7
  • ostoros
    #7
    Azért messze nem a tiéd a legretardáltabb komment, ne csüggedj!

    Mellesleg én is retardált vagyok, mert én is nézek ilyeneket. :D
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2019.04.06. 18:45:39
  • scagnetti
    #6
    Akkor ez meg a legretardáltabb komment volt. Köszönjük szépen, mehetsz tovább!
  • ostoros
    #5
    Pedig tényleg csak a retardáltak nézik. :)
  • scagnetti
    #4
    Anyuci és apuci kiadta parancsba, hogy kötelező megnézned?
    Nem értem a felháborodást.
  • Ender Wiggin #3
    trolletetésből jeles :-D
  • zetortraktor
    #2
    lépjünk túl azon, hogy a zombis műfaj pont a mélysége miatt volt kedvelt anno, csak ugye pont azok láttak benne puszta hentelést, akik agyatlanságágát kritizálta, de mánia?

    nem nézel be valamit? még 70 zombis film? hol az az egy? itt van egy műfaj, ami elég népszerű lehetne, amiből régen készültek filmek, de ma... Tavaly volt kábé egy zombis film a mozikban (hozzánk el sem jutott, persze), az is musical volt. Idén elvileg nyáron is lesz egy, de az meg Jim Jarmusch-tól, ami elég WTF. Ugyanígy, zombissorozat sem nagyon készül új. Most végre megint csinálnak egyet és összeomlasz? copfos vagy?
  • Bulics
    #1
    Nekem is van egy tök eredeti sorozatötletem ajánlom a producerek figyelmébe. "Jönnek a zombik. Nem tudtok ti semmit az életről mert nem láttatok még zombit. És nem emlékeztek a zombi előtti időkre. Én igen mert én nagyon mély üzenetet hordozok. Szeretem a lányomat. De jöttek a zombik. és én megkeresem a lányom hiába jönnek a zombik. Ne állj az utamba!" Van értelme? Nincs. De kit érdekel? Csináljatok még hetven zombis filmet! Mindet megnézem. Mer a zombik az kúrva mély! Komolyan micsoda hülyeség ez az egész zombi mánia?