198
The Next Evolution of Battle Royale
  • Jim Morrison
    #78
    nem az uj karakter volt? :c
  • Flamer
    #77
    en mar talalkoztam ilyennel. szerintem ez nem ujdonsag. tegnapi linkelt cikkben is irtak, hogy a speedhack ellen mar van anti, de hat..
  • Flamer
    #76
    nos.. nem jatszom sokat, viszont lvl15 vagyok, igy 1 het utan.
    a char bonuszok sokat nyomnak amugy. illetve ha odafigyelsz akkor napi 4500 is bekuszik siman pluszba.
    (1st kill of day -t a battlepass bonuszba is adja, de karakterenkent.)
    szoval erdemes minden charral nyomni 1-1 gamet (1 kill min) mindennap, ugy tobb bonusz jon. :)
  • Pongyi
    #75
    Új csít van a játékban? Ha a normál futás kb 20km/h, akkor ez kb 150-nel cikázott el ahogy meglőttem.. és ez nem lagg volt, végig láttam a karaktert ahogy elfut, csak kb 10* gyorsabban. Ha ez csít volt...Kifogják nyírni ezt a játékot a kibaszott fasszopó csíterek.
  • mucsácsó
    #74
    az igaz, de level 100-nál jön össze, és nem tudom ahhoz mennyit kell tolni :DD lehet még a 3 hónap se elég rá... :D
  • Flamer
    #73
    amugy utobbi idoben kevesebbet lattam. marmint cheatert. :)

    season pass-t megvettetek? azt olvastma ,hogy ha sokat jatszol vele akkor megeri. 10euro, ha sokat nyomod mesz szintet es kapsz apex coint, amibol kijon majd a kovetkezo pass.
    10euro meg egy game-ert amibe toksok orat raksz nem sok. :)
  • yossarianHUN
    #72
    Tesznek.

    De a csalók általában gyorsabban termelődnek, mint ahogy irtják őket, főleg egy free to play játékban, ahol a permaban se akkora visszatartó erő.
  • Jim Morrison
    #71
    Van egy rossz hírem. Még nincs olyan játék, ahol nincsenek cheaterek -> nincs tökéletes anti cheat. Meg az is lehet, hogy még csak adatokat gyűjtenek/hullámokban bannolnak. Türelem, mást úgyse tudsz tenni.
  • Pongyi
    #70
    Hali. Amúgy terveznek valamit tenni a kibaszott csalók ellen? Vagy levan szarva része a játéknak?
  • Flamer
    #69
    tegnap kijott ugye a season1 (battle pass, etc..), es en tegnap lattam megjelenni ingame report funkciot.
    ha valaki megol, mutatja ugye ki volt az es a jobb felso sarokban ott van hogy hold R (?) to report.
    nem nyomtam le, mert epp nem az volt, szoval nem tudom hogy muxik (kivalaszhato hogy miert, vagy csak bekuldi es majd valaki atnezi..); netan atnezik -e, de csgo -bol vehetnenek at vmit. :)

  • Morinad
    #68
    Lehet, hogy kellene valami analizís a szerver oldalon. A 100 méterről fejlövések sorozatban gyanút kellene keltsenek. Az sem sokat segít, hogy csak webről lehet cheatert bejelenteni. Én max. 1-2 meccset tudok játszani, aztán elmegy a kedvem tőle a körülmények miatt.
  • undY1ng #67
    Tegnap este ugyanez. Kilép az egyik vagy mindkettő, netán ilyen rossz lenne az MM rendszere a játéknak? Bár ugye az újracsatlakozási lehetőség az nem nagyon működik.
  • Flamer
    #66
    mi is varunk a duora. :o es igen, feletebb sok az idiota. :\
    ami meg feltunt: utobbi idoben a cheater is tobb.. :|
  • undY1ng #65
    Rémesen rossz random csapattársak vannak. Vagy kilép vagy pampog, hogy a legendáját választottad. Nagyon jó lenne már az a solo/duo.
  • Maala
    #64
    Érzésre egyébként távolra nekem is könnyebb valamiért az R-99-et célra tartani, de közelre az a 24 vs 18 dmg fejre perdöntő. :-D
  • Flamer
    #63
    igen, ha folyamatosan tudsz fejre loni. :)
    es irtam ,hogy kiegekkel. r99 -be 30 toltenyt fel tudsz nyalni 1 tarba, r301-be 28? (tudom tudom, 2 tolteny semmi.., de akkor is, nekem az r99 a kenyelmesebb. :))

    peacekeaper szinten ott van. true (y)
  • Maala
    #62
    Shotgun elég OP, mivel nincs damage falloff, és 8 tárnyi lőszer elfér egy inventory slotban... Peacekeeper, még mindig. :-)

    Egyébként lehet, hogy az R-99 gyorsabban tárazza ki ugyanazt a 18 lőszert, de az R-301 dupla sebzést ad fejre, míg az R-99 csak 1,5x-est. Így az R-301-el valamivel gyorsabban le lehet nullázni egy embert.
  • Maala
    #61
    Most megnéztem, tényleg nincs ott. Mondjuk nekem utoljára az indítás hetében volt gondom szerverrel, de a 30 perces queue akkor se normális. Ha 1-2 percig nem lép be, akkor lépjetek ki, és indítsátok el újra, mert valami baj lesz ott.

    Néha van, hogy valaki deszinkronizálódott, aztán be se tudunk hozzá lépni, meg ő se hozzánk, de újraindítás meg szokta oldani.
  • Flamer
    #60
    haha. igen. de emlekszem elso par meccsnel haver kerdezte aki nem tf2-zott hogy shotgun.. mondom mozambik nagyon kiraly :D erre.. 3 shoot only es.. hat hagyjuk.
    par hettel kesobb valamikor amikor kihalt valaki rogton es meglatta hogy mozambik van a kezembe kilepett.. (ne beszeljunk arrol hogy gyoker mert ugy kilep)..
    hemlockot kinem allhatom. :\ sniperekkel meg nem tudtam banni tf -be se :\ amugy.. a longbow nagyon lassu, hiaba ha tudnek loni, akkor is nagyon lassu. inkabb triple take -t vinnek.

    ja. ami amugy meglepett, hogy a mastiff mekkorat sebez. emlekszem mikor eloszor talaltam package -ba.. 1-2 shoot es lentvan az enemy, brutalis.
  • mucsácsó
    #59
    Mozambique kb. csak a mémek miatt nem lett kiszedve, használhatatlan teljesen az a fegyver - és ahogy te is írtad, sokkal jobban jársz ha puszta kézzel rohansz/ugrálsz az ellenségnek :D
    R-es fegyverek jók, de szerinte Spitfire meg Devotion a legjobb - többi elég kuka sajnos.
    Még talán Flatline, vagy ha tudsz bursttel lőni, akkor Hemlock is jó lehet :)

    Sniperből szvsz amúgy nagyjából mindegyik jónak mondható - ha tudsz velük lőni, akkor lehet pusztítani :)
  • Flamer
    #58
    mit irtak, mikor lesz uj content meg fix?
    caustic eleg egy fos. szinte semmit nem sebez a gaz, jo playereket nem tart tavol csak azt aki nem tudja hogyan kezelje. :\

    amugy nekem bejon a game.
    fegyverek kozul mit hasznaltok?
    tapasztalatok alapjan az r99 ami kiegekkel nagyon jo (az r301-re nagyobb scope megy, de nem olyan gyors..).
    illetve amit meg jonak talaltam az a spitfire.
    sokan nyomjak a wingmant, de szerintem nehez vele celozni, daralni meg abszolut max nagyon kozelbe..
    mozambik? :D tf2 -be szerettem de itt nagyon szar. konkretan kezzel ugyanannyi dmg-t lehet kitolni mint azzal. konkretan megszolnak ha felveszel egyet.. :D
  • Morinad
    #57
    Én PC-n játszom. Nem találok ilyet, ahol szervert lehetne választani. A nyitóképernyőn egy Exit, egy Accessibility options mg egy Continue gomb van. Az Optionsban csak a csettel meg voice-szal kapcsolatos beállítások vannak. Ha kattintok, bejön a játék, ahol már látod az utolsó karaktert, amit játszottál, de ott sincs szerverbeállítás (vagy nem találok).
  • Maala
    #56
    Amikor elindítjátok a játékot, és kidobja a kezdőképernyőt, meg írja, hogy "kattints a továbblépéshez", alul lehet szervert választani. Válasszátok ki mindhárman ugyanazt az alacsony pinges szervert, és mennie kell.

    Lehet, valaki alatt meghalt a szerver.
  • Morinad
    #55
    Köszi. Mi próbáltuk hárman, de 30 perc után feladtuk. (mármint a várakozást)
  • Rocco27
    #54
    Mikor 3-an voltunk lobbyban, nem emlékszem arra, hogy sokat vagy túl sokat kellett volna várni.
  • Morinad
    #53
    Nektek mennyi idő mire találtok meccset 3 fős csapattal?
  • Rocco27
    #52
    Ma estére is kellhet harmadik. Aki csatlakozna, az ne habozzon ránkírni. A TS3-at preferáljuk, van hozzá saját szerver.
  • Laza
    #51
    Senki sem tolja? Ketten vagyunk :)
  • Evoluti0N
    #50
    Hmm... Ez történt ma velünk.



  • Jim Morrison
    #49
    na majd megnézem azt én eldöntöm! :C
  • nordan
    #48
    10k subja lett az Apex verseny után.....az egy laza 250000 USD így hirtelen a semmiből

    az APEX előtt 100-an nézték,de ez a gyerek ez valami őstehetségtalentum....Shroud a kanyarban nincs pedig ő is egy félitsen! de ez a DIZZY ez nem emberi
  • undY1ng #47
    Én valamiért "elítélem" az ennyire nagyon tudó játékosokat... még shroud is el mehet a... inhuman.
  • Inquisitor
    #46
    Néztem élőben Dizzy-t amikor elérte a 8600+ killt. 16.5 órás stream végén közölte, hogy kezd lankadni a figyelme (fókusz) ezért most megy. Olyan reflexei vannak, ami nem emberi. Mikor ellőnek a füle mellett egy sniper puskával erre megperdűl és sima pisztollyal 500 méterről pofán lövi az ellent. A másik meg ahogy kerülgeti a golyót mint Neo. Közben egy beesett első napos játékosnak magyarázza mit hova állítson a menüben, közben három oldalról lövik. Van vagy 310-320.000 követője. Meg úgy láttam elég sok reklám logó is beúszott ezek miatt nála.
  • undY1ng #45
    Másnál is csak tölt a főmenü?
  • Magie
    #44
    Ha csapattársakat keresel nézz be hozzánk: https://discord.gg/NbtYjJ8
    700+ tag / Átlag 100+ online
    PC/Origin, Playstation, XBOX
    Stream megosztás, nyereményjáték, stb.
  • Jim Morrison
    #43
    if_you_typetwitch_prime_linked_1_in_your_launch
  • Morinad
    #42
    Nem. Az segít?
  • Jim Morrison
    #41
    próbáltátok néha újraindítani a keresést? mondjuk 20mp után?
  • Morinad
    #40
    Valaki tudja mennyi idő a queue 3 fős csapatnál? Nekünk 20 perc alatt nem sikerült játékba kerülnünk.
  • Jim Morrison
    #39
    https://twitter.com/sprEEEzyOW/status/1097181801087463424
    sprEEEzy magyarokkal indul apex twitch rivalson