380
Star Wars Jedi: Fallen Order
  • lonvard
    #281
    Teljesen jó arca van, tetszik az a kamaszos ijedtség, ami mindig ott figyel, ha szorul a hurok. :)

    Amit én moddolnék, az a Henry arca a Kingdom Come-ból. :)
  • jarlaxxe
    #282
    Végére értem én is 22 óra alatt. Jedi knight óta a legjobb sw játék ez nem vitás.
    A nagybetüs sw hangulat meg a sekiros harcrendszer csillagos ötös nálam.
    Érdekes modon az ugrálást is megszoktam a végére.
    Ami viszont teljesen felesleges volt azok a kozmetikai tárgyak semmi pluszt nem adtak a játékhoz.
    Remélem lesz folytatás mert a steam meg mindenféle user score szerint volna rá igény, hogy ezen a vonalon menjenek tovább.
  • wedge31
    #283
    EA játék ha anyagilag sikeres lesz biztos a folytatás.
  • cylonflatus
    #284
    Szerintem belefutottam egy bugba. A Dathomir katakombáiban mélyen lent van egy csúszdás rész, hiányzik egy szakasz amit csúszás közben kell átugrani, na ez nem jön össze össze. A duble jump ott valamiért nem működik, de nem is kell neki, kikerestem a szóban forgó részt egy végigjátszás videóban és simán átviszi double jump nélkül. Az látszik a videón, mintha egy menetirány szerinti légmozgás segítene rá neki, na nálam ez nem látszik. Itt nem arról van szó, mint pl a Zeffón, hogy aktiválni kell egy kapcsolót, a légmozgáshoz. A helyszín: van egy híd, amit force pullal kell lehúzni, vele szemben egy magasabb fal ajtónyílással, a fal tetején nyíllal felszerelt nightbro-k. Ahogy átér a hídon az ajtónyílást lezárják és föntről elkezdenek lőni, de azzal amit nem lehet visszaütni/védeni. Így amint átmentünk a hídon balra kell fordulni és egyből ott a csúszda, majd max 15-20m csúszás után a hiányzó szakasz. Mindenhonnan próbáltam már elugrani de hiába, és a double jump valamiért ott nem megy, de mint mondtam nem is lenne rá szükség. Kibaszott frusztráló, eddig ahol voltam mindent összeszedtem, a képességekből meg 3 vagy 4 hiányzik.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2019.11.26. 19:53:50
  • jarlaxxe
    #285
    Mindkét DICE-féle Battlefrontnál jobb rajtot vett a Star Wars Jedi: Fallen Order.
  • SzirmosSzisza
    #286
    Itt én is szenvedtem picit, ugorj jóval azelőtt, hogy logikus lenne és működni fog (én is vártam az utiksó pillanatig mindig de úgy nem volt jó).
  • Daermon
    #287
    Helyes, helyes. Jöhet egy single RPG és a FO2 :)
  • caps lock
    #288
    Kiváló játék és kétség kívül az év egyik nagy meglepetése. Mindössze egy apróság zavart, hogy a ládák csak kozmetikai cuccokat adnak, így nem késztetnek arra hogy mindet megkeresd. Lehetett volna valami hasznosabb is, mondjuk a kardhoz fejlesztések, mint nagyobb sebzés, elektromos és méregtámadás, vagy bónuszok a karakterhez több erő, több élet, stb. Így lett volna értelme annak hogy megépítsük a saját fénykardunkat és nemcsak esztétikai célt szolgálna. Az öltözék is mindössze egy poncho, el tudtam volna képzelni több ruhát.
  • lonvard
    #289
    Jah. A kezdő poncsónál van egyáltalán jobb? Mer szövet poncsót nem veszek fel, mer elázik, meg nem vagyok mexikói, a viharkabátos megoldások meg mind hülyébb színűek, mint a kezdőköpeny. Jó kb. 10%-át találtam meg idáig. Kellene valami jedihez méltó ruhadarab, ami nem túl csicsás. Sportos, vízálló, jó színben.
  • Nomad90Hun
    #290
    Majd a modderek megódják. Úgy mint a kopasz borostás Cal-t is megoldották.
  • MrStokes
    #291
    "jó színben"
    Mondjuk esetleg az, amit a kezdo bolygon a neves bekanal tudsz felszedni? Szep szines! :D
  • Szabi #292
    én a narancs pilóta ruhát adtam rá, de a hajó és a robot is sárga volt nálam :D
  • lonvard
    #293
    Rákerestem outfitekre, lesz 1-2 használható. Ha megtalálom. :D
  • caps lock
    #294
    A végső boss azért elég izzasztó volt, Jedi Master fokozaton 47 próbálkozásra lett csak meg. A játékot 80%-on fejeztem be, de gyűjtögetni már nem megyek vissza. A történetet csak dicsérni tudom, az átvezetőket jól rakták össze, abszolút hozták az SW érzést. Remélem lesz folytatás, még kidolgozottabb harcrendszerrel, változatosabb ellenfelekkel és személyre szabhatóbb karakterrel.
  • caps lock
    #295
    Úristen! Nem is tudtam hogy lehet több gyógyital nálunk! Láttam videóban hogy valakinek 10 volt, én az egészet csak hárommal játszottam végig..
  • Daermon
    #296
    Én néggyel :D De valahogy többett észre sem vettem, és utána nézni nem akartam.
  • wedge31
    #297
    Az szép, ebböl ötöt találtam meg de voltaképp annyi is elég volt.
  • caps lock
    #298
    Annyi pont elég. Az se jó szerintem ha túl sok van, Dark Souls 3-ban például 15 estus lehet nálunk ami azért elég nagy luxus. Nem nagy kunszt úgy győzni hogy folyton pótlod az életed, sokszor inkább meghaltam minthogy igyak, mert nekem fontos hogy tiszta legyen a harc. Mindegy hányszor megyek neki, volt olyan hogy csak 100 fölött sikerült, de sokkal jobb érzés volt mert a végére már teljesen kiismertem és úgy játszottam vele mint cica az egérrel.
  • lonvard
    #299
    Nekem kettő van. Jó nagy szopás egyébként. Kasshyk után vergődöm a csillagromboló roncsában, igazi kihívás egy bossharc után még kalandozni benne a mentés lehetősége nélkül. Mire kb. nullán vagyok életerőben, akkor keveredem egy vasrobot elé, aki aztán eljátszadozik velem és a végén csak leüt. :)
  • Nomad90Hun
    #300
    A combat droidok ellen (ami ha jól gondolom a földhöz vágós) nekem az jött be, hogy oldalazva körbe-körbe ugráltam előlük amikor az unblockable "kergetőzős" move-jukat csinálták.

    Másik, ha van rakétás ellenfél nyugodtan várd meg amig lő, gyors force slow az ellenre akivel éppen küzdesz, majd hátraugrás vagy oldalra ugrás, lényeg téged ne kapjon el a rakéta. Nekem ez a purge trooperek ellen spec marhára bejött.
  • lostprophet
    #301
    Tessék elmenni felkutatni a sárga ládákat, amiből bővíthető a "gyógyital", én eddig 6-ot kapartam össze.
  • Árnyvadász
    #302
    Én 7 darabot találtam meg a játék végéig. Időnként még ezt is el tudtam használni, ha olyan volt az ellenfél/ellenfelek vagy csak messze volt a meditációs pont. Sejtettem, hogy több van, hiszen a Zeffo bolygón sok láda kimaradt, de majd a 100% megcsinálása közben megtalálom őket is.
  • SzirmosSzisza
    #303
    vagy force push :)
  • lonvard
    #304
    Jól van, hagyom a fenébe ezt a bolygót, visszamegyek a Zeffora. Meg a vörös bolygó is félbe maradt, nem tudtam átugrani a párkányon.
  • Nomad90Hun
    #305
    A vörös bolygó az a Dathomir, oda majd még vissza kell menned amúgy, de ott azért nem tudtál átugrani, mert oda kell a dupla ugrás.
  • MrStokes
    #306
    Nekem eddig ugy tunik, hogy kb. mindenhova legalabb meg 1x vissza kell menni.
  • mpleco
    #307
    Sziasztok!
    Egy olyan hibával találkoztam, hogy a Kashyyyk ra visszaérkezve az űrhajó rossz oldalán nyílik ki az ajtó és nem lehet bejutni a pályára. Csak egy kis területen tudok mozogni. Tudtok ajánlani valami megoldást?
    Előre is köszi!
  • Nomad90Hun
    #308
    Rossz oldalán? Ember annak csak az egyik oldalán van ajtó, másik ki se nyílhat mert bazivastag fal van ott.
    Am tippre próbáld meg, hogy elmész a bolygóról és visszamész, hátha csak meghülyült a game.

    @MrStokes
    Igen, sőt van ahova 2x is.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2019.11.29. 11:54:07
  • lonvard
    #309
    Uh, szerelmes lettem. (többet nem árulhatok el, mer spoiler)
  • Daermon
    #310
    Emos szerelem? :D
  • mpleco
    #311
    Próbáltam. Elmentem egy másik bolygóra és megcsináltam egy bonusz feladatot. Aztán vissza és ugyanaz a probléma. Megnéztem a youtube-os végigjátszást. Ott az űrhajóból a másik oldalra jutott ki. Mintha nálam maga az űrhajó állna fordítva. (igazad van csak egyik oldalán lehet kiszállni) Így nem tudom folytatni a játékot :-(
  • lonvard
    #312
    Brazil szépség, ahogy nézem. De mit keresnek a Star Warsban brazilok?
  • MrStokes
    #313
    En meg videok alapjan indiainak gondoltam :D
  • lonvard
    #314
    Joh, ne kerülgessük a forró kását. Cigány. :D

    Egyébként most merült fel először bennem a kérdés. A film sztorijában oké, hogy nincsenek jedik. De mért nincsenek sithek? Tehát most a császár meg Vader nem törekedtek a sötét rend kiépítésére?
  • SzirmosSzisza
    #315
    Régen folyamatosan belharcok voltak szóval Darth Bane meghozta a szabályt, hogy mindig csak 2 Sith lehet, a mester és tanítvány (bár így meg a mester fél mindig, hogy a tanítvány mikor taszítja le...), azóta ez nagyjából így is van (Dooku-t cserélte Anakin, Vadert cserélte volna Luke, illetve 1-2 helyen rezgett a léc, pl Dookunak ott volt Ventress, bár Ő nem feltétlen volt tanítvány vagy Maul is próbálkozott de Őt (és a tanítványát) Palpi eléggé elpicsázta).
  • lonvard
    #316
    Tehát akkor ennyi erővel lehetne több sith is. Ez egy hülyeség, Darth Bane mafla volt, ezt most már ki kell mondani. Jediből lehetne 5000, sithből meg mindig csak kettő. Ráadásul nem tudom hogyan oldják meg az utódlást. Ki kell várni, amíg az idősebb megpusztul. Pl. ha a sith Yoda fajtájú, akkor a tanítvány sose lesz mester. :D
  • SzirmosSzisza
    #317
    Az alapján, hogy Palpi kiírtotta majdnem az összes Jedit, az Új Köztársaságon meg így is felülkerekedett az Első Rend aminek a magvait Ő hintette el annyira nem járt rosszul, nem feltétlen kell sok embernek lenni, a klón háború alatt is ott volt a rengeteg Jedi a klónok élén aztán mégse nagyon tudták megnyerni.
  • lonvard
    #318
    Igen, de érezzük, hogy az összes jedi kiirtása picit sántít, mer ha valakiket nem lehet egyszerű kiirtani, akkor azok a jedik. Rohamosztagosokkal legyilkolják őket. Újra kell írni a történelmet, mer kicsit megszaladt a ceruza. Szarabb mint a Trónok harca utolsó évada! :D
  • lonvard
    #319
    Hát gyerekek, kurvajó ez a játék. Jedi Academy-s idők jutnak eszembe. Nehezen indul, 30 perc után majdnem abbahagytam. Az értékei később jönnek elő, mikor kezdenek kifejlődni a képességek, és egyszer csak beindul az egész. Plusz meg kell tanulni vívni. Én a karddal védekezést sokáig alig használtam, elugráltam minden elől, de ez itt nem jó, mert abból a kardos ellenséget nem lehet megütni. Karddal kell védeni mindent, ami nem vörös támadás, és vagy lefárasztja magát az ellen, és üthetővé válik, vagy egy pillanatnyi támadási szünetnél lehet ellentámadni, és abból sebezni. Amíg ezt nem érti meg valaki, addig szerintem nyögvenyelős lesz neki az egész, a harcokon csak túl akar majd esni, miközben lehet ezt élvezettel is csinálni. Most már alig várom, hogy valami kardos-robotos bagázs az orrom elé kerüljön.
  • Dzsí Pí
    #320
    Sziasztok, van vmi mod vagy lehetőség arra, hogy jobban átszabhassam az irányítást? bal kezesként igen zavaró, hogy nem használhatom a nyilakat...