9
Mordhau multis TPS, középkori köntösben
  • yossarianHUN
    #1
    Ha már hetek óta kint van a játék, és még nincs topikja:

    Középkori (nem fantasy) környezetű, multis TPS mókáról van szó rengeteg különböző fegyverrel, lovakkal, katapultokkal, és igen skillközpontú harcrendszerrel. Kvázi középkori Battlefieldet kell elképzelni, csak mikor még jó volt a Battlefield. A játék bevallottan a Chivalry: Medieval Warfare szellemi örököse, de annál némileg kifinomultabb formában. Játsszátok, nagyon jó.



    STEAM LINK

    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2019.05.14. 19:47:21
  • Terawatt
    #2
    Két hét alatt 45 óra bele rakva. Chivalryban is volt vagy 300. Mechanikák kiforrottabbak és több pályával sokáig vissza-vissza térek majd rá:)
  • yossarianHUN
    #3
    Dettó, rég kötött le játék ennyire. Nekem nincs Chivalrys előéletem, úgyhogy biztos bele fog menni pár száz óra, mire lesz esélyem a profik ellen 1v1-ben, addig is igyekszem minél többet tanulni videókból, meg feljárogatni párbaj szerverekre, és ellesni pár trükköt, miközben szétütik az arcomat :)
  • Montanosz
    #4
    kiprobáltam, sajnos a KcD-hez viszonyítva inkább akció játék mint középkori szimulátor, kár érte
  • Terawatt
    #5
    Sose volt céljuk szimulátor lenni
  • Terawatt
    #6
    Új patch

    Toolbox buffnak kifejezetten örülök. Remélem most már több elszórt tüskés barikádot húznak fel az emberek a lovasok megfogására.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2019.05.15. 19:18:02
  • yossarianHUN
    #7
    A pajzs nerf is örvendetes, a heater mögé tényleg baromi nehéz volt "becsavarni" egy szúrást.
  • Terawatt
    #8
    Legutóbb láttam egy arcot, aki messer+bucklerrel tolta egész ügyesen. Lehet kipróbálom ma
  • yossarianHUN
    #9
    Én is próbálkoztam a messerrel (kétkezes setupban), de a greatsword után, amit általában használok, nagyon hiányzik a reach főleg, mikor alabárdosokkal/lándzsásokkal kell összeakaszkodni.

    De a buckler engem is izgat, csak meg kell tanulni csak akkor használni, mikor megütnek, ahogy egyébként az összes többi pajzsot is.