17
  • JonasSandor
    #14
    Csak az áfát kérdezte más nem volt.
  • zetortraktor
    #13
    (Egyébként a TV2 megint sikeresen szintet lépett azzal, hogy aktuális kormányintézkedésekről tett fel kérdéseket.)
  • zetortraktor
    #12
    Hát, akkor nagyon nem vagy képben a hazai tévés piaccal. Amivel sokan így vannak, de miért nem használod a Google-t?
  • JonasSandor
    #11
    Nagyon okos csávó lett benne. 1 kérdést cseszett el mikor tudta de már milliomos lett 11-dik kérdésnél tart.
  • Tetsuo
    #10
    Nos igen. A probléma ott kezdődik, hogy jelenleg nincs magyar televízió sem.
  • Tetsuo
    #9
    Ez abszolút igaz. Valójában az összes csatornát törölnie kellene.
  • ostoros
    #8
    Az remek, csak ne csodálkozz, hogy ugyanolyan félre informált leszel, mint aki csak ezeket nézi.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2019.01.02. 19:45:25
  • Csaba161
    #7
    Pedig én szoktam nézni az ECHO-tv-t, mert akkora ökörségeket mondanak rajta, hogy jobb, mint a Comedy Central...
  • Cyberdog
    #6
    A TV2 fejre is állhat. A csatornakiosztásból, töröltem minden TV2 csoporthoz tartozó TV csatornát, MTVA csoport összes adóját és az ECHO és HÍR Tv-t is.
  • JonasSandor
    #5
    Én is már kurvára vártam.
  • BladeW
    #4
    Magyar tévébe magyar vetélkedőt!
  • ostoros
    #3
    Az az adócsalás része. Így lehet a licencdíjjal külföldre talicskázni a bevételt az adózás előtt.
  • Tetsuo
    #2
    Az döbbenetes, hogy egy egyszerű kérdezz-felelek játékot licenszelni kell külföldről.
  • xido
    #1
    csak 8 évig és már 10 éve nem?..durván becsapós az ember időérzéke...de vártam már,hogy visszatérjen..