15
  • zola2000
    #15
    Még nem vettem meg, de eddig csak jókat olvastam róla, ez az első hogy nem...
  • t443
    #14
    Dragon Ball FighterZ?
    Ahogy 20 éve, most sem tudom felfogni hogy kinek készülnek az ilyen játékok :)
    2018-ban TV foci szintű pittyputty csihipuhi verekedős játék... Bocsánat, de ez a kategória mindig kiveri nálam a biztosítékot :)
  • Kissssss0 #13
    látom egy két embert igen csak szíven ütött hogy lemertem írni a saját véleményemet az idei év terméséről ami hát khmm... igencsak megkérdőjelezhető minőségű, főleg ha ezt a "listát" nézzük, de hát istenem... már hosszú ideje nem lehet úgy véleményt nyilvánítani(itt sg-n) hogy még véletlenül se lépjünk bele valakinek a kicsi lelkivilágába. :)

    nevezhettek kiöregedett öreg játékosnak ami részben igaz is(elég sok ilyen ember van sg-n), de ugyanakkor ez nem zárja ki azt a tényt ne tudnék ugyan olyan jókat játszani mint 10 vagy 15 évvel ez előtt.

    bocs gyerekek de arról én nem igazán tehetek hogy az idei évben a legtöbb nagy kiadó és játékfejlesztő cég úgy elrugaszkodtak a valóság talajától hogy már én fogtam a fejemet.

    több mint 10+ éve várunk egy új half life részt erre a volvo mit csinál? kidob egy fizetős kártyajátékot amiben újra ismét csak fizetni kell ha labdába is akarsz rúgni a többiek mellet, mindezt úgy hogy az egész kártyás játék piac már tömve van free to play játékokkal évek óta.
    (facepalm)

    blizzardék is gyönyörűen szépen arcon köpték saját magukat a mobilos vackukkal... de hát ugye mi vagyunk a hibásak miért nincs mobilunk. :)

    bugthesda is a félkész asset flip béta játékát kidobta a piacra gondolván a fallout név úgy is eladja a szemetüket, hát nem igazán, már a gyűjtői kiadás megérne egy bírósági feljelentést félrevezetés gyanújával, + az adatszivárgást még meg se említettem.

    röviden összefoglalva: néhány kivételtől eltekintve ez az év botrányosan szar volt a kicsi gyomrotok meg nem tudta bevenni ezt....
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2018.12.26. 15:07:15
  • cateran
    #12
    CoD meg BF5? Jo poen volt...Sehol 1 Detroit? Ja, hogy az konzol? Hat ugye..vagy RDR2? Vagy GoW4? Jo lehet 1 tescos szatyorban eldegelni, de az a nagy budos helyzet, hogy a 2018-as pc jatekok vagy bughalmaz vagy alapbol kalap szar vagy mindketto...
  • Gerileveri
    #11
    Gyenge lista.
    Ez közelebb áll hozzám:
    https://iddqd.blog.hu/2018/12/22/checkpoint_4x29_2018_legjobb_jatekai_kibeszelo
  • Bozi_Vilag
    #10
    Hát, nekem is ez jött le a kommentből. Kiégett öregember :)

    Kiss... mi a te listád, csak úgy kiváncsiságból? Mi az ami 2018ban nagyon bejött?
    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2018.12.25. 12:58:46
  • bunny
    #9
    Amit ezekből ismerek:
    FC5: nem a legjobb része a sorozatnak, vége is bosszantó de azért az open world az mindig nyerő.
    TR: Kicsit monoton lett, az előző rész jobban megfogott, de kellemesen játszható jól belőtt ügyességi szint.
    Frostpunk: Iszonyúan vártam, 4x futottam neki de frusztráló volt, hogy ha nem takkra úgy cselekszem ahogy ideális akkor elzavarnak még alacsony nehézségnél is. Hangulata pedig jó volt, csak túltolták a nehézséget.

    A többit nem próbáltam, de lesz 1-2 amit megnézek a leírás alapján.
  • bunny
    #8
    Akkor foglaljuk össze: Kiöregedtél a játékokból és akartál egy kicsit picsogni. "hidegen hagy ... sosem hallottam róla ... kinőttem ... "
  • ppista
    #7
    Nincs Gow, ami messze a legjobb az évben. Plusz Rdr 2., Spiderman, Detroit. Meg még sok egyéb. Persze ez is egy lista, mint a többi hasonló, úgyhogy így sem rossz, bár én ezek nagy részét széles ívben kerülöm.
  • Whysper
    #6
    Kisssssss vegig olvastam a felsorolasodat es kb mindennel Detto.. Ezek meg mindig nem az a jatek szint amit a mai napig folyamamatosan jatszom.
  • ozimak
    #5
    +1
  • Evoluti0N
    #4
    Viccesnek tartom, h az SG még mindig ott tart, h konzol játékok nem léteznek.
    Csak az idei legjobb játékok maradtak le így a listáról.
  • Kissssss0 #3
    Dragon Ball FighterZ: sose szerettem failballz sorozatot sem pedig a játékokat, hidegen hagy.

    Final Fantasy XV Windows Edition: ugyan az mint failballz, lásd fent.

    far cry 5: az első részt szerettem többször is végigjátszottam, aztán valamiért szétváltak az útjaink, elnézve az újabb részeket inkább jobb is hogy külön utakon járunk.

    Ni no Kuni II: Revenant Kingdom: teljes mértékben hidegen hagy.

    frostpunk: alap ötlet jól hangzik de valamiért mégse fogott meg engem.

    Unforeseen Incidents: soha nem hallottam róla...

    Yoku's Island Express: ez is hidegen hagy...

    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy: imádtam a crash bandicoot játékokat régen, lehet megérne egy próbát.

    Wreckfest: már kinőttem az autós játékokból, skip.

    Shadow of the Tomb Raider: meg a pubi korból is... skip.

    Assassin's Creed Odyssey: sose tudott izgatni ez a ókori assasinos téma.

    Call of Duty: Black Ops 4:az első két részt szerettem, de aztán átálltak játékfejlesztésből sorozatgyártásra futószalagon, kösz nem.

    Hitman 2: imádtam a sorozatot de ezzel a feldarabolt játék üzletpolitikával kitudnak kergetni engem a világból...

    11-11: Memories Retold: erről se hallottam soha...

    Battlefield V: még egy reskin copy/paste bf játék feláldozva az árkád gameplay oltárán a 8 éves kölkök kedvéért, úgy néz ki az első két rész fél komoly szimes beütésekkel tarkított színvonala sose fog már visszatérni.
  • herooftime
    #2
    Elég wtf lista, én a ni no kuni 2t unalmasnak tartom, az FF15el nem játszottam (Igen, annyira nem érdekel az FF széria) 2018ban nekem a dragon quest 11 tetszett a legjobban a pc rpgk közül. Ha a lista szerzőjének kimaradt mindenképp pótolja
    Utoljára szerkesztette: herooftime, 2018.12.23. 17:03:13
  • PeeTeR
    #1
    öööööö "Unforeseen Incidents" -rol lemaradtam, meménemtom, ty