148
Második Világháborús Tengeralattjáró Szimulátor
  • TomStorm
    #1
    Üdv!
    Második Világháborús Tengeralattjáró Szimulátort készít a Deep Water Studio(Korai hozzáférés már elérhető)!
    A játék Sandbox amiben nem csak a hajót hanem a legénységet is mi tartjuk "életben"!

  • TomStorm
    #2
    Angol nyelvet tegnap beletették így lehet választani Német ill.Angol közül!
    Eszméletlen hatalmas a Map mivel az egész földet be lehet hajózni,igen.Egy full realisztikus,lemodellezett bolygónkon az összes óceán,tenger,kontinens!Az összes licenszelt kikötővárosokkal,még persze nincs bennt az összes de párat említsek New York,Alexandria,Belfast,Liverpool,Safi.Persze még egyikhez se jutottam el:)

    Az U-96 kezelése jó.2 féle irányítás van egyik ami kizárólag belső nézetből irányítja a Kapitányt másik ami a hajó Management ami az "egyszerűsített" de tartalmazza belső nézeteket is.Na persze ez se egyszerű:-)
    Zene dinamikus,legénység beszél,grafika a nyílt óceánon eszméletlen mint a tenger alatt mint a szabadban.Dinamikus időjárás van.
    Küldetések vannak,opcionális feladatokkal kiegészítve.Azért ez egy korai hozzáféréshez egész jó!
    +++
  • TomStorm
    #3
    Most nézem van Tutorial:O
    Hát ezzel kellett volna kezdenem:D
  • datango
    #4
    en amikor megjelent aprilis 3o-án steamen gondolkoztam hogy megvegyem-e a jatekot. Aztan elkezdtem nezegetni rola videokat nem rossz egyebkent a jatek ahogy neztem meg vartam is mar elötte.. de az nem tetszik benne hogy abszolult offline / singleplayer a jatek. en valami olyasmire is gondoltam, hogy többed magunkal mennénk hajocskákat torpedozgatni...
  • TomStorm
    #5
    Lesz majd az is de egyelőre a Single playert csinálják ami így jó!
    Legyen kész az offline része(ami egyébként nem semmi tartalmat fog kínálni!) aztán mehet a multi..
  • TomStorm
    #6
    A készítők nincsenek elzárkózva az online résztől(nyilatkozták is) de most Single-n van a hangsúly
  • TomStorm
    #7
    Amúgy kezdhetem elölről tutorialt mert megfeneklett a hajóm és hiába szivattyúzom meg zárom zsilipeket szerintem menthetetlen.

    Vagy nem tudom mi van de legénységem nagy része nyekk:/
    Egy sima tutorialba elvesztem lol
  • datango
    #8
    egyebkent mien bonyolult a jatek ? mert nagyon ott vagyok hogy megvegyem :D meg ha azt mondod hogy lesz online bövitese is akkor az megjobban kecsegtetö! ha gondolod vegyel fel engem steam en !
  • TomStorm
    #9
    Normál irányításban ami inkább fél szim.nem bonyolult de first person az már szimulátor na ott nagyon bonyolult:)

    Legénység management elég nehéz.Képbe kell lenni nagyjából egy tengeralattjárón ki mit csinál.
    Nekem még ez nem megy annyira(talán a rádiós már ok de a torpedót kezelő matrózokhoz közöm nincs).

    Mondhatni,hogy elég nehéz minden!
    Tutorialt kell csinálni keményen
  • TomStorm
    #10
    De lehet búvárkodni küldeni matrózokat azt már tudom hogy kell pl.:)

    Éjjel iszonyat nehéz a game és még nincs is berakva a realisztikusabb éjszaka:/

    Hajón be lehet kapcsolni a felderítő fényt vízfelszinen,az sokat segít pl.rakomány keresésnél
  • TomStorm
    #11
    Nagyon sok mindenre kell figyelni inkább Hardcore játéknak mondanám.
    Van idő gyorsítás de ott rengeteg mindent veszíthetünk én nem használom(max kikötőből még kijutok vagy nyílt vizeken radarozás után kicsit)
  • TomStorm
    #12
    Hát ez kész:D
    El vagyok süllyedve,órák óta javítom,hegesztem motorokat erre feladat lőjjem le az ellenséges repülőket lol:DDD
  • TomStorm
    #13
    Hát ezt nem hiszem el,megint meghalt mindenki.De nem értem értem ha megfeneklik tengeralattjáró akkor egy Engineer-el kell megválatani a világot??
    Az biztos már,hogy közben kell gyártani ilyen alkatrészeket javításhoz mert ha gond van ne akkor kelljen ezt.

    Na most megpróbálom megint..
  • LeWyTy
    #14
    Ez mennyire Silent Hunter?
  • TomStorm
    #15
    Hozni fogja simán!De még teszt verzió.
    Nekem ott voltak idegesítő dolgok.Uboat szerintem komolyabb
  • TomStorm
    #16
    95%-os Magyar fordítás elérhető!
  • lonvard
    #17
    Nekem nem bírja a gépem, szóval még igencsak optimalizálatlan. Tartalmilag azt szeretném, ha behoznák a IX-es széria tengeralattjáróit. VII-esre én nem építenek egy komplett világháborús karriert. Plusz jó lenne, ha lenne akkora szabadság benne, mint a Silent Hunterben, hogy ugyan volt egy kijelölt zóna, de ennyi volt a kötöttség, ha nem mentünk oda, az se érdekelt senkit.
  • datango
    #18
    Vegulis en is megvettem a jatekot olvasván hogy lehetlesz majd egyszer valamikor multiba jatszani. En eloszor elkezdtem a tutorialt de az kb nehezebb mint a "Sandbox" al jatszani ugyhogy mostanaban sandboxozok. Nem rossz a jatek eddig tetszik csak sok a bug. Rengetegszer kihajozok jarorozni megcsinalok egy missiot visszamegyek a kikötöbe es nemtudok bevasarolni feltankolni stb... szoval remelem ezeket a hibakat kijavitjak majd..
  • TomStorm
    #19
    Tutorial bugos.Nem is lehet végigtolni.
    Én már 3x álltam neki de gamebraking bug van random!Azt hagyni kell egyelőre.

    Sandbox mód az mehet igen viszont ott meg most nem tudok feljönni periszkóp mélységből és rámentettem:/
    Oxigén meg fogy így ugye..
    Beakadt a mélységmérő 6 méteren
  • TomStorm
    #20
    Ja és találtam egy ellenséges tengeralattjáról 0 legénységgel(mindenki halott volt rajta) megtorpedóztam hogy elsüllyedjen rakományt megszetezzem de nem jön felszínre a hajóm!!!!
  • datango
    #21
    hehe az nemsemmi , en most jarok Kiel - nél. :)
  • lonvard
    #22
    Tényleg, át lehet menni a másik hajóra?
  • TomStorm
    #23
    Magyarítás a B119-es stabil verzióhoz
  • TomStorm
    #24
    Nem csak miután felderítetted az ellenséges hajót,leírja mi a helyzet vele és mi a szándékod(elsüllyeszted,túszejtés ilyenek) de átmenni nem lehet.
  • lonvard
    #25
    Fú. Csak innen nem tudok letölteni. Nem rakták bele a letölthetős könyvtárukba. De ha neked sikerült, akkor mondjad hogyan kell. :)
  • TomStorm
    #26
    Van egy "köszönöm" opció ott ha arra rámész megkapod a linket de itt van közvetlen:
    https://data.hu/get/11829980/Locales.xlsx
  • TomStorm
    #27
    "UBOAT_Data\Data Sheets" mappába kell tenni
  • lonvard
    #28
    Köszi szépen!
  • TomStorm
    #29
    nm
  • Hunor1
    #30
    hello. letöltöttem egy "próba verziót" kipróbálni. állandóan kifagy sajnos:((( tutorialban addig jutok el hogy lemászok a hajóba majd az asztalon ráklikkelek a logbookra és el akarnám olvasni az üzenetet. kész kivág. de volt már hogy akkor vágott ki amikor lefelé akartam mászni és nyomtam az "S" billel....nem értem, a rendszer köv. meglenne pedig.
  • Hunor1
    #31
    na levetem pár beállítást, most már eljutottam oda hogy meg kell keresni a roncsot. csak sajnos nem lehet menteni a tutorialban, így kezdhetem előről megint:(((( azt hiszem kevés a ramom, vagy a ramok régiek már. 8GB
  • klman
    #32
    Nemcsak a ramok kevesek nagyon sok kell neki, de nagyobb lapozófájl mérettel egy kicsit jobb és már a b123 patch sokat segít rajta.
  • Hunor1
    #33
    kösz , de nem találtam újabb verziós "próba" torrentet ...
  • g3o
    #34
    Nem létező fordítás. lehetne újra megosztani?
  • Bizó08
    #35
    Szia, a fordítást én készítettem, és már a fejlesztőknél van. Remélhetőleg a következő update már tartalmazni fogja!
  • Hunor1
    #36
    ez még ugye nem a full játék, csak valami EA ?
  • darkstreet89
    #37
    Nem értem miért törölted a fájlokat, mert a 2020.04.29 javításba is baszták bele rakni a magyar szöveget.
  • Bizó08
    #38
    Hali!
    Nem a fájlokat töröltem, hanem magamat az oldalról, így kiment az is... Arról pedig nem tehetek, hogy a fejlesztők még nem építették bele. A fordítás náluk van lassan 2 hónapja, a többi nem rajtam múlik!
    Utoljára szerkesztette: Bizó08, 2020.05.05. 02:32:59
  • darkstreet89
    #39
    Szia!

    Ne haragudj, hogy ha túl nyers voltam! MOndjuk én se értem,hogy mit ülnek rajta ,mert teljesen rendben volt a magyarításod és jó munkát végeztél, ezt köszönjük is neked! Csak én is SSD cserés lettem közben és minden úszott a rendszerrel, ennyiből egy Google Drive linknek örültem volna. De remeéljük hamar pótolják és végre belenyomják.
  • Bizó08
    #40
    Szia!
    Rendben van, semmi gond. Amióta átadtam nekik, azóta nem reagáltak a legutóbbi üzenetemre sem. Ez pontosan a vírus óta van így. Nem tudom, hogy abból kifolyólag történt e valami náluk, vagy egyszerűen a sok javítanivaló miatt azt sem tudják, hol áll a fejük, de a mostani frissítés sem az, amit ígértek. Hiszen a tutoriál felújításáról volt szó, amit most meg sem említettek. Tehát rejtély, hogy mikor fog bekerülni a fordítás is. Viszont ma frissítettem magamnak, a 127 es teszt verzióhoz, ezért ide megosztom, hogy használni tudjátok addig is. Jó játékot mindenkinek!
    ]
    Utoljára szerkesztette: Bizó08, 2020.05.05. 20:35:16