12
  • rajdi
    #12
    Én még a 6 évvel ezelőtti Képtelen kampány-on is elröhögtem magam párszor, aki már több Ferrell filmet is látott és nem köpköd a fickótól, annak kötelező darab. A Holmes-tól meg nem várok sokat, de a lexarabb filmjében is van azért egy két jó poén, csak észre kell venni ;) Diszkópatkányok forever!!
  • Aldo Moro
    #11
    Láttam egy pár filmet ettől a Ferrelltől, talán egy értékelhető volt köztük, a többinek már a címére sem emlékszem, annyira szörnyű maga az ember.
  • Dewri
    #10
    Az 1998-as Diszkópatkányok a király... :D
  • Zombee
    #9
    Nekem nem igazán tetszett, de abban se Ferrell a jó. Amiben bírtam, az a Jay és Néma Bob visszavág vadőre, meg a Suli-huligánokban Frank, a tank. De ezek mellékszerepek.
  • csicso82
    #8
    Az Other Guys az piszok nagy bár ott az egész film üt: Michael Keaton jó, és Mark Whalberg meg a repülő páva csúcs.
  • cateran
    #7
    "manapsag az egyik legjobb komikus"
    vs
    "oke Jim Carrey mellett elbujhat"

    2019-et irunk, nem 2002-t....Will Ferrell sosem volt, Jim Carrey meg mar..sehol sincs...Talan a Kick-Ass 2 volt az utolso epkezlab filmje vagy 6 eve...

    Utoljára szerkesztette: cateran, 2019.01.09. 02:21:12
  • IXEMGabeo
    #6
    izlesek es pofonok, de Will Ferrell manapsag az egyik legjobb komikus...oke Jim Carrey mellett elbujhat, de en kedvelem igy is es a Get hard c. filmje nekem tetszett a sok buzis poen ellenere is
  • Dynamic
    #5
    Ironikus, hogy mindenhol leírják, hogy az a LEGGYAKORIBB poénforrás, hogy a mai cuccokat a viktoriánus korba helyezik, erre mindenhol csak a szelfizős jelenetet említik (és hozzá a Kincsemet). Na most akkor lehet, hogy az ilyen poénból még sincs olyan kurva sok?
  • PetruZ
    #4
    Két jó filmje van: a The Other Guys és a Stranger Than Fiction. Utóbbi magasan a legjobb, nem is értem, hogy kerülhetett ilyen szerepbe (a többi, nem említett filmjéhez képest, ahol tényleg ripacs). :)
  • AnuluWork #3
    A Taplógáz nem rossz film. Sőt, jó.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.01.08. 20:08:27
  • AnuluWork #2
    "Tetszett, jó film volt
    6% (1 szavazat)"

    Vakok és süketek is írnak ide?
  • takysoft
    #1
    Will Ferrell nem jó komikus. Egy ripacs. Mindenben az. A Burgundy-ben ez még új volt.
    Ennyi. Ott is ripacs volt. Mint Sasha Baron Cohen, csak utóbbi képes nem ripacs lenni, ha akar. (Sweeny Todd, Nyomorultak, Leleményes Hugo)

    De Will Ferrell mindenben ripacs. A felforgatókönyvet nem láttam. A cikk írójára tekintettel szerintem megnézem majd. Hátha abban nem nézhetetlen :)