58
Ring of Elysium
  • Terawatt
    #18
    Az szép. Gg.
  • Dency
    #17
    Squadba társaim kihaltak mellőlem még az elején, 16 killel sikerült kihoznom első helyre :D

  • bajgunar
    #16
    Néha-néha esténként ~9 után én is be tudok szállni pár körre.
    Pr3d4tor_HUN (vagy Pr3d4tor-HUN) a nevem, most nem tudom. Vegyetek fel. Azt jövök ha tudok. Csatlakozok ha lehet.
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2019.01.28. 12:37:29
  • Terawatt
    #15
    Felvettelek - Mára megvoltunk négyen
  • Dency
    #14
    Ja, csak kár hogy automatizált, nem tudod irányítani.
  • dregnarr1 #13
    Én csak nagy ritkán, este fél 9-től tudnék egy-egy órára játszani, de szívesen mennék szervezettebben.

    Renthicya a nevem a játékban.

    **
    A minap találtam egy ilyen egyszemélyes gömbfülkés hajót, gyanútlanul beleültem, erre egy mélytengeri utazásra vitt magától, ijesztő volt fejhallgatóval, ahogy a sötétből előjöttek a tengeri óriáslények. Nem számítottam ilyesmire :)
    Utoljára szerkesztette: dregnarr1, 2019.01.27. 12:35:24
  • Terawatt
    #12
    Lenne rá érdeklődő, hogy 4es squadba játszunk? Ketten már biztos lennénk. Discorddal.
  • TomStorm
    #11
    Szerintetek szerver wipe lesz megjelenés elött?
  • dregnarr1 #10
    @Dency: Írják, hogy az alsóbb szinteken idővel azért elő fog fordulni, míg később, ahogy sűrűbb lesz a játékosok szintje, majd eltűnnek.
    Én egyébként lvl 16-on, Tier12-ben nem találkoztam ezidáig eggyel sem.

    5 nap alatt, napi kb 1 óra játékkal végre először sikerült bejutni a helikopterbe, kezdek belejönni, átérezni a szükséges taktikát. Thumb Bay a kedvenc helyem.


    Utoljára szerkesztette: dregnarr1, 2019.01.26. 21:31:01
  • Dency
    #9
    Botokról mit tudni? Solo FPP-ben kb mennyi bot van?
  • Bogdogege
    #8
  • Finkoo
    #7
    viszont nagyon szép és változatos az új map... az előzőt a szezonalitása miatt szerettem, ezt meg a változatos helyei miatt... igazad van a glider itt tök értelmetlen, de a játékos visszajelzések alapján ki fogják egyenlíteni a 3 cuccot... valszeg a bmx-et lassítani fogják, a grappling meg túl nagy taktikai előnyt ad a harcnál a többivel szemben...
  • dregnarr1 #6
    Nekem is igazából ennyi a negatívum. A glider értelmetlen, a grappling meg csak ritkán használható, párharcban meg túl op.
  • Dency
    #5
    Toltam párat, egész pofás lett a map. BMX szerintem op 50km/h-val nincs is szükség járműre. A zóna időket kicsit hosszúnak tartom , kevés fight. Jó lenne még kibővíteni 100 játékosra ezt a BR-t.
  • Dency
    #4
    Kijött a map. Töltsétek és játszatok.
  • Bogdogege
    #3
  • Mate122
    #2
  • Mate122
    #1
    A Ring of Elysium egy ingyenes battle royal játék amelyben a játékosok nem csak egymással de az időjárással is küzdenek hogy elérjék a mentőhelikoptert.

    Hivatalos oldal: https://www.ringofelysiumonline.com
    Steam: https://store.steampowered.com/app/755790/Ring_of_Elysium/
    Twitter: https://twitter.com/roe_tencent

    Utoljára szerkesztette: Mate122, 2019.01.13. 16:16:27