6
  • kalapos01
    #6
    Az egy csúszás olyan sok?

    Ugye, az illúzió?! Valójában nem volt itt sok bejelentés, mert sokan híján vannak az értő olvasásnak, és az értesüléseket, meg filmesek szavait készpénznek és bejelentésnek veszik. Pedig valójában 2017-ben volt először szó dátumokról: https://www.facebook.com/Avatar/photos/a.131878604063/10154838757419064/?type=3&theater - akkor 2020-ról. Most pedig bejelentették, hogy mégsem. És nem azért, mert nem tudták volna tartani a 2020-at, hanem azért, mert azóta a Fox a Disney-é lett.
  • Dean Winchester
    #5
    viszont bekerülhet a történelembe. szerintem ilyen sokat egy filmet sem jelentettek be és nem is csúszott a bemutatás ennyit mint az avatarnál :DDD
  • Jawarider
    #4
    It's business......
    it's business time :)
  • Cyberdog
    #3
    Kéthetente egy új név, egy új időpont, de már bejelentették a 3. 4. 5. részt is. Annyit csúszott 2014-hez képest, hogy azt kell mondanom, hogy ki nem sz*rja le az Avatar 2-tőt, vagy hogy ki fog még benne szerepelni?

    Úgy adják elő ezt az egészet a külföldi portálok és lapok is, hogy milyen qrva nagy hír is ez, hogy az Avatar 2 így, az Avatar 2 meg úgy.

    Az Avatar 2 eddigi bemutató dátumai.
    2014, 2015, 2016, 2018, 2018, 2019, 2020, 2021

    Úgyhogy kérdem én... még egyszer. KI-NEM-SZ*RJA-LE! Ez olyan mint Nostradamus világvége jóslatai. Minden évben ígérik. de érdeklődés hiányában elmarad.
  • Dean Winchester
    #2
    azt hittem azt írod,hogy 2 évente csatlakozik 1-1 név... majd úgy 30 év múlva reméljük tényleg ki is jön a 2.rész :DDD Vicc ami az avatarnál megy. mikor megjelent az első rész már jött a cikk,hogy jön a 2. és 3. rész. Azóta több év eltelt és még mindig ugyanezek a cikkek jelennek meg.....
  • Ender Wiggin #1
    kéthetente csatlakozik egy-egy nagy név. pedig igazából egyikük sem az...