis homoerotikus árnyalattal... :D
  • petrov144
    #1
    mindegy neki csak napfény ne érje