5
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Nem lehetne visszaküldeni a cikkírókat nyelvtanórára, vagy beíratni tördelő tanfolyamra?!
    A kicseszett központozás- és idézőjel hiányok miatt a "cikk" (ömlengés) gyakorlatilag olvashatatlan...
    ...csakis úgy sikerült átrágnom magam rajta, hogy Notepad++ ba másoltam, és pár Ctrl+H-zással eszközöltem változtatásokat a láthatóság érdekében...
    Förtelem...
  • csigafi #4
    Nem rossz a film de többre számítottam volna. Persze okés hogy azért viselkedik gyerekesen a szuperhős mert maga is gyerek még. Viszont gyereknek sokkal komolyabb mint hősnek. Szerintem már rohadtul fárasztóak az ilyen cikk címek is hogy legszerethetőbb, meg legcukibb a legaranyosabb, stb szarságok. Bárki is találta ki ezt hogy a legszerethetőbb filmje az egy címeres barom volt :-). A gonosz karaktere is kissé elcsépelt szinte nem is gonosz sokkal inkább egy luzer :-). Persze ezért tetszett az 1x nézhetős kategóriában a film. Ősze lett csapva ez a film. Viszont 1x érdemes megnézni
  • Montanosz
    #3
    kb 5 évesek színvonala
    még véletlenül se volt semmi vicces benne, probálkozás volt,de az édeskevés
    ultragagyi és szokás szerint nem merte a cikkíró a nevét adni, kb ez mutatja is a film színvonalát is hogy bértolnok trollokkal kell ajánlani
  • Sydra
    #2
    A "Nem láttam" miért nem jó?
  • TokraFan
    #1
    Olyan lehetőség miért nincs a listában, hogy "Nem érdekel!"??