13
  • Macropus Rufus
    #13
    "Fúúú de kiba. eredeti ötlet. Ezermillió éve van már olyan Superman comic téma, ahol Superman bepipul és Batman próbálja megállítani. Jéééé még egy középszar filmet is csináltak belőle ^^ "
    csak, hogy itt nem pipul be. Eleve lóg egy léc neki, kvázi idióta. Amúgy ez a filmből is át jön. A viselkedése nem igazán egy ép emberre utal. Na melyik az a comic amiben szellemisérűlt a Superman? Egy címet pls.
  • Zombee
    #12
    A cserebogár, pók, giliszta egy dolog, de a madár, kisemlős már necces. Én a légpuskával verebekre lövöldözőknek is az ánuszába raknám a puskát, de a puskatussal előre.
  • Ender Wiggin #11
    azért az a gyerek, amelyik madarakat meg kisállatokat gyilkol nem igazán normális...
  • Macropus Rufus
    #10
    nyugi. Majd jön 2-3 óra múlva egy másik cikk, hogy nem is volt olyan csalódás.
    (lásd: Hellboy)
  • lonvard
    #9
    Amiért a gyerekek is szeretnek rovarokat meg madarakat, meg ilyen kisállatokat gyilkolni. Mert hatalmuk van rá, és próbálgatják. Nem is gonoszság ez, hanem ilyenek vagyunk.
  • mad mind
    #8
    Mindig az a bajom az ilyen filmekkel, hogy rossz az alapötlet. Miért kéne embereket ölnie, hiszen hozzá képest senkik.
  • zetortraktor
    #7
    Kifejezetten jól sikerült, de szerintem azért is jött be, mert azért a horror elég közel áll hozzám. A többségnek ez azért elég durva film. De már az nagy erény, hogy ilyen eredeti megközelítést választott. Nem véletlen, hogy nem akkora siker, mint egy folytatás vagy reboot.
  • monk00
    #6
    Nekem tetszett...
  • Merces2
    #4
    Ez az SG.hu . Az is haladás, hogy nem az a cime hogy kibaszottbrutálisüberfos a brightburn
  • lonvard
    #3
    Címben nem helyes szerintem véleményezni, tekintve hogy elkerülhetetlenül elolvassa az ember, miközben nem feltétlen kíváncsi rá. 1-2 éve volt ennek nagy divatja, minden wannabe-filmkritikus fejlécben szórta a véleményét, ezzel egy idő után mellőztem a komplett portáljukat is.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.05.13. 21:23:19
  • Tinman #2
    Fúúú de kiba. eredeti ötlet. Ezermillió éve van már olyan Superman comic téma, ahol Superman bepipul és Batman próbálja megállítani. Jéééé még egy középszar filmet is csináltak belőle ^^
  • enyac
    #1
    Nem volt rossz, de várom a foltatást - és egy előzményfilmet is... :-)