11
  • zetortraktor
    #11
    Malek azért jó, nem? Más kérdés, hogy a Bohémet sok az elmúlt 10 év legrosszabb Oscar-jelöltjének emlegetik. Nagy közönségsiker meg minden, de...

    De miért lenne veled baj? Akkor lenne, ha egyetértenél minden jelöléssel, a Csillag születiket sem azok fogják elismerni, akik itt fórumoznak. Nyilván sokaknak nagyon bejön, hiszen mégiscsak egy klasszikus sokadik feldolgozás, és tök véletlenül a Barbra Streisandos 70-es, meg a Judy Garlandos 50-es évekbeli változatot is jelölték egy csomó Oscarra. (Sőt, LOL, ahogy nézem, a 30-as évekbeli is kapott egy rakás jelölést tudta a franc, hogy ekkora kedvenc.)
  • zetortraktor
    #10
    Az meglepő, hogy megkapta második Oscar-jelölését? Willem Dafoe is megkapta a negyedik jelölését. Mindkettejüket láthattad nem Oscar-kaliber filmekben. De McCarthy már volt korábban is Golden Globe meg BAFTA, meg tudom is én milyen jelölt. Nyolcszor jelölték Emmy-díjra. Nyilván nem láttam még a filmet, nem tudom, hogy mennyire volt jó benne, de ha valaki nem az első jelölését kapja, mint Richard E. Grant vagy Sam Elliott, akkor nem hiszem, hogy annyira meglepetés lenne.
  • KoLaMan
    #9
    Valaki segítsen már, volna egy kérdésem:
    (Más fórumon is érdeklődtem már, ha valaki rám ismer, bocs, és ugorjon).
    Előszóban: kifejezetten kedvelem Rami Malek-et, Freddie Mercury-t, Gagát, Coopert; szeretem a zenei betétes filmeket; és mégis...
    A Bohém rapszódia pár hete letöltve, nézhetném, és valahogy kihagyom mindig, és mást nézek.
    A Csillag születik-et rögvest elkezdtem nézni, és... kb. a felénél abbahagytam (noha szerintem mindkét főszereplő remek benne).
    Hangsúlyozom, nem gúnyolódás ez, nem is szarkazmus, komoly.
    Mi a baj velem?
    Amúgy a legjobb film jelöltjei közül nálam a Kedvenc a kedvenc (vagy mondhatnám az egyedüli).
  • KoLaMan
    #7
    Az elmúlt évek Oscar-nyertesei után azt hittem, már nem tudnak meglepni, de tévedtem:
    Melissa McCarthy Oscar-jelölt lett...
    (Igaz, ebben a filmjében még nem láttam - és vélhetően nem is fogom -, de aligha hiszem, hogy pár kilótól megszabadulva a színészi kvalitásai javultak volna.)
  • Sydra
    #3
    So progressive!
  • Sequoyah
    #2
    Hat eleg szar ev volt, ha a Fekete Parduc az eselyesek kozott van:D Na nem azert mert rossz lenne, jo film az, de ugyanugy jo film a Marvel filmek kb fele...
    Szoval ezzel a logikaval minden evben egy szuperhos film nyerne...

    De igazabol en sem tudom hogy mi az ami egyertelmuen a legjobb film lett volna helyette...
  • ostoros
    #1
    Na, készítem a popcornt, mert ebből fotel harc lesz. :)