13
  • Tetsuo
    #13
    Kína csak a látszatra ad, simán kereskednek és dolgoztatnak velük. Dél-Korea is nyitott a szorosabb együttműködésre, több (jelenleg működő) ipari parkja is van ÉK-ban.
    Ámerika az, aki ellenez mindenfajta közeledést.
  • ostoros
    #12
    Én is rosszabbra számítottam... Annyi álhír jön onnan, hogy ember legyen a talpán aki eiigazodik...
  • ostoros
    #11
    Hát arra kíváncsi leszek. Ha bekövetkezik, akkor félig-meddig megtörik a észak korea elleni embargó, vagyis értelmét veszti a keménykedés északi részről. Mondjuk déli és amcsi részről meg csak annál jobban fognak acsarkodni...
  • zola2000
    #10
    "egy olyan ország miatt, amihez semmi közünk, és SOHA nem is lesz"

    Hacsak nem annyi, mivel drágul a kínai munkaerő, sok cucc Észak Koreában fog készülni a jövőben...
  • zola2000
    #9
    "körülbelül 25 millió helyi lakosra 1,2 millió vezetékes internethozzáférés jut"

    Én valamiért azt hittem rosszabb ez a szám, nemrég még nem is létezett ott internet ha jól tudom...
  • ostoros
    #8
    Szerintem mindent elmond az, hogy te itt, magyarként 20 ezer kilométerrel arrébbról rettegsz, mert rettegtetnek a sok kamu hírrel, egy olyan ország miatt, amihez semmi közünk, és SOHA nem is lesz!
    Mert a fickó egy őrült, aki kutyákkal tépette szét az egyik emberét, aztán három hónappal később előkerül él és virul, hogy akkor ja mégsem. Hetente hír az a kefehajú buzi, mert az USA a kefehajú buzival igazolja a világcsendőrségét, meg hogy lehallgat mindenkit.
    Az USA Soros Györgye Kim Jong Un.
  • Macropus Rufus
    #7
    az meg van, hogy ez alapján egyik ország sem ítélkezhet a másik felet?
    Mert mindenkinek van vaj a füle mögött, nekünk magyaroknak is.
    Tehát mindenki kussoljon amikor arról van szó, hogy ÉK atomot akar lövöldözni. Vagy amikor folyékony VX-el iktatnak ki embereket, potenciális veszélynek kitéve a megtámadott környezetét. Mert hát mindenkinek vannak elítélendő dolgai, tehát kövessük a keresztény faszságot: Ne ítélj, hogy ne ítéltess...
    Ezt úgy hívják: anarchia. Mindenki azt csinál amit akar és senki ne ugasson be a másiknak.
  • Tetsuo
    #6
    Szerintem ÉK-t csak annak van joga elítélni, aki nem teszi ugyanezt, tehát az USÁ-nak, Izraelnek, Kínának, Oroszországnak például egyáltalán nincs erkölcsi alapja ehhez, ahogyan a nukleáris fejlesztéseket sem ítélhetnék el.
    Persze tudjuk, demokrácia-exportőri és világ-csendőri jogokat vindikáló nyugati hatalmak mégis megteszik és embargóznak, amit csak érnek.
  • Macropus Rufus
    #5
    sztem vannak akkora mumusok mint látszanak. Na jó, lehet csak 5x, de már az is bőven sok.
  • ostoros
    #4
    Én talán nem ezt írtam? Ettől még 10-szer akkora mumusoknak tűnnek fel, mint valójában.
  • Macropus Rufus
    #3
    azért nem kell őket sajnálni. Tesznek azért, hogy szeressék őket.
  • ostoros
    #2
    A valóság meg az, hogy ők a tökéletes bűnbak. Ha egy ország valamit el akar követni egy "szövetségese" ellen, vagy információt akar lopni, akkor kihez megy? Északhoz. Nekik mindegy, mit gondol róluk a világ, rontani már nem lehet a reputáción. És persze simán rájuk lehet fogni minden mást is.
  • sárkánylovag
    #1
    Na itt nem lesz sok komment mert azok is célpontjai lesznek a támadásoknak én is csak honeyspot vagyok ;)
    Milyen kemény lehet már egyenruhába hekkelni...
    De hogy ha belegondolok azoknak az embereknek mennyivel jobb a sorsa ....az iskolai és társadalmi helyzete akik a gépek előtt ülnek mint az átlag tömeg
    gyorsan rájössz hogy az elit részei.