20
Close to the Sun
  • lostprophet
    #20
    Benne van a magyar nyelv is, csak gondolom kifelejtették a listából. Írtam a fejlesztőknek, hogy javítsák.
  • grebber
    #19
    Megjelent steamen
    Érdekesség a magyar nyelv nincs feltüntetve. Lostprophet erről tudsz valamit?
  • grebber
    #18
    Aki nem undorodik és nem gyűlöli annak jó hír, hogy az epic ótvarjában ingyen beszerezhető 1 héten keresztül a játék.
    A magyar nyelv benne van!
  • grebber
    #17
    Ja semmi esély rá most látom konzolon már rég kint van. Kár érte :(
    Akkor marad steam-re várás
  • grebber
    #16
    Látom elvileg kész a magyarítás.

    Arról nincs info ,hogy az xboxos verzió is megkapja-e majd a magyar nyelvet? Amiatt kérdezem mert ami epic exklúziv szinte kivétel nélkül game passban üti fel a fejét később. Így inkább konzolon tolnám le...
  • grebber
    #15
    Bizom benne, hogy ez azért ilyen sietős nekik, hogy a konzolos startnál ott is benne legyen.
  • lostprophet
    #14
    Picit visszanyertem a hitemet az emberiségben. Harminc oldalnyi hibát írtam össze a fejlesztőknek (nem, nem ennyi elgépelésem volt, csak a játék negyede angolul maradt annak ellenére, hogy lefordítottam a fájlokat), képekkel, mindennel együtt, és másfél nap alatt kijavították a játékban. Egyszerűen nem hittem a szememnek.
    Mondjuk maradt még pár apróság, de már nincs messze a vége :)
  • grebber
    #13
    Lol a nagy exkluzívból nem a "fő" platformjára kaptad szép
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.09.30. 21:25:00
  • lostprophet
    #12
    Steames bétaverziót kaptam, feltételezem az Epic-esbe és abban benne lesz. A konzolosra majd rákérdezek.
  • grebber
    #11
    Kaptál végre fájlokat?

    Konzolosba, steames-be már benne lesz a magyar nyelv?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.09.30. 18:55:53
  • lostprophet
    #10
  • grebber
    #9
    Azt nem kérdeznéd meg tőlük, hogy a konzolosba is berakják majd?
  • lostprophet
    #8
    Végre válaszolt a kiadó is, zöldágra vergődött a fejlesztőkkel, kaptam még egy adag frissítendő szöveget, a következő lépés a tesztelés lesz.
  • grebber
    #7
    Októberben konzolokra látogat a Close to the Sun



    A Close to the Sun október 29-én rajtol el Xbox One-on, PlayStation 4-en és Nintendo Switchen.
  • grebber
    #6
    Készül a hivatalos magyarítás lotprophet által!
  • molnibalage83
    #5
    Másnak is ez a véleménye. Egy iszonyatosan szép művészeti alkotás, de játékmeneti lába gyakorlatilag nincs. Egy nagyon szép sétaszimulátor.

  • Xsillione #4
    Igazából a játék rész maradt csak ki ebből a játékbol:)
    Persze 30 eurot senki nem fizetne egy három órás animációs filmért, így némi kezelőfelület nyomokkal játékként meg lehet próbálni eladni.
  • grebber
    #3
    Reviewek alapján ami jó:

    + az atmoszféra és a grafika
    + hangok

    Ami nem:

    - Rövid
    - Monoton
    - Textúra hibák betöltések illetve nem betöltések (ue sajátossága) Van aki említi hogy 2070-en a stabil 60fpsről hirtelen leesik 16-ra
    - Újrajátszási faktor NULLA
  • grebber
    #2
    Egészen hosszú lett. 3-4 óra!

    Jelenleg 66%-on áll a metascore-on
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.05.03. 16:55:19
  • grebber
    #1
    A Storm in a Teacup csapatának új játéka a 20. század fordulójára kalauzolja el a játékost, egy olyan art deco hajóra, amit maga Nikola Tesla tervezett. A belső nézetű horrorjátékban egy Rose nevű újságíróhölgyet irányítunk. A Lantern, a N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure és az ENKI fejlesztőinek új alkotása egy belső nézetes horrorjáték lesz. A Close to the Sun első blikkre sokat merít a BioShock-sorozatból, főleg, hogy egy olyan hajón játszódik, amit art deco stílusban alkotott meg a híres feltaláló, Nikola Tesla. A játékban egy Rose nevű újságírólányt irányítunk, aki eltűnt húgát keresi. A nyomok egy óriási hajókomplexumhoz vezetnek, ám amikor megérkezik, szörnyű dolgokkal szembesül. Sötét és nyomasztó környezetben térképezzük fel a hajót, ahol furcsa lények lesnek ránk a sarkokból, így a nyomozás lassan a túlélésért vívott harcba torkollik. Ahogy a fejlesztők írják, "sok módja van a halálnak, de csak egy út vezet a megmeneküléshez".
    Az Unreal Engine 4-re épülő belső nézetű horrorjáték május 2-án debütál kizárólag az Epic Games Store-ban, 30 dolláros áron. A konzolos változatok később várhatóak.

    Close To The Sun - Announcement Trailer Gamescom 2017



    Info képekkel és további videókkal: Gamekapocs
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.05.02. 20:18:55