7
  • Ender Wiggin #7
    Igazából a Zavatar a rekorder, nem a Titanic, bár tény, hogy előbbinél is a jegyárakkal jöttek a számolgatók :-D
  • Macropus Rufus
    #6
    Nem vagyok benne biztos, hogy rekord.
    Az infláció egy dolog. De ez nem csak a film árát érinti, hanem a jegy árakat is. A mostani film jegy ára drágább, mint anno volt és ne felejtsük el a 3D filmek eleve magasabb árait. Szóval szerintem meg nem löktek le a trónról. Mert lehet bevétel terén igen, de néző számban nem fogja leverni. És sztem ez az igazi mérce: hányan láttak és nem az, hogy mennyit hozott a konyhára. Dupla jegy ár mellett fele annyi ember hozza a bevételt. Szóval a bevétel nem igazán jó mérce a nézettséget tekintve. És ugye az infláció a jegyre is hatással van, szerintem meg a Titanic a rekorder és nem fogja ez a film lelokni sehová.
  • Ender Wiggin #5
    Ja, de akkor jogosan beszélhetünk majd rekordokról, addig ez így csúsztatás...
  • tomboy013
    #4
    Nem tartom kizártnak, hogy azokat is eléri. Ha elég ideig műsoron tartják simán hozhatja a 3,5 milliárdot. Azt ne felejtsük el, hogy ez a teljesítmény csupán 2 hét alatt jött össze.
  • takysoft
    #3
    épp ezt akartam kérdezni
  • gombabácsi
    #2
    de úgy nem lenne belőle szenzáció-hír
  • Ender Wiggin #1
    Mondjuk inflációval számolva a Titanic és az Avatar is majd 3,5 milliárdot hozott. Nem fair almát a körtével versenyeztetni.