10
  • fonak
    #10

    Utoljára szerkesztette: fonak, 2019.04.11. 08:05:48
  • Akva
    #9
    Valami nem kerek. Ha az arcfelismerő rendszer bejelez, akkor ész nélkül begyűjtik? Az arcfelismerő rendszer nem a hülyék számára lett feltalálva!
  • Akva
    #8
    " tehat nem erdemes elrejteni a kulsot, mert az nagyobb valosziuggel okoz gondot"

    Kivéve, ha bűnöző vagy!
  • M2 #7
    Milyen fincsi is lehet, mikor kimész egy meccsre és letartóztatnak a semmiért! Hiába tudod végig, hogy ártatlan vagy, mert azt is tudod, hogy ültek már ártatlanul is 10-20 éveket.
  • KM103
    #6
    https://www.youtube.com/watch?v=eViswN602_k
  • kvp
    #5
    A kinai adatbazisban mindenki benne van. Ez azt jelenti, hogy hogy ha valaki hasonlit egy bunozore, de megjobban hasonlit a sajat fotojara, akkor nem fogjak osszekeverni a bunozovel. Feltve, hogy tenyleg hasonlit sajat magara, tehat nem erdemes elrejteni a kulsot, mert az nagyobb valosziuggel okoz gondot.
  • Nos
    #4
    Azert kivancsi lennek a kinai es nyugati modellek kozotti kulonbsegre. Bar szerintem a nagyobb kulonbseg az adatbazisok minosegeben van. El tudom kepzelni, hogy a kinai hetkoznapi ugyintezes soran minden allampolgarrol a leheto legtobb szogbol keszul foto/video amin a a mimika is diferencialt. Mig a focimeccsen volt par kepuk csak a bunozokrol fapofaval harom oldalrol. Kivancsi lennek a kinai model statisztikaira, nyilvan teved, de szerintem az adatbazis miatt jobban teljesit.
  • quatlander
    #3
    Jöjjenek ide Eu-ba, itt sok a "nagy"arc.
  • TokraFan
    #2
    Nem jól olvasod! Kínában SEM hasít!
  • KM103
    #1
    Kínában hasít? Amcsiknak nem sikerül? Jól olvasom?