8
  • wraithLord
    #8
    Igaz, csak nem akartam ennyire drámai lenni. :D
  • end3
    #7
    "a Google pedig a reklámokból él meg... De én nem. :D" --- helyesen: én attól pusztulok...
  • end3
    #6
    Lehet hogy kulcsszó "syzkaller"? - Ó..., csak kizárólag a sebezhetőségek kernelszintű keresésére... - (De azt lassan minden fejlesztett oprendszerre kiterjeszve.)
    Utoljára szerkesztette: end3, 2019.03.25. 09:51:37
  • hypno
    #5
    Ez ott marhaság, hogy attól, hogy ma mondjuk a chrome böngésző és motor a legjobb és leggyorsabb, ez nem volt mindíg így és nem is lesz így örökké.
  • leeloodallas
    #4
    Vicces.
    A gugli már azt is tudja, kinek milyen volt a reggeli széklete. Erre jönnek ezzel a piackutatás maszlaggal...
    Utoljára szerkesztette: leeloodallas, 2019.03.25. 06:55:22
  • zola2000
    #3
    Androidon a legjobb reklám blokkoló a noroot firewall: a telefon vpnt hoz létre, saját magába kapcsolódik, aztán apponként lehet tiltani a netet, így az ingyenes játékok-emulátorok videólejátszó reklámmentes vagy nem tud kémkedni.
    Az androidra külön van brave/adblock böngésző, ami blokkol, youtubera: youtube vanced és tubemate (ezek nincsenek Google playen, apkból telepítettem)

    Gmail helyett protonmail, google kereső helyett duckduckgo, aztán ennyit a Googleről.
  • kvp
    #2
    Nos egy tartalomblokkolot fel lehet rakni poxy-kent is. Igy egy komplett http/https protokoll szintu tuzfalat fel lehet pakolni. (a facebook nemreg letiltott forgalom figyelo szoftvere is igy mukodott, kvazi man in the middle tamadast nyomva) A chrome egyebkent elerheto komponenskent is, tehat sok android-os alternativ bongeszo valojaban chromium motort futtat, csak sajat menurendszerrel es extra feature-okkel.
  • wraithLord
    #1
    Azért nem használok Androidon Chrome-ot, mert nem lehet rá extensionöket rakni. Ami mondjuk érthető, mert az első extension, amit az ember felrak, az egy tartalomblokkoló, ami a reklámokat is blokkolja, a Google pedig a reklámokból él meg... De én nem. :D