12
  • Sydra
    #12
    Pocahontas menjen vissza bölényeket kergetni a sztyeppére!
  • Zoliz
    #11
    A "demokrata"-nak fontos, hogy soha ne összpontosuljon sok hatalom 1 ember kezében.
    Kivéve őt magát.

    Az "Oszd meg és uralkodj" egy ősi axióma.
    Mindig is pár ember kezében lesz a hatalom és nem a vezető nélküli népben, a birka manipulálható csőcsölékben.
  • lostprophet
    #10
    Következő hír:

    Feldarabol­tatnák a demokrata szenátort az IT-óriások
  • dyra
    #9
    Ha arról beszélsz amiről gondolom, hogy beszélsz az nagyon durva! De én úgy olvastam, hogy az 2021-ben lesz! :D
  • ostoros
    #8
    A jogbiztonságot inkább az veszélyezteti, hogy a lobbiérdek elintézi akármit akar.
    Ha a magántulajdon belepofázik az állam működésébe, az az igazi veszély a jogbiztonságra.
  • lammaer
    #7
    Javítsatok ki ha tévedek, de úgy tudom hogy az ilyen felvásárlásokat az usában is államilag jóvá kell hagyatni (talán a Federal Trade Comission a felelős az ilyesmiért).

    Ők már rábólintottak, innentől kezdve elég csúnyán néz ki ha elkezdenek darabolgatni.
    Az nem tesz jót a jogbiztonságnak ha csak úgy lehet babrálni a magántulajdonnal...

    Szerintem.
  • Mat666
    #6
    Igazad van és szerintem tudom mire gondolsz.
  • Sir Cryalot
    #5
    Na ennyit a pcgamingről hogy a cicivillantós twitch.tv az szart ér. :DDD
  • HyBrIDNyLA
    #4
    Ha esetleg egy Nouriel Roubini mondana ilyet, akkor felkapnám a fejem. Egyébként 2020-ban más miatt fog emberek feje fájni, nem az tech óriások miatt. (Bár ne így legyen!) Aki picit olvas gazdasági médiumokat, tudja miről beszélek...
  • kvp
    #3
    "Ha ilyen a felhozatal a demokratáknál, akkor úgy látom marad Trump."

    Rosszabb. Van egy nagyon eselyes fiatal no is, aki hithu kommunista. Hozza kepest a cikkben szereplo politikus meg mersekelt.

    A nemzetkozi cegeket egyebkent nem nagyon lehet feldarabolni, egyszeruen kiszervezik magukat. A Google peldaul mar reg szetdarabolta magat az Alphabet gyujtonev ala (lasd: betuleves). Szoval jogilag meg csak nem is tudnanak rajta fogast talalni. (a Facebook-on igen, uzeletileg kevesbe dorzsoltek)
  • ostoros
    #2
    Ebben a témában igaza van. Nem lesz elnök, mert a valódi hatalom ellenében nem lehet politizálni.
  • M2 #1
    Ha ilyen a felhozatal a demokratáknál, akkor úgy látom marad Trump.