12
  • Zoliz
    #12
    A gond az hogy az emberek többsége megvehető és nem elvekért hanem kizárólag pénzért küzd és az azon megvehető élményekért.
    Aki képes azt mondani elég az még ember maradt és nem egy hedonista világfelzabáló.
  • Zoliz
    #11
    A NŐK menstrációs ciklusfigyelőjével meg lehet határozni mikor kivánják jobban a du.. szeretkezést és akié az adat nagyobb eséllyel indul a lyukért.
  • end3
    #10
    Látom, már kezded irigyelni a csajokat. (Ők ilyen módon is büszkék lehetnek női mivoltukra. Ez egyfajta "coming out".)
  • lammaer
    #9
    Tisztában vagyok a ciklusszámlálással, de hogy erre még App is van és ezt az interneten kell vezetni...:D
  • ostoros
    #8
    Nem a pénz a lényeg, hanem a hatalom. A hatalom, hogy több százmillió ember gondolatait befolyásolhatják.
  • kvp
    #7
    "Komolyan van ilyen szoftver és komolyan emberek használják ezt?"

    A ciklusszamlalas ket celbol hasznos. Kismertekben ha nem akar valaki teherbe esni es nagymertekben ha akar. Naptar modszernek is hivtak regen. A korabbi adatokbol szamolhato a kovetkezo, persze egyszerubb ha van ra egy app...

    Akinek van esze az egyreszt nem szorul a szoftverre, masreszt nem bizik meg ilyen netrol leesett dolgokban.
  • TokraFan
    #6
    Dehogy, csak egy elvi lehetőségként vetettem fel, mivel a korábbi, egyéb próbálkozások nem vezettek eredményre. Lehet, hogy az sem vezetne, de talán...Más kérdés természetesen a gyakorlati megvalósíthatóság, aminek realitása az általad elmondottak alapján is kevéssé valószínű...
  • lammaer
    #5
    Te most komolyan, olyan emberektől várod hogy pert indítsanak akik önként és dalolva adják ki az adataikat bármilyen appstoreből letöltött szoftvernek?
  • lammaer
    #4
    "Utóbbi segítségével a nők rögzíthetik a menstruációs ciklusaikat. "

    Komolyan van ilyen szoftver és komolyan emberek használják ezt?

    Na megyek én is keresek egy merevedésregisztrációs programot, hogy napjában hányszor....
  • TokraFan
    #3
    Sajnos igazat kell adjak! Túl sok pénz mozog ott már ahhoz, hogy érdemi lépeseket lehessen tenni ellenük. Esetleg a GDPR alapú többtízezres (mangánszemélyektől) pernek lenne foganatja, de ez sem egyértelmű.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.03.03. 22:29:11
  • Kissssss0 #2
    ideje lenne de nem fog eltűnni, amekkora botrányokat átélt a faszbuk a cambridge analytica botrány után és cukiberg kongresszusi canossa járása után is... én kötve hiszem hogy valaha is megfog szűnni.
  • TokraFan
    #1
    Épp ideje már lenne ezt a taknyot eltakarítani a kis csapatával együtt!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.03.03. 20:25:25